Jaa spannend is het zeker heb al lang een enorme kinderwens. En ik ben niet altijd even geduldig vanaf weekend kan ik al gaan testen hoop ik, 2 april een positieve ovutest gehad met roze clearblue. Dus we gaan zien, even afwachten (al merk ik dat niet evident is)
Zo spannend nu al die nod dagen eraan komen. Ik ga zo hard hopen voor iedereen! Ik had nog helemaal geen drang om te testen maar nu begint het toch wel te prikkelen na het zien van al die testen haha. Zit nu op 9 dpo en ik voel deze ronde helemaal niks. Zelf geen pijnlijke borsten meer. Vorige rondes was ik rond deze tijd zo emotioneel en kwaaltjes. Ik hoop dat dat een teken is maar aan de andere kant ben ik er ook wel relaxed onder deze keer haha.
Zo, ben weer terug van de gyn. Baarmoeder zag er rustig uit, mooi dik slijmvlies, dus dat is gunstig voor een eventuele innesteling. De kans is groot dat ik gewoon pech heb, even bot gezegd: ik ga richting de 40 en dan is de kans op een miskraam 50% per zwangerschap, dus het muntje is 2x de verkeerde kant op gevallen. Eitjes worden ouder en daardoor van mindere kwaliteit. Maar de kans op uiteindelijk een succesvolle zwangerschap is wel 66-80%. Wat ook nog een oorzaak kan zijn is diabetes of een schildklierafwijking, dus daar is bloed op geprikt, die uitslagen hoor ik woensdag. Verder zijn de omstandigheden gewoon gunstig, ik rook niet, drink zelden, eet gevarieerd en heb geen extreem overgewicht, dus wat dat betreft doen we alles gewoon goed zei hij
Ik heb niet echt de tijd om bij te lezen, noch de kwaliteit internet om het te doen maar wilde even laten weten dat ik ongesteld ben geworden vanochtend. Een aantal dagen eerder dan gepland. Weten we in ieder geval weer waar we aan toe zijn op naar de volgende ronde...
Goed nieuws dus Het is wel even confronterend denk ik, maar probeer het prairie te zien : je mankeert niets, en de kans bij jou is net zo groot als bij een ander op door leeftijd.. 3x is scheepsrecht toch? ❤️
Klinkt in ieder geval hoopvol toch! Maakt het niet minder erg van de miskramen maar het is wel fijn om te weten dat het er in ieder geval allemaal goed uitziet. En je bent nog wel heel erg vruchtbaar uitgaande dat je toch best snel nog zwanger was toen, alleen het laatste zetje nu nog!
Zelfs al eens op 9 dpo gehad en had zo gehoopt dat het van een innesteling kwam, maar het werd toen ook alleen maar erger.
Ja Ik heb ook een keer soortgelijks gehad, een week na ei al vervelend hoe je lichaam je dan ineens "in de steek" laat..
Ja confronterend he, de helft gaat mis. Dat zei de vk in het ziekenhuis ook tegen mij, toen ik relativerend bij mijn MA zei dat veel vrouwen dit meemaken en dat het veel voorkomt. ‘Ja op jouw leeftijd de helft’ ok, bedankt voor deze woorden..... mijn man zei toen, ‘Ah ok, dus de helft gaat goed’ enorm postief figuur (Hahaha meestal niet.....) dus we wachten weer af. Ik denk dat ik bij mijn zoon gewoon enorme mazzel heb gehad. Snel zwanger, ging allemaal goed, amper kwalen, bleef zitten tot 40 weken. Toen ook al 38. Dus we zien wel weer! Go oudjes