Zwanger worden voorjaar 2019 deel 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Loveischocola, 10 mrt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.267
    12.640
    113
    Vrouw
    @duitshollandsmeisje Owhh hihi of ben jij zo 1 die witte testen houd en alleen door bloed onderzoek of echo kan zien dat je zwanger bent haha! Maar wel vervelend hoor dat er gewoon niks gebeurt alleen krampen en verder niks! Ik hoop echt dat je snel bloed hebt en verder kan gaan! Wanneer moest je ook alweer na huisarts vrijdag toch?
     
    Orchid24 vindt dit leuk.
  2. duitshollandsmeisje

    18 sep 2018
    5.597
    7.396
    113
    Vrouw
    Kokkin
    Duitsland
    Haha dat denk ik niet hoor!:roflmao:

    Ja vrijdag voor mijn schildklier en 30 april eierstokken en baarmoeder.
     
  3. duitshollandsmeisje

    18 sep 2018
    5.597
    7.396
    113
    Vrouw
    Kokkin
    Duitsland
    Meer dan een jaar?! Pfffff damn zeg.... zo lang ga ik niet wachten hoor. Na 11 maanden trek ik sowieso weer gelijk aan de bel als er dan nog niks verandert is:roflmao: maar ik zal er aan denken. Weet niet of dat in Duitsland dezelfde naam heeft maar ze hebben vast wel een zelfde soort kuur hier
     
  4. duitshollandsmeisje

    18 sep 2018
    5.597
    7.396
    113
    Vrouw
    Kokkin
    Duitsland
    Als ik echt 1 van die mensen ben dan weet ik het de 30ste:roflmao::roflmao::roflmao:
     
    Orchid24 vindt dit leuk.
  5. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.267
    12.640
    113
    Vrouw
    :thumup::eek:@duitshollandsmeisje Ja haha gefeliciteerd u bent zwanger
     
    Orchid24 vindt dit leuk.
  6. Wonderd

    Wonderd Actief lid

    3 dec 2018
    365
    511
    93
    Vrouw
    Jep, de prikpil is echt rotspul ! nog erger dan de pil...
    Het is dan ook ´normaal´ om pas na een jaar ongesteld te worden na het stoppen ervan, het zit na de laatste prik ook nog voor 3 maanden in je lichaam.
    Ik had dus wel eerder kunnen aankloppen maar had dan ook te horen gekregen dat ik moest afwachten, ook omdat wij toen nog geen actieve kinderwens hadden.
     
  7. duitshollandsmeisje

    18 sep 2018
    5.597
    7.396
    113
    Vrouw
    Kokkin
    Duitsland
    Oh jeetje, heftig. En daar heb ik zelfs ook nog over nagedacht paar jaar terug. Gelukkig niet gedaan dan dus..
     
  8. duitshollandsmeisje

    18 sep 2018
    5.597
    7.396
    113
    Vrouw
    Kokkin
    Duitsland
    whahaha holy shit dan word ik gek hoor :roflmao::o:


    Ik stond net op uit bed (ja.. had gisteren late dienst dus extra lekker lang blijven liggen haha) en voelde ineens iets warms en vochtige naar beneden glijden, dus ik meteen naar de wc omdat ik dacht BLOOOEED!! Maar het was een hele klodder wit vloeibaar slijm... hmmm.. hoop dat dit een teken is dat het komt?? heb al lang niet meer zon klodder gehad lol, hooguit beetje droge afscheiding maar maar heel weinig.. dit was echt veel en voelde het lopen:roflmao:
     
  9. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.267
    12.640
    113
    Vrouw
    @duitshollandsmeisje Heb je nog ovulatie testen? Ik heb dat nml rond me eisprong! En idd ook echte klodder glibberig spul haha
     
  10. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    Ik nu alleen foliumzuur van davitamon, en slik standaard b12 omdat ik standaard te kort heb. Denk als ik zwanger ben dat ik dan multivitamine neem, maar dat ga ik dan ook even overleggen met huisarts en bloedprikken waarschijnlijk of het echt nodig is. Je kan ook te veel binnenkrijgen en niet alle vitamines breekt je lichaam af en kan juist voor meer klachten zorgen. Ik word regelmatig geprikt voor vitamines omdat ik prikkelbare darmsyndroom heb. Ook als je zwanger bent kan je te veel vitamines binnen krijgen en daar klachten van krijgen, dus daar zou ik mee uitkijken. Zo te horen ben je al goed bezig met sporten en voeding!
     
  11. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    Ohh zoo leukk!! Grappig dat je het verschil echt duidelijk merkt! Het gevoel zal met de week duidelijker worden denk ik! Hoor ik weleens vaker ja dat de kleine vaak gaat bewegen wanneer je zit/ligt en juist rustig word wanneer je beweegt. Oeii dat is weer minder.. kan je daar iets voor nemen? Misschien even vk of huisarts vragen?

