Ik ben ontzettend moe en misselijk. Af en toe wat duizelig erbij. Ik lig savonds tussen half 8 en 8 al op bed.. smorgens staat het huilen me nader dan het lachen, en weet ik niet hoe ik de dagen op t werk door moet komen... moet nog tot en met zaterdag werken.. als ik thuis ben krijg ik ook niks gedaan, gewoon veel te moe.. Zit eraan te denken het na de termijn echo 19 april het op t werk bekend te maken als ik me zo blijf voelen.. ben hierom ook niet meer zo actief, het lukt me gewoon even niet..
Wat vervelend is dat zeg. Misschien is het goed wanneer het kan dat je wat bij gaat slapen. Dit heeft mij toen echt even geholpen. Maar volgens mij bestaat er ook een drankje tegen de vermoeidheid, heb meerdere verhalen gehoord dat dat goed heeft geholpen. Weet alleen niet hoe het heet, je kan het bij de kruidvat kopen.
@Zonnetje19 ik had met 5 weken een echo, ook niet inwendig. Ik zal gewoon rond de 7 weken een echo laten maken en dan zeggen dat je het alleen uitwendig wil.
Ik snap het, wel balen dat je je niet lekker voelt en moe bent. Gelukkig is het voor een goede zaak. Hopelijk voel je je snel beter en pak je rust lekker. Als je dat wil zeker doen, weet even niet meer hoever je bent maar dat zit wel goed denk ik zo
Ohja is ook een optie idd, lijkt wel alsof het bij sommige praktijken wel inwendig gaat. Nou maak het wel duidelijk hoor. Dank voor het meedenken
@San0804 Die vermoeidheid is vreselijk, als kan anders overdag nog eventjes liggen/rusten. En anders toch aangeven op je werk het eerste trimester ben je gewoon moe en moe en moe.. heb je lage bloeddruk? En hoe is je ijzer? Want moe en duizeligheid kan ook ijzer te kort zijn. @Zonnetje19 Dan begrijp ik heel goed dat je dat niet fijn vind, geef het als je zwanger bent gelijk aan bij de VK zodat ze er rekening mee kunnen houden, maar hou ook in achterhoofd dat er altijd wel een kans is dat er een inwendig onderzoek zou moeten plaats vinden. En bij einde natuurlijk voelen na de ontsluiting. En bedacht me eventjes, je buik werd onderzocht en je had drukpijn? Waar op je buik was dat precies? Hoe is het met je ontlasting.
Oh nog nooit van gehoord.. ik zal eens gaan kijken als ik daar de puf voor heb.. voel me nu vooral ellendig.. hoor ook van collega's dat ik er slecht uit zie... nog even volhouden.. @Zonnetje19 Ik ben vrijdag 8 weken, dus ik moet het nog wel even een poosje volhouden
Mijn bloeddruk heb ik net even laten meten die was 123/73 dus dat is keurig.. Ik vind het nu nog te vroeg om het te vertellen.. ben vrijdag pas 8 weken... wilde het zelf met 10 weken vertellen..
Ohja waarvoor een inwendig onderzoek dan als je zwanger ben? Ik wil een keizersnede en ga net zo lang op zoek waar dat kan. Gelukkig kun je kiezen wat je wilt. Ja drukpijn idd, onderbuik deed goed zeer, aan de zijkanten en midden van baarmoeder. Maar vooral de zijkanten
@Zonnetje19 Zijkanten kunnen ook je darmen zijn. En dat kan heel wat drukpijn geven weet er alles van. En je kan idd aangeven dat je een keizersnee wil. Er word door middel van inwendig onderzoek wel eens na de stand van je baarmoedermond gekeken/gemeten. Meestal als zwangerschap goed verloopt is kleine kans voor inwendige onderzoek maar er is altijd een kans. Toen ik rond de 5/6 weken bij de HAP was werd er ook inwendig na me baarmoeder gevoeld om dingen uit te sluiten( ik weet nu zo niet meer wat maar iets met dat beweegbaar was ofzo) Maar geef het sowieso altijd aan aan de VK of gynaecoloog, maar hou het wel in achterhoofd dat het soms wel moet voor jou en gezondheid van de baby.
Oke laten we hopen dat het niet nodig zal zijn. Er is niks mis met ontlasting gelukkig, draait al jaren zo haha.
@Zonnetje19 Ik hoop het voor jou ook niet. Geef het gelijk aan, en volgens mij word het ook wel eens in de intake gevraagd of er nare ervaringen zijn geweest.
@Zonnetje19 Dat klinkt helemaal niet vreemd, en voor hun ook niet ze krijgen te maken met veel vrouwen die vervelende ervaringen hebben meegemaakt. Het is iets wat helaas te vaak is gebeurt... en waar nog steeds een taboe op rust.