NOD-lijst 21 t/m 27 februari 2019 door tot iedereen op roze!

Discussie in 'NOD forum' gestart door Rosa5, 18 jan 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zuster9203

    Zuster9203 Fanatiek lid

    10 jan 2019
    1.266
    797
    113
    Vrouw
    @DCG en? Nog gebeld? Hoe is het nu?
     
    LilyB vindt dit leuk.
  2. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Nee, de pijn is nog hetzelfde, maar het bloeden is weer gestopt. Ik denk dat het te maken heeft met de pcos, dat er weer zoveel eiblaasjes zaten dat mijn eierstok weer vergroot is. Dit kan idd veel pijn geven.
    Waarom het bloeden weer begon is mij vooralsnog een raadsel, misschien toch een blaasje geknapt oid? Ik kijk het wel even aan hoe het verder gaat, anders kan ik altijd nog spoed bellen, maar ga ervanuit dat dat niet nodig is.
     
  3. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Wat balen dat je je nu zo voelt!
    Kunnen ze daar niks aan doen? Die blaasjes die zo groeien?
     
  4. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    He wat balen dat het toch is doorgezet @Zuster9203 :(
    Hopelijk april ook jouw maand!
     
  5. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Nee helaas niet, dan zou ik terug aan de anticonceptie moeten.
    er bestaat een LEO behandeling waarbij ze eiblaasjes wegbranden, maar helaas kan dit bij mij niet zolang ik een kinderwens heb. Ik heb hier in het verleden al om gevraagd, maar ik heb zoveel eiblaasjes dat het risico te groot is op een hevige bloeding tijdens de operatie of op teveel beschadiging van de eierstokken dat ze er dus helemaal uit moeten :(
    Zal er dus nog even doorheen moeten! Gelukkig heb ik dit niet maandelijks, ik kan me de laatste keer eigenlijk al niet meer heugen dat ik dit heb gehad! Ik hoop echt dat deze ronde de laatste is, zodat ik er voorlopig geen last meer van heb. Ik zit te denken aan een mirena, voor na de zwangerschap..
     
  6. Zuster9203

    Zuster9203 Fanatiek lid

    10 jan 2019
    1.266
    797
    113
    Vrouw
    Pff wat een gedoe zeg :( klote allemaal. Hopelijk blijft het bloeden nu weg en krijg je minder pijn. keihard duimen dat dit de laatste maand is. Bij mij nog niet helemaal doorgezet, vooral wat roze bij afvegen maar ik ken dat, zet dan vanavond of morgen wel door. f ik denk ik ook een spiraal na zwangerschap. Voor mij nooit nooit nooit meer de pil in ieder geval, zon enorme last gehad van het ontpillen
     
  7. Dafino

    Dafino Fanatiek lid

    2 feb 2019
    2.140
    1.854
    113
    Vrouw
    #2807 Dafino, 1 apr 2019
    Laatst bewerkt: 1 apr 2019
    @DCG dat klinkt niet lekker. Hopen dat de pijn snel weer afzakt. En dit inderdaad laatste maand is.

    @Zuster9203 balen! Dat april maar een goeie maand mag worden.

    Ovu testjes zijn hier bijna wit. Nog geen ei in aantocht. Morgenmiddag weer een nieuwe poging.
     
  8. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Jeetje :(
    Ik hoop dat het snel voorbij is voor je !
     
  9. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Ja bah, zal blij zijn als ik overal vanaf ben. Ben benieuwd of een mirena een goeie oplossing is, aangezien ik hormonen totaal niet meer verdraag!
    Waar had jij het meeste last van met ontpillen?
    Hopelijk zet het dan snel goed door, zodat we allemaal snel weer door kunnen naar de volgende ronde.
     
  10. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Dankje, ik hoop het ook, is geen pretje!
     
  11. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Dankjewel!!
    Je bent nog redelijk vroeg in je cyclus, dus je kan elk moment een knaller in je handen hebben :) hopelijk valt ie snel :) en dan weer op de eeuwigdurende wachtbank!...
     
