@Santastisch ik ga 29/03/2019 het geregistreerd partnerschap aan. We hebben er zelfs ringen voor uitgezocht Dames bedankt voor alle steun❤️
Dan is het wel vreemd ja, misschien is er wel een goede reden voor. Je weet het niet. Iedereen gaat anders om met zo'n verlies natuurlijk. Hopelijk snel antwoorden!
Wat leuk! Gefeliciteerd! Ringen horen er toch gewoon bij en net als een mooie outfit op die dag Wij hebben er ook aan gedacht. Maar ik weet niet of ik het wel weer wil. Dan daarbij wil ik als ik het 'ja' woord geef in die vorm eigenlijk dat het een toevoeging is voor ons allemaal. Maar ja, ik ben dan ook al een keer getrouwd geweest.
Wat gaaf. Dat is al bijna wij zijn vorig jaar getrouwd dus wat de baby betreft is alles al goed geregeld
@Kimberley92 ; gecondoleerd met het verlies van je oma. Kan het niet vanwege je (gecompliceerde) zwangerschap zijn, dat je moeder je niet meteen heeft ingelicht over je oma? Toen mijn vader net voor kerst een hartinfarct had gekregen, hoorde ik het ook pas de dag later. En niet eens van mijn ouders, maar van mijn jongere broer. En uit hem moest ik het ook trekken, omdat hij het pas wilde vertellen als mijn man ook bij me was.
Dat zou kunnen maar verwacht ik niet. Heb haar gister namelijk nog wel gesproken toen mijn oma nog leefde, maar wel al in 't ziekenhuis lag. Maar wie weet heeft ze wel een goede reden, wil er zo wie zo een gesprek over hebben over een tijdje.
Ik ben trouwens sinds gisteren weer snot verkouden. Zoutoplossingen werken helaas heel slecht, waardoor mijn neus dag en nacht verstopt zit. Kwestie van uitzitten ben ik bang. Eerder deze week is de kraamzorg ook langs geweest. Ik heb dit maal gekozen voor een kleine firma. Bij mijn eerste kindje heb ik uiteindelijk 3 verschillende kraamverzorgersters gehad. Dat wil ik gewoon het liefst niet. Het gesprek stelde niet veel voor. Maar ze gaat er alles aan doen, om er voor te zorgen dat we straks 1 vaste kraamverzorgster hebben. Dat stelt me wel wat gerust. Ook heb ik de vaccinatie afgelopen week gehaald bij de GGD. Bij onze huisarts / apotheek was de vaccinatie niet op voorraad. Ik moest 57 euro afrekenen. Met een beetje geluk krijg ik de vaccinatie via mijn aanvullende zorgverzekering vergoed. Met mijn bekken gaat het gelukkig erg goed. Alleen 's avonds en 's nachts heb ik er nog last van. Ik mag gelukkig niet al te veel klagen. Het thuis werken doet me goed.
Gecondoleerd met je oma! Heel vreemd zeg hoe dat gegaan is. Mijn declaratie voor de inenting is helaas geweigerd. Gelukkig was ik “maar” 39 euro kwijt. Ik weet wel dat ik er nu tegenop kijk na al die verhalen hier. Ik moet volgende week, dan ga ik ook voor mijn b12 prik... jippie 2 prikken tegelijk... Ik heb de kraamzorg ook gesproken. Heb gevraagd om een lieve kraamhulp. Zo’n kenau wil ik niet meer. Heb nu ook een ander kraambureau genomen, ben benieuwd. Wij zijn dit jaar alweer 9 jaar getrouwd. Het lijkt me leuk om volgend jaar opnieuw te trouwen als we 10 jaar getrouwd zijn en dan met de kinderen erbij.
Ik heb mijn vaccinatie niet geprobeerd te declareren. Op de website stond dat ze alleen vergoeden als het aangeraden is door een arts.. Dus helaas. Ik vond de prik zelf wel meevallen, even een dagje een stijve arm alleen. Alleen eergisteren ineens zo'n armpijn! Viel bijna niet te bewegen.. Slecht van geslapen. Gisteren nog steeds niet veel beter en vandaag is het ietsjes minder gelukkig. Toch nog naweeën van die prik denk ik.
Vaccinatie: twijfel nu toch of ik hem niet alsnog moet halen. Kan gewoon bij de huisarts toch? Kraamzorg: afgelopen maandag is er iemand hier geweest. Ff kort gesprekje, ze was ook zo weer weg. Groeiecho: gisteren de echo gehad. Kleine is helemaal niet groot. In de groeicurve zit ze nog net binnen de lijnen en weegt nu 1426 gram. Naar verwachting zal ze met 41 weken 3320 gram wegen. De verloskundige had graag gezien dat ze nu al iets zwaarder geweest was. Ze loopt met alles tot een week achter. Behalve haar beentjes. Die zitten op termijn. Al met al ben ik gerustgesteld
Ja dat kan, maar de huisartsen zijn helaas nog wel heel slecht op de hoogte. Dus zorg dat je duidelijk en helder hebt wat je wil en waarvoor .
Hier is de knoop doorgehakt! Ik stop met werken. Nu met de mogelijk te verklaren hoge bloeddruk en de eiwitten kies ik voor mezelf en de kleine man. Wat een opluchting is dit, maandag nog contact met het werk na de controle afspraak en dan proberen rust te houden en te gaan genieten!
@Mom86 prima gewicht toch? Denk je de 41 weken te halen? Was het eenmalig een groeiecho? Of moet je nog een keer? @Kimberley92 dapper van je! Hele goede beslissing
Oh meiden....even iets gênants. Ik heb vreselijk last van aambeien. Ze doen me zo zeer!!! Heb forlax voor de ontlasting, die heb ik al opgehoogd naar 2x per dag. De trossen hangen eraan Hebben meer hier last van? De klachten beginnen nu toch echt te komen hoor pffff