Oh wauw zo gaaf hè dat het dan al beweegt!! Lijkt me echt bizar om te zien!! Gefeliciteerd )) met de fijne echo
Mooie echo @Miles Hier nog een week tot de termijn echo. Spannend! Ik dacht dat ik dan al 10w1d zou zijn maar ben dan pas 9w5d.....ben benieuwd.
Wat zijn tot op heden jullie klachten nog? Heb het idee dat het wel minder is geworden. Ik bedoel dan gestabiliseerd of zo. Menstruatie buikpijn heb ik weinig meer last van. Zo nu en dan een trekkende lies. En vlagen van misselijkheid met af en toe overgeven. Vind het zo spannend de echo op 9 april omdat ik tot op heden nog niet echt een bevestiging heb dat het goed gaat. De laatste echo met 7 weken bij de gynaecoloog was heel raar en hij was heel voorzichtig. Dus ook al zagen we een kloppend hartje echt bevredigend was het niet.
Ik snap dat je dat onzeker maakt. Die opmerking was toen ook helemaal niet nodig geweest lijkt mij.. Gelukkig komt 9 april snel dichtbij! Bij mij zijn de scherpe randje er ook vanaf. Borsten zijn voller maar minder pijnlijk. Zo nu en dan steekjes in mijn onderbuik en met vlagen nog misselijk. De vermoeidheid is soms wel echt killing.. Gelukkig neemt manlief een groot deel van het huishouden over, behalve het koken helaas. Dat kan hij echt niet En ik moet zeggen dat de kinderen, al zijn ze pas 3 en 5, echt hun best doen om lief te zijn voor mama en de nieuwe baby. Zo lief!
Hier lijkt het ook stabiel, bij het opstaan en als er iets stinkt of een onaangename omgeving ga ik aan het kokhalzen, bij rust gaat het dan weer beter. Nog niet moeten spugen. Soms krampen in baarmoeder, maar gaat vrijwel onmiddellijk weg. Tepels niet meer zo gevoelig. En moeite met opstaan, moet me er echt uitslepen. Hier ook ongeduldig aan het wachten op 9 april.
Ik heb eigenlijk sinds woensdag alleen nog maar licht gevoelige borsten (ze waren pijnlijk). Geen vlagen van misselijkheid en krampjes meer. Maak me wel een beetje zorgen, maar t is niet zo dat ik heel veel symptomen had die van het een op het andere moment weg zijn. Tenminste, dat vertel ik mezelf vaak om niet te veel te piekeren. Gelukkig is het bijna dinsdag!
Hier hetzelfde.. Naast vlagen van misselijk minder last van dingen, of zijn er gewoon aan gewend? Die menstruerende pijn heb ik ook niet meer heel af en toe in de avond even buikpijn maar echt soms. Tepels zijn een beetje gevoelig en heb wel ineens last van een slechte huid.. Hopelijk wordt 9 april een prachtige bevestigende dag! Wij mogen pas 15 april en ik vind het ook mega spannend maar probeer het wel los te laten
Hier qua kwaaltjes nog altijd op en af misselijk, gelukkig niet meer overgegeven. Mijn borsten zijn voller en op en af gevoelig. Zo nu en dan nog wat trekkerig en zeurend gevoel in mijn onderbuik, maar verder valt het allemaal mee. Je lijf raakt op den duur ook aan alle kwaaltjes gewend, waardoor ze afnemen en/of verdwijnen.
Hier had ik nauwelijks nog klachten en ineens vanuit niets weer mega moe. Ik lag er gisteren om 19:30 in. Dus het kan ineens weer omslaan helaas. Die moeheid in combinatie met werken is inderdaad killing. Zonde om na het eten meteen naar bed te gaan maar gisteren viel ik echt om
Dit is wel echt herkenbaar. Ben heeeel dankbaar dat het weekend is. Heb het alsnog druk, maar hoef er niet vroeg uit gelukkig
Ja hier waarschijnlijk ook rond die tijd, heel misschien een uurtje later maar dat is nog vroeg. Hier ook nog steeds zo moe en de misselijkheid. En ik moet vaker naar de wc om te plassen. Had nu de kannen van MvM gisteren al vol in 3 dagen tijd. Weet ook niet of ik het al verteld had maar de koerier van MvM stond maandagmiddag dus bij het verkeerde huis ipv goed te kijken wij wonen op 70 en hij stond bij 70b. Hij liep zo de 15/20 meter voor de huizen langs met dat kratje....verbaas me er over dat er nog niemand is die iets gevraagd heeft. Maar wat een sjaak...manlief zei al dat hij een zeikgezicht had
Wij gaan zo richting Amsterdam. Schoonzus en zwager (en nichtjes) op de hoogte brengen van onze situatie
was het maar zo'n feest Lig ziek in/op bed/bank lang geleden dat ik me zo heb gevoeld, zal zeker wel door de verminderende weerstand zijn? URGH