Oh wat een onzekerheid @myka27 .. K ga voor je duimen.. De test is op zich best positief maar ik snap er je er nog niet op vertrouwd.. Ik ga duimen meid! ❤️
Thx dames Helaas was mijn temp vanmorgen naar basaal, dus ik weet genoeg Laat die sluizen vandaag dan maar open gaan
Hier vandaag 11 dpo en 9 dagen na tp en 13 dagen na pregnyl. Ik was symptoomloos tot 9dpo in de avond. En dacht vandaag wederom met me stomme kop. Doe es een testje. In de middag met 3e urine geloof ik en k weet niet wat allemaal gedronken. Nu begint t weer, zie ik wat zie ik niets. Is t pregnyl of iets anders. In elk eval stom stom stom om zo ff te testen. Kijken jullie mee en graag mening hahaha
Ik zie wel een heel licht streepje staan. Ik denk niet dat het na 13 dagen nog van de pregnyl is eerlijk gezegd. Bij mij de pregnyl na 10 dagen altijd wel uit m’n lijf. Morgenochtend nog een keer testen? Spannend!
Niet leuk. 40 dagen duurt inderdaad erg lang. Ik heb ook zo’n lange cyclus. Dat maakt het toch net iets zuurder dat weer zo lang moet wachten. Sterkte!
Ik zag dat er de afgelopen dagen ook weer een aantal nieuwe zwangeren zijn. Gefeliciteerd allemaal. En voor de dames op rood, balen! Hopelijk volgende ronde wel op roze/groen .
Pffff, vind het erg spannend om morgen weer te testen, vorige keren begonnen mijn testen vanaf NOD alweer terug te lopen, morgen of overmorgen is mijn NOD en heb alweer last van menstruatiekrampen en pijn in mijn onderrug, had ik vorige keren ook, dus heb weinig hoop dat het dit keer wel goed gaat
Ja snap dat je er enorm tegen op ziet. Ik heb sinds gisteren ook last van onderrug (normaal nooit last van) dus dacht het zal er wel bij horen? Geen idee of dat een slecht teken is dus? Waarom ga je morgen testen?
Ik test om de dag om te kijken of ze wel oplopen, vorige keren had ik mooie testen tot NOD en daarna liepen ze weer af. Daardoor wist ik al voor ik ging bloeden dat het mis zou gaan en werd ik er niet door overvallen. Als ik nu zie dat ook na NOD mijn testen blijven oplopen ben ik er een stuk geruster op. Ik heb nog 3 predictors voor morgen, woensdag en vrijdag, dan ben ik ook weer op de termijn dat ik vorige keren ging bloeden en dan heb ik nog een digitale cb voor als ik 5 weken ben om te vieren dat ik de termijn van vorige keren voorbij ben en dan stop ik pas met testen. Ik werk in een wit uniform en het is extra vreselijk als je dan gaat bloeden en je bent er niet op voorbereid.