Ik vind het absoluut geen probleem. Kijk een Mickey mouse shirt en broek zou mij iets te ver zijn maar puur omdat het zo druk oogt. Verder vind ik het best leuk een shirtje met een Disney figuur en een stoere spijkerbroek. Het is nog maar een kind, ik vind het prima kunnen.
Sorry, ik vind printjes/figuren op kleding van kinderen echt heel lelijk. Ik koop het niet, dus ze hebben het ook niet.
mijn dochter kiest vaak zelf haar kleding uit, dus ja, dat mag. Wel geef ik aan als een broek en shirt niet bij elkaar passen (of een legging en jurk). Dan zeg ik 'die, die en die kunnen er wel bij' en dat neemt ze gelukkig nog van mij aan.
Alleen mijn jongste van 6 houdt nog van kleding met printjes. De oudsten zijn er inmiddels overheen gegroeid. Momenteel heeft mijn jongste geen shirts met prints, eigenlijk. Een paar jaar geleden was hij de supertrotse eigenaar van een prachtig Elsa-shirt dat hij met veel plezier naar school droeg. Dat was in groep 2 nog aanleiding voor een les: je mag je klasgenoten niet pesten om hun kledingsmaak, omdat een heleboel kinderen daar wel iets van vonden en dat ook iets te duidelijk lieten merken. Het grappige was dat ik dacht dat veel moeders het ook wel gek zouden vinden, maar iedereen vond hem superstoer dat hij gewoon zijn eigen smaak volgde, zelfs toen andere kinderen hem daarom uitlachten. Nou ja, bottom line: van mij mogen shirts met enigszins beschaafde prints wel, maar ze groeien er ook wel weer overheen. Joggingbroeken naar school mag overigens niet, ik vind het geen gezicht en anders zouden ze helemaal nooit meer iets anders willen dragen dan een joggingsbroek.
Ik wou dat ik dat ook kon zeggen Helaas hebben haar tante en oma een voorliefde voor lelijke prints. En zij ook...
Hier hebben we niks met Disney en andere stripfiguren. (Er word geen tv gekeken) dus mijn kinderen vragen er ook niet echt om. Wel dragen ze kleding met een print of tekst. Maar geen teksten waar ik niet achter sta.
Volgens mij is dit forum echt de enige plek waar ik moeders fel hoor (lees) kibbelen over een print op een tshirt
Ja echt? Waar hoor je dat dan? Want met zulke mensen wil ik geen vrienden zijn hoor Toch doodvermoeiend? Gezeur om niets.
Valt wel mee hoor, dat doodvermoeiende. Wij hebben gewoon eigenlijk niks met al die figuren. t Boeit ons eigenlijk niet, dus we hoeven ze ook niet op kleding te zien. Maar soms is t dan wel lastig dat je in bepaalde winkels veel kleding er van ziet. Daar zeuren we dan wel eens over. Gewoon als vriendinnen onderling, of als moeder bij school als t gaat over kleding kopen, of broodtrommels/bekers /tassen.
Maar dan is er dus geen gekibbel? Ik heb het over het gekibbel over prints op een tshirt. Iedereen is anders, heeft een andere smaak dus het is normaal dat je bepaalde kleding niet/wel koopt. Maar uitspraken als Afgrijselijk en Wanstaltig over de kleding van een kind? We hebben het over een gekleurd Lego poppetje op een geel tshirt. Dat is afgrijselijk? Doe normaal hoor
Gekibbel onderling niet, want de meesten hebben dezelfde mening. Maar ik hoor wel regelmatig dat ze t afgrijselijk vinden. Maar dat komt dan eigenlijk omdat we niks met die figuren hebben.
Mijn kinderen mogen dragen wat zij mooi vinden. Ik vind het belangrijk dat ze een eigen mening en smaak hebben. Ik ga me ook niet bemoeien met wat mijn man draagt, of ik het allemaal mooi vind is een ander punt. Enige wat ik niet wil is leger printjes. Net als dat ik nooit nep pistolen of iets dergelijks voor mijn zoon zou kopen, dat wil ik niet in huis hebben.