    Ik begin deze week met ovulatietesten en dan gaan we inderdaad aan de slag :Dben zelf beetje oefenen met de spuitjes, omdat ik toch merk dat het lastiger gaat dan met de pelottes waar ik mee moet oefenen. Is toch weer ander materiaal dus dat maakt blijkbaar toch wel uit :oops:.. maar komt goed! Lief dat je het vraagt, het gaat wel nog niet echt veel beter. Gesprek met bedrijfsarts kwam er ook op neer dat ik misschien niet meer terug ga komen op de groep, maar misschien op kantoor moet gaan werken. Kijk ik niet echt naar uit moet ik zeggen.. ik mis de kindjes, ben niet een typ voor op kantoor en ben bang dat dat ook niet gaat.. lang zitten is ook weer niet goed.. maar we zullen zien hoe het gaat lopen, we proberen maar wat uit!
     
  12. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    zo stom dat het geen bloed was dan.. zou het dan toch je ei zijn.. erg verwarrend allemaal! Hopelijk krijg je snel wat duidelijkheid, zo is niks..
     
  13. duitshollandsmeisje

    18 sep 2018
    5.597
    7.396
    113
    Vrouw
    Kokkin
    Duitsland
    Maar het is niet doorzichtig, beetje zoals dikke vloeibare melk ofzo
     
  14. duitshollandsmeisje

    18 sep 2018
    5.597
    7.396
    113
    Vrouw
    Kokkin
    Duitsland
    Een ei op dag 70.. ik kan het mij bijna niet voorstellen...
     
  15. Zonnetje19

    Zonnetje19 VIP lid

    26 jan 2019
    10.611
    8.825
    113
    Vrouw
    Er bestaat ook glijmiddel wat niet zaaddodend is, misschien is dat een optie.
    Maakt het allemaal net even wat makkelijker misschien.
    Oohh dat zou idd heel jammer zijn, je gaat voor de kindjes natuurlijk. En een ondersteundende functie? Bestaat dat?
     
  16. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    11 jan 2019
    12.267
    12.640
    113
    Vrouw
    Ja ik noem het klodder mayo! Die week ben ik zwanger geraakt ;)
     
  17. duitshollandsmeisje

    18 sep 2018
    5.597
    7.396
    113
    Vrouw
    Kokkin
    Duitsland
    :eek: oke apart.. hmm. Ik wacht het maar weer gewoon af. Mijn lichaam doet wel iets, maar WAT :roflmao:
     
    Orchid24 vindt dit leuk.
  18. Zonnetje19

    Zonnetje19 VIP lid

    26 jan 2019
    10.611
    8.825
    113
    Vrouw
    Is het een karnemelk soort :roflmao:
     
  19. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    Klopt ja, die gebruik ik inderdaad al ook voor mijn fysio oefeningen. Zonder glijmiddel gaat niks naar binnen :roflmao: Nee bestaat helaas niet, ik begin wel met opbouwen op de groep zelf. Ik mag de groep niet gaan draaien, maar mag wel daar het administratief werk doen. Dus achter computer zitten daar en dan kan ik nog met de kindjes praten. Maar als ze iets van me willen dan moet ik ze doorsturen naar mijn collega's:roflmao: Dat word nog wel lastig, maar dan zie ik ze in ieder geval nog. Maar dat is voor korte termijn, dan moeten ze opgeven moment zien dat ik wel terug kan komen op de groep. Als dat niet gaat dan moet ik ander werk binnen de organisatie gaan doen, en als dat er niet is dan zelfs bij een andere organisatie.

    Maar ik weet niet of ik dat hele traject ga doorlopen hoor. Ik voel me continu schuldig en ik vind het erg moeilijk om continu mijn grenzen in de gaten te houden. Ik wil gewoon mijn werk kunnen doen, zoals ieder ander. Dus als ik opgeven moment merk dat ik het werk voorlopig niet meer kan doen en ik word niet gelukkig op een andere functie, dan neem ik denk ik wel ontslag. Als mijn vriend ander werk heeft tenminste, want op het moment kan ik geen ontslag nemen want dan redden we het financieel niet. Maar dat is ook nog te vroeg om te zeggen.. misschien gaat het over een tijdje lichamelijk beter of misschien is andere functie ook prima.. we zullen het gaan zien!
     
  20. Zonnetje19

    Zonnetje19 VIP lid

    26 jan 2019
    10.611
    8.825
    113
    Vrouw
    Nou ff testen dan ja, misschien wel een verdwaald ei ofzo
     

Deel Deze Pagina