Gisteren Vandaag Gisteren Volgens mij vandaag 7dpo, beetje vroeg. Ik twijfel of ik gek ben. Die van vandaag zie ik volgens mij niks.
Ik zie wat op je 2e foto maar het lijkt een witte streep te zijn? Eerste foto zie ik een soort schaduw.
Oh serieus... weet ik nog niks. Haha Die ene was er wel snel, die andere zag ik vandaag pas toen ik een foto wilde maken.
Hoi lieve meiden daar ben ik weer. Ik snap helemaal niks meer van mijn lichaam... Ik heb na het verlies van mij zoontje gewoon weer normale cyclus gehad. Ik dacht de 31ste mijn ei te hebben gehad ivm met symtomen. En toen voor 9 april weer vandaar dat ik de testen deed. Nu vandaag de hele dag een zeurende pijnlijke buik. Wat ik vaak herken van mijn ei. de witte test is van 10 april in de ochtend daarna niet meer getest. Van welke moet ik nu uitgaan? Of zou ik toch nog maar extra testen halen ovulatie testen?
Ik vind de 9 april middag wel positief En krampen na ei kan best, progesteron of beginnende zwangerschap. Dus dat is niet gek.
Heb je ze vaker gebruikt? Bij mij worden ze ook ongeveer zo donker en dat is dan mijn piek. Zie soms wel echt knallers voorbij komen hier, heb ik nooit. Zou wel 2 x per dag gaan testen voor de zekerheid. Maar vanavond gezellig maken is zeker een goed idee. Zal een foto van mijn ‘knallers’ erbij doen
Ja was 5 dagen later dan normaal En toen gewoon weer zoals het hoort. Ik zou bij me normale cyclus vandaag ongesteld moeten worden. Dus eerlijk gezegd heb ik geen idee waar ik nu zit
Nee toen heb ik niet getest omdat ik ze eigenlijk niet wil gebruiken ik raak altijd helemaal in de stress hshs maar doordat ik weer de zelfde symptomen had dacht ik huh. Dus toch maar gehaald. Nog is 21 april of 22 april (ligt eraan welke van de testen positief was van de ovulatie) mijn lf zijn 12 dagen
Naast het wittige lijkt in het echt een roze achtige streep te zitten. Zijn niet bezig met zwanger raken dus de kans is nihil. Maar mn cyclus is compleet anders.. ben al ruim 4 dagen 'overtijd'. Zo vreemd