Klopt helemaal, houd moed! Ik teste bij de eerste 5 dagen overtijd dus alles kan nog zolang er geen rode duiveltjes zijn!
Hallo zou ik ook mee mogen schrijven? Ik ben Johanna, moeder van 3 waarvan er 1 overleden is. Mijn NOD is 24 of 25 maart (ik denk 25 want heb een cyclus van 28 normaal gesproken en was 24 feb s avonds laat ongesteld geworden dus volgens mij moet ik dan 25 feb als 1e dag rekenen) En nu meteen ook leuk nieuws want ik heb gisterochtend positief getest op 8 dpo . Vandaag al veel beter zichtbaar. Maar vind het nog wel heel spannend omdat het nog zo vroeg is dus vind het leuk om met jullie mee te lezen en te schrijven. Hopelijk gaan er meer positief testen. Wil iemand mij trouwens op de lijst zetten? ik ben daar niet zo handig in.
Welkom!! Wat heftig dat je een kindje verloren bent. Maar voor nu mooi nieuws zie ik, voorzichtig gefeliciteerd en ik duim voor je op mooie oploop. Dat je maar vele volgers mag krijgen in deze groep!
Nog testers morgenochtend? En al meiden met kwalen? Ik merk niets en voel niets. Wel een goed gevoel over deze ronde omdat we de vruchtbare periode heel goed benut hebben. Maar het zegt allemaal niets, ik zal nog wat geduld moeten hebben
Ik ben extreem moe, pijn in mijn borsten en rug, veel afscheiding en heb gekke plopjes in mijn buik. Maar het zegt allemaal niks weet ik uit ervaring... Ik ga zaterdag testen, morgen mijn NOD maar ik heb een rare cyclus. 16 dagen na mijn vorige menstruatie kreeg ik een lichte bloeding gedurende een dag of 6. Ik zag dit aan voor een ovulatiebloeding, dit was op 24 februari. Vervolgens dacht ik dat ik flink overtijd was, maar ik testte negatief. Nu ben ik een paar weken verder en denk ik dat de 'ovulatiebloeding' een menstruatie was. Had toen ook flinke hormoonschommelingen. Morgen dus mijn NOD, maar ik durf niet veel te hopen. We hebben omstreeks de periode dat mijn ovulatie zou zijn geweest maar 1x geklust, dus dat zou een gelukstreffer moeten zijn. Ik probeer niet te veel te hopen.
Wil je geen valse hoop geven natuurlijk maar wij hebben het ook maar 1 keer gedaan rond de ovulatie. Dus t kan wel! Hoop het voor je! Hier trouwens ook niet echt kwaaltjes. Iets gevoelige borsten en veel boertjes laten (sorry tmi) en wel veel steken ter hoogte van mijn baarmoeder. Maar ik heb 3 keizersnedes gehad dus tis daar sowieso vrij gevoelig.
Vorige keer (eindigde in ma) kreeg ik pas de week nadat ik ongesteld had moeten worden kwalen: kon bijna niks eten en enorm misselijk. Nu heb ik een 'menstruatie komt eraan gevoel' in mijn buik al paar dagen en ik ben moe, maar kan ook natuurlijk ook gewoon komen doordat de menstruatie er inderdaad aan komt (zondag). Ik had dat alleen voor de ma nooit. We wachten maar gewoon af... Toen ik vorig jaar zwanger was, was het ook van 1x raak (werd wel een ma)
Ik voelde vorige week van alles, maar kreeg toen buikgriep. Nu voel ik me weer prima. Geen kwaaltjes. Ga een dezer dagen nog eens testen, ook al was die van vandaag negatief. Fingers crossed voor iedereen! @Johanna18, wat vreselijk dat je een kind hebt verloren! En fijn voor he dat je zwanger bent. Gefeliciteerd!
Goedemorgen op deze vroege ochtend! Ik heb goed nieuws! Vanochtend (dpo 10) een test gedaan en die was heel licht positief! Hoop dat her streepje duidelijker wordt bij volgende testen, maar het begin is er!!
Ja, hoop het ook!!! Spannend! Zal zo even kijken of een foto lukt. Lig momenteel heerlijk tussen mn 2 meiden in wakker te worden (man is al naar zn werk en dan kruipen ze naast mij).
Kijk, al 2 x raak! @Johanna18 en @JaneDoeES gefeliciteerd! Mijn vraag over het testen was overbodig @Johanna18, ik haalde wat namen door elkaar... Jullie testen trouwens wel vroeg. Ik zit nu op 14dpo maar durf nog niet echt...
Even kijken of het lukt om mijn test van vanmorgen te plaatsen. (Hmmm vind ze op de foto vager dan in t echt) @Nena84 ik ben altijd heel ongeduldig. Vind het zo knap als je zo lang kunt wachten. Nadeel is wel dat ik me er nu weer druk over ga maken of ze wel goed oplopen. Maar goed wat dat betreft zal ik echt geduld moeten hebben
Lukt me helaas niet om het zichtbaar op de foto te krijgen! Zo licht is ie nog haha... als ik over een paar dagen een duidelijker foto heb, probeer ik m te plaatsen!