Laatste 10 weken afteltopic! Deel 4

Discussion in 'Zwangerschap' started by xxmamaxx2016, Mar 21, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    Oct 23, 2018
    1,503
    1,333
    113
    Female
    @Lesliefje Wat ontzettend rot voor je. En idd vind ik dit ook heel slecht van je psychiater om je zo zonder plan achter te laten. Geef dit alsjeblieft aan je vk aan.

    En dat gevoel van je wat liefde betreft voor je baby. Probeer te beseffen dat dit komt door de depressie. Je hebt wrl degelijk liefde voor de kleine. Alleen moeite met het te uiten. En zolang dat kleintje in je buik zit geniet t van je hartslag en andere geluiden en voelt de baby zich echt wel geliefd in jouw warme nestje .
     
  2. Jolicoeur

    Jolicoeur Fanatiek lid

    Nov 5, 2017
    2,844
    2,524
    113
    Female
    Oh lieve lesliefje probeer alsjeblieft contact te zoeken met je vk of pop poli dat je gehoord kan worden. Vind het echt slecht van je psychiater dat ze zo lang niks heeft laten horen ondanks dat het juist de laatste tijd iets beter ging. ❤️❤️
     
  3. Dana1989

    Dana1989 Bekend lid

    Apr 1, 2014
    754
    404
    63
    Hallo dames,

    Zou ik alvast met jullie mee mogen schrijven? Morgen ben ik officieel 30 weken. Ik ben 25 juni uitgerekend en wij verwachten ons tweede kindje (een jongen) we hebben al een zoontje van bijna 4 jaar. 17 juni wordt hij 4 dus dat wordt ook wel best spannend. Straks komt de kleine op dezelfde dag haha

    Ik las hier iets over waarschuwing op facebook. Dat ga ik ook zeker doen en dan nogmaals apart sturen naar mijn schoonmoeder want die had bij de eerste toen hij nog maar een uurtje oud was (ik lag nog op ok vanwege de totaalruptuur en placentaverwijdering) een foto van ons toen pasgeboren zoontje openbaar gezet op haar fb. Dat vonden mijn man en ik echt asociaal. En ze kwam na de geboorte gelijk op kraamvisite in het ziekenhuis met haar beste vriendin( wij hebben helemaal niks met die vriendin van haar) echt zo respectloos. Lag er ook niet fantastisch bij aan de bloedtransfusies en dan heb je ineens voor jou een onbekende vrouw op kraamvisite..
    dit keer gaat het echt wel anders!
    Wij lichten schoonmoeder pas 1 of 2 dagen na de bevalling pas in dat de kleine is geboren dit keer. Haar eigen schuld denk ik dan..
     
    hoop28 likes this.
  4. Gwenvd

    Gwenvd Bekend lid

    Dec 3, 2017
    703
    554
    93
    Female
    Lesliefje inderdaad contact zoeken met je vk, wat ontzettend vervelend dat de psychiater er nu niet voor je kan zijn. Wat ontzettend vervelend dat je je zo voelt, ik kan helaas geen goede woorden vinden om je te steunen maar zal je zeker liefde en kracht sturen <3

    Het rommelt nog een beetje maar niet zo als gister avond. Ben onwijs verkouden en heb het zo benauwd en daardoor weer weinig energie.


    Zoontje is gelukkig weer beter en vrolijk!’!

    Hier wordt het huis ook langzaam viezer, moet echt wat doen maar hoe :D misschien kan mijn moeder wat doen morgen haha en anders toch maar een schoonmaakster zoeken.
     
    Babyvijf likes this.
  5. Jolicoeur

    Jolicoeur Fanatiek lid

    Nov 5, 2017
    2,844
    2,524
    113
    Female
    Welkom en gezellig dat je mee komt kletsen. Ik snap heel goed dat je je schoonmoeder laat wachten. Wij hebben het afgelopen vrijdag nogmaals mijn schoonouders laten weten dat we niet direct laten weten als de kleine er is en dat we eerst minimaal een uur met zijn drieën willen zijn.( als alles volgens boekje gaat anders wachten ze langer) Dit gaan we ook nog mededelen aan mijn ouders deze week en dan is iedereen weer op de hoogte.
     
    Dana1989 likes this.
  6. lautjuh85

    lautjuh85 Fanatiek lid

    Apr 19, 2008
    3,996
    1,582
    113
    @Lesliefje dikke knuff voor jou meis. Wat moet jij je rot voelen. Ik heb helaas geen advies voor je. Ben het wel eens met de andere meiden...bel ajb je vlk!!

    Over die verkoudheid met keelpijn....ik weet niet meer wie het was :oops: Fluimicil helpt ook goed tegen vastzittend slijm.

    Over fb. Ik maak me niet al te druk. Over die tip van blauwe vinkjes en status uitzetten op whatsapp vind ik wel een goeie :)

    @Dana1989 welkom!!
     