  12. Zuster9203

    Zuster9203 Fanatiek lid

    10 jan 2019
    1.266
    797
    113
    Vrouw
    Ik voelde me.....raar. anders. Ik ging erg transpireren en erg last van menstruatiepijn weer. Erg emotioneel. Meer puistjes. Ik sliep slecht. En ben de eerste maand misselijk geweest. Voelde me eigenlijk na 4 maanden pas weer "mezelf"
     
  13. LilyB

    LilyB Niet meer actief

    Hoe jij het omschrijft had ik het dus in de periode dat ik de pil gebruikte. Was juist een opluchting toen ik stopte met de pil. Juist toen stopte het zweten en het emotionele... apart he dat het zo kan verschillen.
     
  14. Visje85

    Visje85 Bekend lid

    9 nov 2018
    880
    467
    63
    Vrouw
    Vig’er
    Ik gebruik er livocab voor. Maar alleen als het echt niet meer te doen is.
    En jij?
    Ja nieuwe kansen. We gaan kijken wat deze ronde brengt is je ovu test al een beetje donkerder geworden?
     
    Dafino vindt dit leuk.
  15. Zuster9203

    Zuster9203 Fanatiek lid

    10 jan 2019
    1.266
    797
    113
    Vrouw
    Gek hè, we reageren allemaal anders op de hormonen ( of het stoppen met het gebruiken ervan). Ik ben in ieder geval blij dat ik er vanaf ben. Ik hoop inderdaad dat een mirena voor jou de oplossing is. En anders......wil je man/vriend niet iets laten doen? Mijn vriend is opzich wel bereid om "zich te laten helpen" als onze kinderwens vervult is.....
     
  16. Dafino

    Dafino Fanatiek lid

    2 feb 2019
    2.140
    1.854
    113
    Vrouw
    Gekke is juist dat het testje bijna wit is. Die had ik niet aan zien komen. Die van zaterdag was redelijk donker. Maar ja, zullen de voorbereidingen wel zijn. Ik doe morgenmiddag weer een nieuwe test. Wacht het rustig af. Heb wel al wat ei pijn vandaar dat die witte test mij juist heel erg verbaasde.

    Ik gebruik desloratadine, iedere dag. Kan echt niet zonder. Anders heb ik de hele een loopneus, traanogen, jeukende oren en nies ik non-stop.
     
  17. Dafino

    Dafino Fanatiek lid

    2 feb 2019
    2.140
    1.854
    113
    Vrouw
    Ja dat wachtbankje duurt zooooo lang.
    Weet dat het nog heel vroeg is hoor. Maar heb nog geen idee wanneer ik mijn piek kan verwachten. 1ste ronde was dag 14 en 2e ronde dag 11. Afgelopen zaterdag was die al vrij donker dus dacht misschien weer dag 11 maar nu is die dus bijna helemaal wit. Voel wel al wat steken. Dus de voorbereidingen zijn wel in gang gezet. Morgen weer een nieuwe test. Mij benieuwen.

    Hoe voel je je nu? Gaat het alweer wat beter met je buik?
     
  18. Lalaatje90

    Lalaatje90 VIP lid

    15 jan 2014
    5.777
    2.874
    113
    Friesland
    Wat is het ineens stil hier... kwam geen meldingen tegen!

    Ik had vannacht toch een rare droom!
    Iets met examen Nederlands doen en een dikke vette bloeding daar beneden. En het voelde alsof er iets gescheurd was ofZo!!
    Leek wel een serie: ik probeerde met alle snelheid via de doktersassistent hulp te krijgen en me ziek te melden bij examen en online geprobeerd aanwezig te zijn bij het examen. En toen was ik ineens ergens buiten daar en kwamen er twee doktersassistenten in opleiding vertellen dat ik vrijstelling had voor examen vanwege die bloeding. Volgens mijn berekening kon dat niet, want ik had net wen eisprong gehad enzo... jeetje, wat een verhaal! :roflmao:
     
  19. Momof2rebels

    Momof2rebels Bekend lid

    21 dec 2018
    776
    385
    63
    Vrouw
    Heeeyy wat lees ik nou allemaal. Je bent ongi geworden, maar veel pijnen ???
     
  20. Momof2rebels

    Momof2rebels Bekend lid

    21 dec 2018
    776
    385
    63
    Vrouw
    Okeee spannenddd !!! Te vroeg voor symptomen, maar nog geen last van kwaaltjes ofz ?? 4dpo is idd nog een dikke spannende week ! Ik hoop het zo voor je !
     

Deel Deze Pagina