Hier aan t werk... misselijkheid weer flink toegenomen net als de moeheid, blegh! Maakt alles een stuk zwaarder. @kleintje voelen: hier ook steeds vaker, is echt duidelijk de babie.
Ik heb griep te pakken. Baal er zo van. Heb me jaren niet zo ellendig gevoeld als nu. Lijkt wel of die zwangerschap het versterkt, doordat er al veel energie naar de baby toe gaat. Kraamzorg heb ik nu wel geregeld bij een beginnende organisatie waar ik een goed gevoel bij heb. Zij doen echt extra dingen om ons een beetje te verwennen in de kraamweek. Nu moet ik alleen nog aanmelden bij de gastouder hier in het dorp. @gratis babydozen: heb ze wel aangevraagd. Als ik weer beter ben ga ik ze ophalen!
Gatsie! Beterschap! Ik had het in t begin van de zwangerschap ook, voelde me zo ziek!! Goed paracetamol nemen want koorts is niet goed voor de baby.
sorry lang niks laten weten. stress tijd. ik heb uiteindelijk nog die middag (8 maart) de uitslag gehad van de NIPT. Ik werd gebeld, iets waar ik natuurlijk onwijs van schrok. Gelukkig is onze ZOON kern gezond! echter ik.. uit de nevenbevindingen bleek dat ik drager was van het BRCA gen-hpv virus, iets wat ik al vermoedde ergens diep van binnen. gelukkig kwam snel ook de geruststelling dat het wel in de niet actieve versie was. echter daardoor wel zeer hoge kans op baarmoeder/eierstok kanker in de komende 15 jaar. Ze hebben het gen/virus zo erg uitgelezen dat ik afgelopen vrijdag wel het geruststellende telefoontje kreeg dat het zeker geen hpv-borstkanker virus was en dus met eierstok/baarmoeder verwijdering preventief te voorkomen is. bam, op je 26ste verjaardag dt nieuws krijgen... daarna kwam ook even heel hard het besef, ik word dus nooit mama van een dochter. Niet dat een jonge niet welkom is, zeker wel, maar wel jammer dat ik dus nooit een dochter krijg en dus ook dit definitief mijn laatste zwangerschap is. moet nu ook extra vaak uitstrijkjes laten maken. afgelopen weekend even met manlief weg geweest, helaas blijf ik veel last hebben van duizeligheid en zelfs flauwvallen, mag van hem niet meer alleen douchen want dan heb ik het het ergste... dadelijk om 2 uur afspraak bij mijn eigen gyn hoe nu verder.
Wat fijn dat je vandaag nog mag langskomen! Hopelijk is het straks wel goed te zien en heb je duidelijkheid over het geslacht veel plezier
@sumer93 jeetje wat een heftig klotenieuws!! Wat onwijs schrikken voor jullie! Heel veel sterkte met het verwerken hiervan. Dikke knuffel ❤️
@Nonaches heb de Ouders van nu zwangerbox aangevraagd en de blije doos van WIJ. We hebben hier ook een Babydump in de buurt waar je een gratis box kan halen met een bonnetje van hun website. Dat schijnt de leukste box te zijn dus die haal ik ook een keer
Ovh heb hier helemaal overheen gelezen... Pfff wat schikken zeg, en gelukkig is jullie kindje gezond, maar heel heftig om te weten dat je zelf dat gen hebt, maar hopelijk kan je op deze wijze het voor zijn. Mag een derde zwangerschap ook niet meer?
Wat fijn dat jullie zoon gezond is! Het andere nieuws daarentegen zal wel hard binnen gekomen zijn.. Waarom verwachtte je dit al als ik dat mag vragen?
Net de screeningsecho gehad! Zij dacht 70% zeker een jongen! Ben heel benieuwd! Alles zag er verder super uit, maag, blaas, gesloten buik en rug en nekplooi 1,6mm.
Ja Dat snap ik, Zou dat ook hebben hoor! Ik was vrijdag bij de apotheek en sprak daar die balie medewerkster en ze zat te vertellen dat bij haar de 20 weken echo was verteld een jongen en 3 weken erna een meisje.. je hoor het niet vaak maar mn man zei meteen we wachten tot zeker na 16 weken