Mijn zoon houd er zelf al niet van, heeft wel bv cars ondergoed en sokken. Maar op 1 hand te tellen. Mijn dochter vind het prachtig en vooral haar 'verander' shirt. Ze heeft 2 shirts van minniemouse en 1 broek en 1 verander shirt en meer mag ze niet. Dit is een compromis. Ik houd er zelf niet van. Kan daarom ook zelden slagen bij de c &a met al hun vreselijke printjes collectie. Onesies hebben ze hier niet. Joggingbroek wel, uiteraard, maar voor thuis en naar het zwembad/ballenbak. Wat ik echt echt niet koop is kleding met tijger/panter printjes, leger printen of winterjassen met disney figuren erop. Al gaan ze op hun kop staan bij wijze van. Vooral winterjassen met bv frozen, vreselijk.
Mijn oudste heeft ontzettend goede smaak, combineert leuk, zou nooit iets dragen met een scheur of dergelijke en houdt ervan om zichzelf helemaal sjiek aan te kleden. Al vanaf heel jong. Ik heb ooit een sportieve broek met een dino erop voor hem gekocht en hij keek me aan alsof ik gek was, dat draag je toch niet! Mijn middelste daarentegen gaat liever bloot naar buiten dan iets zonder dinosaurus of paw patrol. En ik heb ontzettend mijn best gedaan om het tegen te houden, maar na een winter lang een te dunne jas te dragen omdat ik echt geen winterjas met dino's kon vinden, ben ik overstag gegaan en heeft hij een paw patrol jas van de Primark. Ik gruwel er nog steeds van, maar eerlijk is eerlijk, hij vindt het prachtig, het ding houdt het super goed en hij is extra populair op school. Mini heeft ook al sterke voorkeuren, maar gelukkig voor mij wat meer in mijn stijl. Maar ook bij haar vind ik het uiteindelijk belangrijker dat zij zich er lekker in voelt, dan dat het helemaal mijn smaak is. Waar ik trouwens veel strenger in ben is teksten op kleding. Ik vind best veel teksten niet gepast, nog meer teksten stom en het merendeel van de teksten op kleding voor meisjes dusdanig stereotyperend dat ik het weiger te kopen. En ik denk dat mijn kinderen aardig hoog of laag kunnen springen, maar daar ga ik niet snel van afwijken. Stomme teksten prima, maar niet kind gepast of uitermate stereotype, dat komt er niet in!
Mijn zoontje zoekt ook heus wel zijn eigen shirts uit ( de keuzes die ik voorstel ) en ondergoed mag hij ook van Cars ,Paw patrol of wat dan ook. Helaas bij de action van die dikke labels erin die je er niet mooi uit krijgt en hem zeer doet,dus toch 90 % is van de Hema. En tja,,, kledingkeuze ontwikkelen... bij een net 5jarige neem ik dat nog niet zo serieus hoor. En iedereen moet dat echt voor zichzelf uitmaken en een ander er niet op veroordelen.
Printjes.. tja je hebt printjes en printjes. Disney printjes trek ik mijn zoontje niet aan naar school. Sowieso heb ik nooit Disney shirts gekocht op ééntje na.. Meneer is een tijd verzot geweest op Mickey Mouse, zo erg dat hij zelfs zijn verjaardagsfeestje in het thema van Mickey Mouse wou. Daar heb ik gehoor aan gegeven toen (hij werd 4) en speciaal voor zijn verjaardag heeft hij toen een Mickey shirt mogen uitzoeken om te dragen die dag. Verder heeft hij het nauwelijks aan gehad, behalve binnenshuis af en toe. Los van Disney shirts vind ik sommige teksten op t-shirts en truien echt 3x niks. Die koop ik dan ook niet. Ik winkel ook meestal zonder mijn zoontje dus ik beslis, maar soms bij internetshoppen vraag ik hem wel eens welke hij leuker vindt "die of die" en dan mag hij kiezen tussen twee dingen die ik beide okay vindt. Dat gezegd hebbende, iedereen moet lekker dragen wat ie leuk vindt. Zoveel mensen, zoveel smaken.