Mazelenuitbraak op Haagse crèche, zeker drie kinderen besmet

Discussion in 'Films, televisie en nieuws' started by Kukido, Apr 2, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. amdaa

    amdaa VIP lid

    Mar 28, 2015
    9,670
    11,009
    113
    Huh?

    Even resumeren: ze begint zelf een discussie met het doel naar buiten te brengen dat dingen 'in de doofpot worden gestopt', vervolgens wilt ze niet vertellen waar ze haar eigen discussiepunt op baseert..
    Omdat ze daar 'later op teruggefloten' kan worden?

    Sorry, als er nog geen aluhoedje gehalte erop zat, heb jij die nu wel uit de la gehaald
     
    Ysabella, Picaris, Tuttebella and 3 others like this.
  2. lies276

    lies276 Niet meer actief


    Ik bepaal nog altijd zelf wat ik waar, wanneer en met wie deel.
    In privé berichten heb ik hier al regelmatig met verschillende leden over " gesproken" en ook irl praat ik hier wel over, maar ik heb weinig behoefte om dat openbaar op het forum te zetten.
     
  3. Moluks78

    Moluks78 Niet meer actief

    Sorry hoor.. Je reageert behoorlijk geïrriteerd. Ik ga er maar van uit dat dat door de hele discussie komt en niet persoonlijk naar mij toegericht is. Ik heb iig nooit negatief op je mening gereageerd hier.
     
  4. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    Jul 28, 2010
    7,998
    6,747
    113
    zuid-holland zuid
    Ik snap niet zo goed hoe dit gelopen is. Mijn zoontje kreeg een ontstekingsreactie in zn armpje na het zetten van een vaccinatie. Ik belde het cb en die zeiden dat ik zelf een melding kon maken bij het lareb. Ik heb hun webformulier in gevuld met alle gegevens, netjes een bevestiging gekregen van de registratie, verder nooit meer wat gehoord, maar dat was voor mij voldoende.
    Waarom zou het cb bepalen dat je het niet mag melden bij het lareb? Of ging het Lareb dan bellen dat ze het niet eens waren met de melding?
     
    Vogelinnetje likes this.
  5. lies276

    lies276 Niet meer actief


    Dat dingen de doofpot ingaan heb ik inderdaad naar buiten gebracht aan de hand van het voorbeeld van onze vrienden en mijn collega ( en de ervaringen van andere mensen die ik via besloten groepen op facebook ken).
    Er zijn hier meer dames op het forum die vertellen dat de bijwerkingen die zij gemeld hebben niet geregistreerd werden.
    Is dat bewijs? nee. Dat geloof je, of geloof je niet.

    Waarom ik denk dat dit gebeurd staat daar, wat mij betreft los van en ik voel dan ook niet de behoefte om mijn gedachten daarover met iedereen te delen.
     
  6. Flamingooo

    Flamingooo Niet meer actief

    Dan kijk je toch even in het vaccinatieboekje van je kind? Daar staat de datum en zit een sticker van het vaccin.
     
  7. lies276

    lies276 Niet meer actief

    Dat hoef je inderdaad niet persoonlijk op te vatten. Is niet zo bedoelt iig.
     
  8. lies276

    lies276 Niet meer actief

    Mijn collega heeft zelf gebeld met het Lareb om door te geven dat haar dochtertje een anafylactische shock had gekregen op het cb na de vaccinatie.
    Aan de telefoon werd gezegd dat het natuurlijk niet zeker was dat dit door de vaccinatie was gekomen. Daarom zouden ze het ook niet gaan registreren.
    Mijn collega was nogal overrompeld en vertelde dit op het cb. De medewerker van het cb was perplex en heeft toen zelf gebeld. Ze kreeg hetzelfde te horen.
     
  9. Flamingooo

    Flamingooo Niet meer actief

    En hebben ze vervolgens wel gewoon gebruik gemaakt van het webformulier...?
     
  10. amdaa

    amdaa VIP lid

    Mar 28, 2015
    9,670
    11,009
    113
    Bij deze, kan ze alsnog zelf melden:
    https://www.lareb.nl/nl/report-form/report-type/a1c555d7-6f56-4bbc-aaad-77be23cd88f2

    Vervolgens kan ze checken of haar melding opgenomen is in databank van alle ontvangen meldingen:
    https://www.lareb.nl/nl/databank/Result?formGroup=&atc=J07BC02&drug=AVAXIM+%28HEPATITIS-A-VACCIN%29

    En daar vandaan welke meldingen doorgegeven zijn aan welke instantie en aan who, in dezelfde link.

    Echt heel geheim allemaal
     
  11. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    Nov 3, 2009
    7,202
    6,630
    113
    Hier zou ik dus direct de vraag willen stellen: waarom niet? Als het echt belangrijk zou zijn, zou ik als ouder zeker willen weten waarom er niets met mijn melding gedaan wordt. Waarom stuur je niet een mail naar ze met je vraag?

    Geloof me, ik zit door mijn professie vrij dicht op het vuur. Ik vraag me af of het niet aan het meldproces an sich heeft gelegen. Was alle informatie beschikbaar? Heeft het de juiste routing gehad? Was het doel tijdens het telefonisch gesprek wel duidelijk? Waarom is er niet digitaal melding gemaakt?
     
  12. anoniem100

    anoniem100 Niet meer actief

    Heb via huisarts gevaccineerd
     
  13. Cin85

    Cin85 VIP lid

    Jan 12, 2010
    12,496
    13,968
    113
    Female
    Bij de huisarts wordt deze informatie ook gewoon in het dossier geregistreerd dus dat kan je zo opvragen.
     
  14. amdaa

    amdaa VIP lid

    Mar 28, 2015
    9,670
    11,009
    113
    Maar jij zit dan gewoon ook in het complot, dat is toch duidelijk?
     
    Elsss, MaritS and Tuttebella like this.
  15. anoniem100

    anoniem100 Niet meer actief

    Beetje flauw dit! Bij mazelen complicaties hoeft niemand wat te bewijzen en bij vaccinatie schade wordt je zo weggezet
     
    lies276 likes this.
  16. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,625
    9,137
    113
    Female
    Rotterdam
    Maar dat is toch een allergie en geen bijwerking? Er staat vast wel in de bijsluiter dat je geen vaccinatie moet geven als je allergisch bent voor een van de bestandsdelen, zoals bij elke medicatie. Allergieën op bijv AB worden toch ook niet geregistreerd.
     
    Lana1986, Sherbet, Fennec and 3 others like this.
  17. Flamingooo

    Flamingooo Niet meer actief

    Dan bel je die toch even en vraag je de noodzakelijke informatie op?
     
  18. Oceanna

    Oceanna Fanatiek lid

    Oct 12, 2015
    3,438
    1,423
    113
    Female
    Het is idd een allergische reactie en geen bijwerking. Maar waar precies ze allergisch op reageren is natuurlijk moeilijk vast te stellen. Ik vind het zelf best vervelend dat allergische reacties worden weergegeven als een bijwerking. Dus de shock is een allergie en geen bijwerking. Jammer dat dat onderscheid vaak niet goed gemaakt word.
     
    Ysabella likes this.
  19. tuc

    tuc Niet meer actief

    Idd want zo kunnen heel veel mensen roepen dat het door de vaccinaties komt, want dus helemaal niet waar is. Het komt door een allergische reactie op een bepaalde stof.
     
  20. anoniem100

    anoniem100 Niet meer actief

    Ja maar je weet dan van te voren toch niet dat je er allergisch op reageert?
     
    lies276 likes this.

Share This Page