Wat veel geschreven. Hier dit weekend heel erg druk met verhuizen dus ik ben ff afwezig. Gaat goed hier. Qua wijntip: Ah excellent witte druivensap 2/3 en 1/3 water = exact de kleur van de Ah bio sauvignon Als echte wijnliefhebber (ik drink gerust dagelijks een glas) baal ik ook gruwelijk. Alcoholvrije is niet te zuipen! (Ik baal dubbel want ben sinds vandaag niet alleen trots bezitter van een quooker maar ook van een wijnkoelkast ) Die blijft voorlopig ds nog leeg of mijn man gooit er speciaalbieren in!
Oh en het huis wordt zo gruwelijk mooi. Is het stom om te zeggen dat ik trots op ons ben dat we de vaart er zo in hebben?
Mag je zeker trots op zijn! Wij waren ook.zo trots toen we ons huis kochten en een keuken konden plaatsen die helemaal onze smaak is!
Hier bij mijn dochter wel een babyshower gekregen. Geen belachelijke spellen maar gewoon gezellig allemaal hapjes gegeten met al m'n vriendinnen en (schoon)zussen. Ik vond het super leuk! Een tweede keer hoeft voor mij niet perse maar als ze het weer willen organiseren dan zeg ik geen nee . Het is gewoon gezellig nog even met z'n alle samen te zijn voor de komst van een nieuwe baby.
Haha eigenlijk wel maar een van mn vriendinnen is nu zwanger van de tweede en ze zei: oooh mag ik een babyshower voor je organiseren en toen zei ik ja hoor alleen moest ik ook aangeven wat ik dan wilde en dat vind ik dus lastig haha.
Wooow wat veel geklets hier! Vandaag een dagje afwezig want ik was lekker shoppen met een vriendin en die heb ik het ook meteen verteld. Zo leuk ze zag het echt niet aankomen @babyshower hier heb ik voorgaande zwangerschappen iedereen verboden om een een babyshower te organiseren. Ze wilde het bij de eerste wel doorzetten maar ik wilde het echt niet. Vind er echt helemaal niets aan.
Wat een harrys hahaha! Dan zou ik gewoon lekker gaan highteaen ofzo! Eten en kletsen is altijd leuk! Ik vind alleen vaak met babyshower of vrijgezellen feest dat je dan 3 kampen krijgt. Vriendinnen van jou, vriendinnen via je man en familie en dat moet ineens allemaal leuk samen gaan terwijl ze ellaar niet of nauwelijks kennen. Resultaat de kampen Maar kan ook de enige zijn die het zo ervaart
Nog even een update voor het slapengaan. De praktijk van de vk was dan wel dicht maar toch had ik meteen vanavond al een reactie op mijn berichtje. De schatten! ❤️ Ze begreep dat ik me zorgen maakte en ik kon altijd een afspraak maken voor een vroege echo. Lief... maar de eerste mogelijkheid pas op 12 april?! Dus nu een berichtje naar de echopraktijk... hopelijk kan het ook eerder. Ik meende even dat de pijn in mijn borsten afnam en dat is ook zo... maar draaide me zojuist om en jeetje, gevoelige tepels! Daarnaast ook nog steeds een opgeblazen gevoel en moe. En weer een klein beetje bruin bij het afvegen. Inlegkruisje blijft op een mini restje na wel schoon. Ik word gek! Verder mijn eerste maffe eetmoment vandaag. Soep met een broodje voor het avondeten vandaag, al heb ik de laatste tijd helemaal geen zin in brood. Eetbare spons, getver. Vanavond moest en zou er pindakaas op. Normaal vind ik dat spul echt veel te plakkerig en de combi met goulash soep was ook een beetje wazig...
Ik ben net uit eten geweest en dat was een teleurstelling. Normaal krijg ik net gemak 3 gangen weg en houdt ontzettend van toetjes. Maar na het voorgerecht zat ik al ramvol. Het hoofdgerecht was een martelgang. Nu met buikpijn en misselijk op bed. Voor mij geen babyshower...dom gedoe. Ik wil mijn vriendinnen niet dwingen geld uit te geven voor een kind waar ik voor heb gekozen. En ik heb nog nooit een baby shower meegemaakt die niet voelde als een verplichting. Ik ga liever een maand of 2 voor de bevalling nog een weekend weg met mijn vriend om echt nog even een moment samen te hebben.
Wat lief van ze @BlauwBloempje !! Hopelijk kun je gauw terecht! Lijkt mij best lekker goulashsoep en broodje pindakaas HONGER! @Nina Sanders nog beter Hier nog steeds onzeker. T zeurende gevoel is duidelijk afgenomen en doet ook geen zeer oid. Waarschijnlijk omdat ik nu dicht in de buurt ben waar het vorige keer mis ging dat ik mij zo druk maak? Tepels en borsten gaan hier ook steeds meer pijn doen!
Hier bij F een super leuke babyshower gehad georganiseerd door schoonzusje en zwager (die is kok dus maakte een heerlijke high tea). Super ongedwongen in de tuin met alleen wat simpele spelletjes met namen en zo. Hoefde van mij niet perse en had dat ook steeds gezegd, dus de verrassing was enorm maar heb heerlijk genoten die middag! Nu bij de tweede hoeft het echt niet. @Yviev snap je onzekerheid, helemaal rond deze termijn. Ben ook nog super onzeker en bang dat er dinsdag niets goeds te zien is.. @BlauwBloempje hopelijk kan de echopraktijk wat voor je betekenen! Heb van de ha iets gekregen tegen de misselijkheid, helpt niet helemaal maar maakt het gelukkig wel iets minder. Het gekke is alleen: als ik om 3 uur wakker wordt ben ik niet misselijk, wordt ik daarna om 5.30 wakker dan ben ik echt enorm misselijk Verder qua eten nog niet echt cravings.. kaas en naturelchips vind ik wel lekkerder dan normaal Ik ben een enorme thee leut maar hoef nu echt geen thee.. en van chocola krijg ik maagpijn. Verder ben ik niet zo van het rauwe vlees dus dat mis ik niet en af en toe dronk ik een wijntje maar dat vind ik totaal niet erg om nu te laten staan
@Friesje203 fijn dat het iets helpt tegen de misselijkheid! Hier zojuist toch de fertiliteit maar een mailtje gestuurd en mijn onzekerheid geuit. Licht zeurend gevoel blijft maar voel me ook zo leeg. Kan traumaatje zijn of hormonen of begin langzaam gek te worden maar kan ook een kloppend voorgevoel zijn. Ik weet het dus niet en het maakt mij super angstig
Ja snap ik.. maar denk dat ze dan maandag pas op zijn vroegst echo doen? Of zullen ze er ook in het weekend zijn? Zou wel mooi zijn..