Oh ja dat is wel korter idd. Mijne is tot nu toe telkens 12.. Vind ik ook al kort. Want ben nog niet ver qua DPO maar voor je het weet ben je alweer maar een paar dagen voor menstruatie. Daarom vind ik die 6 dagen voor menstruatie test van predictor ook zo vaag? Want als je nou een LF van 16 dagen hebt of 12 maakt dat nog wel een verschil!
Hè nee toch zeker @Nora92 je maakt het inderdaad wel heel spannnend zeg.. Hopelijk morgen of overmorgen duidelijker!
Ik had ook van die vage streepjes @Nora92 de laatste dagen maar zpjuist toch echt wit. Maar ik zie net jouw laatste test en meid, ik durf het nog niet heel groots maar jeetje alvast voorzichtig gefeliciteerd hoor want dat us een echte streep!!!
Dankjewel. Ja nod nadert... Vandaag niet getest. Heb ook veel witte testen gehad. Urine is ook telkens anders natuurlijk maar toch. Had net bruin slijm bij afvegen.... Dus geen nieuw bloed. Pfff ik weet het niet meer hoor. Toch maar een mini tampon in gedaan. Kan even geen bebloede onderbroek aan mentaal.
Ja echt te slopend dit.... Weet niet of die testen echt kloppen... Weet niet of bruine afscheiding kwaad kan. Maar pff ik ben echt al sinds gisterochtend zo misselijk er van..
@Nora92 nee hè! Dat schrikt altijd af, maar geen bloed geeft moed! Duim duim duim @Langmuts heb je nog roze verlies?
Ja ben bekaf na deze ronde... Nu gelukkig even weg op visite. Morgen ook een verjaardag. Thuis zitten dubben werkt ook niet.
Heb je de verjaardag van vandaag en morgen binnen de familie? Want dan zullen ze je lekker afleiding kunnen geven
Ja klopt.. Maar ja wil mijzelf ook niet te veel voor de gek houden. Gelukkig heeft het niet doorgezet. Afwachten idd. Edit: op de tampon die ik er begin van de middag uitgehaald heb zat ook een beetje bruine afscheiding. Geen helder rood of roze gelukkig. Daarna niks meer gehad, heb geperst en twintig keer afgeveegd. Maar niks.
Oké, gisteren was super spannend maar de hele dag niks meer dus. En normaal word ik ongesteld wakker maar nog niks! Zul je zien dat ik over een uur toch op rood ga maar wilde het toch even delen,
Ik zal helaas af moeten wachten want ik ben niet thuis en heb geen testen bij mij én ben mijn portemonnee vergeten... Alsof de duvel er mee speelt. Blijkbaar moet ik echt even geduld hebben.