Ja idd, ben ook blij dat ik morgenochtend al mag komen! Maar heb weer een nieuwtje; verlies net WEER roze afscheiding! Pijn is ook weer iets toegenomen, ik snap echt niet wat er met mijn lichaam aan de hand is! Roze betekent toch vers bloed gemengd met afscheiding?... nu maak ik mij nog meer ongerust en duurt het nog lang voordat het ochtend is
Hihi ja dit keer ruim op tijd hele vriendelijke arts ook en de reden dat zij zich geen zorgen maakte is om het feit dat een zwangerschapstest negatief was enkele dagen terug. Maar het nieuwe roze verlies maakt me super onzeker.
He?? Dat is raar, je was alweer een paar dagen schoon toch? En was het alleen maar bruin, of ook echt goed rood? Wel apart hoor. Hoe was je temp vanochtend? Morgenochtend ook even tempen.
Ik heb op dag 4 een verse bloeding gekregen na toiletbezoek (de avond ervoor was ik al schoon) en dit heeft maar heel even geduurd, in de avond was alles over. Tot vandaag was ik dus schoon, totdat ik net weer een veeg roze had. Geen bruin of helder rood maar echt roze. Temp was nog steeds 36,7 vanmorgen dus nog steeds 0,2 hoger dan mijn basaal. Net voor de zekerheid even ovu test gedaan maar die is heel erg licht, dus het heeft niks met een eisprong te maken. Vind het echt vreemd allemaal en angstig, dit heb ik zo nog nooit meegemaakt!
Even een opsomming van de dagen Cd 1 heftige menstruatie Cd 2 heftige menstruatie Cd 3 zeer weinig bloed, later alleen bruin en in de avond alweer schoon. Cd 4 tot aan de middag schoon, vers bloed na toiletbezoek, vroeg in de avond weer schoon. Cd 5 schoon Cd 6 schoon Cd 7 schoon, tot net een flinke veeg roze. Snappen jullie het nog? Ik niet
Hierbij even de temp kaartjes; Van oud naar nieuw.... zoals je kunt zien, in de 1e cyclus zakte mijn temp gelijk naar basaal, de 2e cyclus zakt de temp langzaam en komt niet tot basaal en deze cyclus blijft mijn temp tussen 36,7 en 36,8 Bekijk bijlage 612126 Bekijk bijlage 612125 Bekijk bijlage 612124
Basaal is wel een beetje "ongeveer". bij jou dus meestal 36.5 maar een verschil van 0.1 of 0.2 is echt mogelijk.....het hangt van zo enorm veel factoren af wat je temp is. Ik weet niet hoe lang je je Temp al bijhoudt en hoe lang het al steeds 36.5 is, maar ik denk dat een schommeling wel kan. Mijn basaal is volgens FF ook 36.5 en ik zit nu ook op 36.7. verder heb ik in de aanloop naar mijn eisprong ook temperaturen gezien van 36.1 en 36.2 een aantal dagen... Maar goed al met al is het harstikke fijn dat ze gewoon even gaan kijken. Ook ivm de gekke menstruatie die je had.
Had al zo een idee dat ze dat zouden zeggen heb ik helaas vaker meegemaakt. Betreft het terug bellen!!! Ben je ondertussen al gebeld ?
@DCG ik lees net dat ze hebben gebeld wat fijn dat je morgen al terecht kan en lekker vroeg dus hoef je ook niet de hele dag te wachten !!! De roze afscheiding zal je vast nog ongeruster maken. Maar gwn om jezelf de rust te gunnen ff laat het gaan en schrijf al je vragen of en wat er precies gebeurd is deze cyclus. Zodat je dat morgen allemaal kan neerleggen voor de arts. Maar voor nu let it gooo je heb morgen een echooo woehoee
Dames damesss vandaag was de dag hahahah. In de action om tandpasta te kopen en je raad het al. Ik dacht ey nu ik toch hier ben lets do this. Dus heb ovu doosje gekocht. En ff testje gedaan. Zonder verwachtingen dus dat is al heel fijn. @DCG hahahah toch maar een testje ! Drm kijk ik het gwn per dag of ik het wil en ga kopen. Dat creert zoveel meer rust ! En maakt het dat ik dus zo laat test. Maar testje is al aardig donker dus ik denkkk dat me ei nog moet komen. Dus dan weet ik dat we nog ff veilig moeten doen.
Of je ei is net geweest Dan kan ie ook nog een beetje donker kleuren, maar voor jou hoop ik dat ie nog moet komen
Ben heel blij voor je dat je morgen die echo heb. Dat moet duidelijkheid geven. Voor nu nog even volhouden tot morgenochtend. Hoe lastig ook.
**NOD va 21 februari 2019** Door tot iedereen op roze 11 april (1) Lalaatje90, 29 jaar, 2e kindje, ronde 10 16 April (1) Geneeke, 27 jaar, 2e kindje, ronde 2 17 April (1) Momof2rebels, 29 jaar, 3e kindje, ronde 7 18 April (1) Dafino, 35 jaar, 4e kindje, ronde 3 26 April (1) DCG, 31 jaar, 2e kindje, ronde 3 clomid Zwanger in februari: -Aapie88, 30 jaar, 1e kindje, ronde 7 -Inu, 36 jaar, 3e kindje, ronde 2 (na stilgeboren dochter 35w) -Juultje1, 32 jaar, 1e kindje, ronde 6 -Kelsey, 32 jaar, 3e kindje, ronde 5 -Miles, 29 jaar, 2e kindje, ronde 10 (MMM) Zwanger in maart: Zwanger in april: Totaal: 5 Wachtbankje(3) Ongesteld (1) Zwanger (5) Twijfel-/tuurtest (0) Negatieve test (0) Als je op de lijst wilt, druk dan op "reageer" bij het meest recent geplaatste lijstje. Voeg je forum-naam , leeftijd, ronde en hoeveelste kindje het is toe. Haal de [QUOTE = ...] [/QUOTE ] aan het begin & einde van het bericht weg. Vergeet ook niet de totalen onderaan aan te passen
@Visje85 @bert @Zuster9203 zetten jullie jullie nieuwe datum nog even op de lijst In maart was niemand zwanger, dus we gaan samen voor april