    Dana1989 likes this.
  7. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    Oct 23, 2018
    1,503
    1,333
    113
    Female

    Welkom. Hier een dagje na mn tweede dochtertjes verjaardag uitgerekend dus ook erg spannend. Stiekem hoop ik dat t op zn minst een week van elkaar vandaan zal zijn, want echt de dag zelf,ervoor of erna lijkt me eerlijk gezegd niet leuk. Vind t toch wel fijn als t kind rondom verjaardag echt ff helemaal alleen in the picture kan staan .
     
    miniVosje and Dana1989 like this.
  8. Gwenvd

    Gwenvd Bekend lid

    Dec 3, 2017
    703
    554
    93
    Female
    Dana1989 likes this.
  9. Dana1989

    Dana1989 Bekend lid

    Apr 1, 2014
    754
    404
    63
    Dat hoop ik eigenlijk ook. Helaas hebben we dit niet in de hand:D
     
  10. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Welkom!! Spannend! Voor de kindjes te hopen dat de kleine niet op verjaardag van grote broer komt :p
     
    Dana1989 likes this.
  11. hoop28

    hoop28 Fanatiek lid

    Apr 29, 2015
    1,247
    550
    113
    Female
    @Lesliefje direct aan de bel trekken hoor. Na de bevalling is de depressie niet zo 123 over. Kindje nu laten komen Is echt geen optie, in de couveuse is zowel voor jou als de kleine geen verbetering. Je denkt dat de kleine het zwaar heeft in je buik, en ik begrijp dat het schuldgevoel het nog erger maakt, maar de kleine Is echt het beste in jouw buik af.

    Als lichte antidepressiva je kunnen helpen, dan zou ik het nu nemen. Misschien Is die andere psychiater/psycholoog precies wat je nodig hebt. Andere persoon, frisse aanpak, en actie. Dit gaat in ieder geval niet zomaar weg en je kindje verdient een mama die hiermee aan de slag gaat. En jij verdient een start waar je goed op terug kunt kijken. Die eerste weken met je kleine zijn zo belangrijk. Dus pls ga er achteraan.
     
    Babyvijf and Phoebe like this.
  12. Xivanka

    Xivanka Actief lid

    Mar 21, 2017
    233
    287
    63
    Welkom @Dana1989

    @Lesliefje hele dikke knuffel!! Hier helaas iets te veel ervaring met depressies :(. Je bent een kanjer!! En iemand die doorgaat en geen AD wil slikken uit liefde voor haar ongeboren kind, heeft veel meer liefde in haar dan dat ze zelf door heeft ;) X
     
    Dana1989 and Babyvijf like this.
  13. Xivanka

    Xivanka Actief lid

    Mar 21, 2017
    233
    287
    63
    Vandaag 38 weken.. En een week geleden dat mijn oudste jarig was!!!! Zo blij dat ze idd vorige week niet geboren is :D
     
    Gwenvd, Dana1989, Mila27 and 3 others like this.
  14. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    Oct 23, 2018
    1,503
    1,333
    113
    Female
    Oh fijn dat je dat weekje verschil iig gehaald heb. Met hoeveel weken ben je vorige keren bevallen?
     
  15. Xivanka

    Xivanka Actief lid

    Mar 21, 2017
    233
    287
    63
    36+3
     
  16. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    Oct 23, 2018
    1,503
    1,333
    113
    Female
    Die kleine monster in mn buik houdt nu al niet van gefilmd worden. Steeds als hij/zij beweegt en ik mn camera erbij pak, dan is t ineens weer stil hahahah. Dus social media wordt t m echt niet hier. Heb een jaar geleden mn fb verwijderd en vind t zo heerlijk. Heb alleen instagram, maar dat is meer om stiekem m net 12 jarige dochter in de gaten te houden, want zij uitvoert op insta. Ik ben altijd heeeel duidelijk geweest naar familie en vrienden toe, dat ze t niet hoeven te wagen iets op social media te zetten zolang ik t niet doe. Kun je je daar niet aan houden ben ik keihard, dan hoef je voorlopig ook niet naar de kleine te komen. Hoe dichtbij je ook staat. Als je t op die manier zegt, dan houden ze zich er wel aan hahaha.
     
    Dana1989 and hoop28 like this.
  17. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    Oct 23, 2018
    1,503
    1,333
    113
    Female
    Oh wow zo vroeg. Dat zou ik nu wel heel graag willen hahahah. Maar tis natuurlijk beter als de kleine tot 38w blijft zitten. Ben benieuwd wanneer je nu zal bevallen dan joh. Want tis nu al een aardig verschil dan, anderhalve week.
     
  18. MamaZijnIsDeBom

    MamaZijnIsDeBom Fanatiek lid

    Apr 10, 2018
    2,317
    1,660
    113
    Female
    Ik hou het sinds week 30 enorm goed bij!!! Dus wanneer de stoppels lang genoeg zijn (na 2 dagen) scheer ik het gelijk weer en dan heb ik geen spiegel nodig. Gewoon op te tast. Normaal vind ik eens per week ook goed... als t niet langer is :oops: en dan is t niet meer goed weg te krijgen.
     
  19. hoop28

    hoop28 Fanatiek lid

    Apr 29, 2015
    1,247
    550
    113
    Female
    @Dana1989 welkom en gezellig! Ik moest stiekem wel lachen om wat je schreef, laat je schoonmoeder maar lekker even wachten hoor. Heerlijk, lekker veel pit jullie.

    Met een wildvreemde aan je bed staan na een uur geleden bevallen te zijn. Ik dacht dat sommige verhalen al erg waren maar dit... :eek: ga inderdaad maar eerst even lekker herstellen en dan komt schoonmoeders wel aan de beurt. Die bevalling Is niet altijd pittig voor jou, de kleine krijgt ook aardig wat te verwerken, en man en zoon hun leven verandert ook nog eens enorm.
     
    Dana1989 likes this.
  20. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    Oct 23, 2018
    1,503
    1,333
    113
    Female
    Dat deed ik normaal ook .maar nu scheer ik me dan dus volledig open helaas. Heb ook echt een buik waar je u tegen zegt voor mn 1,55m dus kom ook amper nog met mn armen om die buik heen om erbij te komen whahhaha .
     

Share This Page