Heel erg veel sterkte! Digitale knuffel!! Phoe na 19 jaar zo gevoelloos net na je bevalling.... en hij geeft geen enkele rede waarom zo plots? Zijn er signalen geweest?
Jeetje, ook al de mediator volgende week... en hij zet je er dus min of meer uit zo. Ik heb geen ervaring met scheidingen maar ik zou zo zeggen dat mediator niet the way to go is voor jou nu. Jij hebt iemand nodig die voor jou vecht want je kunt het zelf nu niet.
Jee meis, wat onzettend verdrietig. Heel veel sterkte! Heb je een plekje waar je kunt gaan wonen met je kindjes? Wat een rot streek.
Pff je er ook nog zo snel uitwerken en een mediator erbij. Wat een nachtmerrie! Indd heb je wel woon ruimte? Wat een *** om jou dit kort na je bevalling aan te doen
Ik kan tijdelijk bij mijn ma terecht maar ook niet te lang omdat ze afhankelijk is van een uitkering. Ik zit nu nog in het huis, maar het voelt niet meer als thuis.
Volgensmij mag jij gewoon in de huis blijven voor tenminste 6-8 maanden en in die tijd andere woonruimte zoeken. Het is namelijk in het belang van de kinderen dat je daar blijft. Dus hij kan hoog en laag springen maar hij zal zelf bij paps en mams oo de bank moeten. Laat je even goed voorlichten want belang vd kinderen is altijd doorslaggevend. Je bent notabelen net bevallen!
is het geen optie dat hij tijdelijk weggaat? jullie hebben toch nog een kindje? vind het echt respectloos dat jij moet vertrekken nu. je bent 4 weken geleden bevallen
Je gaat niet tijdelijk bij je moeder inwonen. Totdat je een ander betaalbaar huis hebt gevonden, blijf je in dat huis zitten. Hij betaalt maar gewoon mee voor het huis. Jij zorgt voor jullie kinderen. Een betaalbaar huis heb je nl niet 123 gevonden zeker niet met 2 kinderen. Dus niet verhuizen totdat je echt een eigen plek hebt gevonden. Is het een koop of huurhuis? Op beiden namen of enkel op zijn naam.
Dat scheelt dan nog met de gestoorde huizenmarkt, dat je een comfortabel centje meekrijgt als hij je uit moet kopen. Ik kan er nog steeds niet bij dat hij je dit flikt. Zo makkelijk een punt erachter, na 19 jaar en met een stel jonge kinderen.
Dan sta je nog veel sterker! Hij zal de hypotheek nog even moeten helpen meebetalen. Maar geloof me hij kan en mag je er volgens de wet niet uitzetten. En bovendien zo lang het huis nog op jouw naam staat ben je verplicht bij te dragen aan de hypotheek. Zou mooi zijn dat hij daar in zn eentje zit en jij bij je moeder met twee kleine kinderen en nog moet betalen voor de hypotheek ook. Als je het niet voor jezelf doet vecht dan op zn minst voor de kinderen. Voor hen is dit wel thuis. Niks mediator eerst bellen met het juridisch loket en loop bij een goede advocaat binnen voor een introgresprek. Dat is in elk geval gratis en geeft je wat handvatten waar jouw rechten liggen met de kindjes. Dan kan je ook makkelijker een eisenpakket op tafel leggen. En wat een klote situatie!
Dat is zeker een voordeel, en echt voor jezelf opkomen hoor, waarin uiteraard het belang van de kinderen centraal staat! Je hebt rechten en je bent net bevallen. Hij heeft bepaalde keuzes gemaakt, niet jij! Dus blijven zitten, zorg ervoor dat de uitkoop etc. goed verloopt.
Jij blijft nog minimaal een halfjaar wonen in dat huis en gaat er pas uit als je iets fatsoenlijks hebt gevonden. Jullie moeten geen mediator nemen, jij hebt iemand nodig die voor jouw belangen opkomt. Ik twijfel of je dat nu zelf kunt, gezien jouw situatie net een kindje erbij etc. Hij is jouw belang zo te lezen allang uit het oog verloren.
Een advocaat is praktisch gratis, tenzij je veel verdient. Dus voor de kosten hoef je het niet te laten? Zijn jullie eigenlijk wel getrouwd? Ook als jullie enkel samenwonen, heeft hij alimentatieplicht richting de kinderen.
Dat van zn kinderen ook als hij het normaal vindt om haar met kinders naar haar moeder te sturen en zelf de bachelor uit wil hangen in ‘HUN’ koophuis.
Wat ontzettend klote allemaal! Een tip: ga niet het huis uit voordat je een permanente andere oplossing/woning hebt. Zodra je het huis uit bent (ook al is het maar tijdelijk) is de stap om weer terug te moeten veel moeilijker. Dan voelt het helemaal niet meer als thuis. Je weet ook niet hoe het loopt en hoe hoog de emoties gaan lopen. Mensen kunnen in zo m situatie niet reeel meer denken en wie weet laat je ex je niet eens meer in het huis. Extreme gedachte en niet wat je hoopt maar mensen die je denkt te kennen kunnen in zo n situatie gewoon niet meer helder denken. En slepen met Kinderen van ene naar andere huis (want bij je moeder kan het ook maar tijdelijk) is niet wenselijk natuurlijk! Het zou logischer zijn dat je ex vertrekt mocht het niet meer lukken samen te wonen. Nogmaals veel sterkte in deze ongelooflijke klote situatie
Op het moment is het zo moeilijk om aan een ander betaalbaar huis te komen. Reken maar dat het minstens jaar of 2 kan duren voordat ze een ander plek heeft gevonden. Probleem is namelijk dat je kinderen worden meegerekend bij je inkomen. Dus je hebt geen 1 persoonhuishouden maar 3 pers huishouden. En dus min €30,000 moet verdienen. En dan reageren er nog minstens 100 anderen. Als je huis verlaat is er vaak geen weg terug. Dus blijven zitten! Je krijgt geen urgentie vanwege een scheiding. En dakloos betekent dat jeugdzorg om de hoek komt kijken. En dat wil je absoluut niet.
Wat een rot situatie. Heb je een inschrijving bij een woningstichting? Zo niet dan zou ik die zsm regelen. Let wel op dat je de echte te pakken heb, er zijn neppers tussen.
Lieve TS, want een ontzettend klotesituatie ben je in terechtgekomen. Er komen al veel goede adviezen voorbij, dus ik wil je vooral heel veel sterkte, kracht en energie toewensen om de keuzes te maken in het belang van jouw kindjes en jezelf, nu je zo'n klap hebt gekregen en eigenlijk volop in een rouwproces zit.