De zwangerschap van N kwam eigenlijk als een verrassing. Wij zaten in de MMM en waren juist in de pauze ronde voor we door zouden naar de volgende stap omdat de clomid zijn werk niet deed. Het was oudejaarsdag en wilde toch testen, en tot mijn grote verrassing kwam er toen een streepje. 9dpo
Hier op 14 dpo omowit getest. Meestal op 15 dpo ongesteld. Zal dus wel weer een ronde verder zijn. Ronde 11 dan, de laatste ronde voor we weer bij de gynaecoloog terecht kunnen om te kijken hoe verder. Begin toch een beetje bang te worden of het ooit wel lukt.. of de mmm ons wel bespaard blijft.. Vind het even erg lastig echt richting een jaar en mmm
Begrijpelijk.. balen van de negatieve test Aan de ene kant wil je niet in de mmm, Maar aan de andere kant zul je ook blij zijn als je weet waar je aan toe bent en hoe jullie het beste geholpen kunnen worden... toch hoop ik dat je nog spontaan zwanger word komende ronde. Knuffel!!
Oh dat is indd minder! Ik hoop dat je de mmm bespaard wordt door een mooie verrassing aankomende maand, maar ergens ook fijn dat er een mmm is. Dikke knuf en we zijn er voor je!!
Huisarts heeft mij net nog ff gebeld ivm bloedonderzoek. Uitslag zag er op zich goed uit, enkel een dubieuze waarde van de chlamydia anti stoffen... de waarde hoort onder de 9 te zitten... tussen 9-11 is de grens en boven de 11 is positief. Mijn waarde was 9 dus hij wilt voor de zekerheid een uitstrijkje laten maken... Verder afgesproken dat m'n man voor zaad onderzoek kan naar het ziekenhuis. Geen idee of m'n man dat al direct wilt, maar huisarts heeft in ieder geval een formulier daarvoor klaargelegd bij de praktijk.. Utro gaan we dus nog niet mee beginnen, maar dat geeft niet. Eerst maar dat uitstrijkje en zaadonderzoek.. hopelijk is het allemaal gewoon in orde.
Bedankt voor jullie lieve woorden en steun meiden! Hopelijk toch een verassing volgende maand, jaja krijg weer een beetje frisse moed nog voor de ronde begonnen is @Spectre Nog maar even dat uitstrijkje doen dan en duimen dat dat goed is. Wanneer kan dat weet je dat al? Bij mij werd toen helemaal geen antistof gevonden terwijl ik wel ooit voor chlamydia behandeld ben omdat ik dat gehad zou hebben..ook al zo gek. Hoop dat het bij jou straks ook gewoon goed is! En wat fijn dat je vriend een zaad onderzoek mag doen. Hoop dat hij dat meteen wil, weet je maar hoe dat er voor staat. Vonden wij toen erg fijn.
@Visje62 zo is het, positief proberen te blijven al is dat soms héél lastig... Ik snap ook niks van deze uitslag. Toch best een beetje in shock want dat betekend dat ik ooit zo'n infectie heb gehad? Zonder het te merken. Dat is dan van voor ik m'n huidige man heb leren kennen.... heb eigenlijk nooit een soa test gedaan omdat ik nooit echt een wild seks leven heb gehad.... M'n man heeft een soa test gedaan voor hij mij leerde kennen en die was negatief. Ik ga van de week nog ff terugbellen want wil graag weten waarom dan een uitstrijkje gedaan wordt en of ze dan ook kijken naar eventueel andere afwijkingen in cellen... Blegh. Voor nu maar de tarwekiemolie gaan gebruiken en hopelijk gewoon snel zwanger
Gek zeg en ik dacht het gehad te hebben maar dat bleek dus niet zo te zijn. Al valt het bij mij ook mee hoor hoe wild het was haha. Als vrouw merk je het vaak ook niet. Ik dus ook niet maar mijn vriend kreeg in het begin van onze relatie wel klachten.. tja zou in theorie nog van zijn laatste voor mij geweest kunnen zijn en dat ik mazzel heb gehad. Maar waarom kwam er dan chlamydia uit mijn test destijds en kreeg ik antibiotica? En jij dit dus zo ongeveer andersom. Maar als jij nooit een test hebt gedaan en wel risico hebt gelopen zou het kunnen natuurlijk. Maar dan is het weer apart dat je je man niet aangestoken hebt (dan had hij klachten moeten hebben denk ik).. Heel apart.. Maar als het tussen jou en je man maar goed zit en die waarde maar niks uitmaakt voor jullie kinderwens!
Net na de sex naar de wc.. helder rood.. meestal eerst bruin en verwachtte het morgen pas.. nou ja Maar even kijken Of het al doorzet. Maar denk ronde 11. Frustratie en verdriet over ronde 10 al er uit gegooid hahah dus ik zeg kom maar op dan kunnen we door. Ga me voorbereiden op het paasei zoeken!
toch niet leuk Goed dat je er zo positief instaat Dan zeg ik maar: alle geluk en dat de paashaas maar goed zijn best zal doen om het paaseitje te vinden
Tja ging er vanuit na negatieve test vanmorgen op 14 dpo dus al een beetje verwerkt denk ik. En nu echt paasei zoeken inderdaad haha. Wel iets na Pasen dan maar ach.. Begin met de paasdagen wel vast met zoeken. Maar wat ik nog zo gek vindt.. boven in mijn borsten zitten echt grote harde 'stukken'. Iemand daar ervaring mee? En zijkant van borsten zijn ook dikker en heel gevoelig. Nooit gehad en volgens mijn vriend ook echt veel meer en duidelijkere aderen...
Ik herken het niet, maar is idd wel gek. Misschien een uiting van progesteron. Of toch..... en is je innesteling laat. Vervelend is het wel lijkt me
Hmm ja tot nu toe zet er niks door... nog niet ongesteld dus. Innesteling zou dan 14 dagen na ei zijn als dat het was. Of ei toch iets later geweest (testen bleven toen wel lang knallen). Dan zou een late innesteling wel laat zijn..meestal na 9 dagen las ik. al zou het wel meteen een verklaring voor mn borsten zijn, las gister wel dat het bij zwangerschap kan.. Ga er inmiddels helemaal vanuit dat ik ongesteld word aangezien dat wel vaker zo begint (al is het dan altijd eerst bruin), maar zo niet dan alleen maar er leuke verassing haha.
En ronde 11 is er hoor... maar goed was inmiddels te verwachten. Hoe gaat het met jullie meiden? Genoeg over mij.
Ohhh jammer!! Hier is nog alles rustig, morgen nieuwe ovu testjes halen, volgende week verwacht ik mn vruchtbare week endus eisprong
Hier ook alles oké.. nu op cd 13.. morgen toch maar weer starten met ovu testen en de tarwekiemolie ook binnen gekregen. Die ga ik vanaf eisprong nemen. Hopelijk gaat het helpen.