Vraag over de pil werking

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Eliss92, 15 apr 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Eliss92

    Eliss92 Actief lid

    7 jul 2017
    473
    458
    63
    Vrouw
    Hallo dames,

    11 maanden geleden ben ik bevallen van onze dochter. Aangezien mijn partner nog op school zit en we eigelijk nog even willen wachten met het proberen van een tweede, heeft zich toch een situatie voorgedaan waar ik advies over wil. Na de bevalling ben ik begonnen met het slikken van de anticonceptiepil. We zijn net terug van een lang weekend België. Afgelopen zaterdagochtend heb seks gehad met mijn vriend. Ik zit in de tweede week van de pilstrip. Zaterdagavond heb ik iets verkeerd gegeten waardoor ik zaterdagnacht tot aan vanmorgen (maandagmorgen) aan het overgeven en diarree heb gehad. Wel heb ik gewoon elke avond een pil geslikt. Kan het nu zijn dat ik zwanger ben? Omdat ik in de tweede week van mijn pilstrip zit?
     
  2. Stresskipje

    Stresskipje Bekend lid

    30 dec 2018
    812
    426
    63
    Vrouw
    Volgens mij zou dat kunnen ja. Ligt eraan hoeveel uur na het innemen van je pil je hebt overgegeven of diarree hebt gehad. Zelf nam ik altijd nog een pil als dat te kort op elkaar was.
     
  3. Eliss92

    Eliss92 Actief lid

    7 jul 2017
    473
    458
    63
    Vrouw
    Ja ik heb 5 uur na het innemen de pil overgegeven en diarree gehad. Maar omdat ik zondag en vandaag ook diarree had ben ik bang dat die ook niet helemaal hun werking hebben kunnen doen.
     
  4. Jenneke88

    Jenneke88 Fanatiek lid

    9 jul 2016
    1.772
    817
    113
    De kans is super, super klein. De pil legt namelijk je natuurlijke cyclus plat. Op deze manier zou er wel heel snel een eitje gerijpt zijn. Bij twijfel kun je over 2 weken een test doen, maar ik verwacht dat je niet zwanger bent.
     
  5. Eliss92

    Eliss92 Actief lid

    7 jul 2017
    473
    458
    63
    Vrouw
    Bedankt voor je antwoord. Ik verwacht het ook niet hoor. Zou mooi zijn als het nog even op zich laat wachten;)
     
  6. RoGiJuLi

    RoGiJuLi VIP lid

    15 apr 2011
    54.999
    15.618
    113
    Nabij Utrecht
    Dit idd.
    Met het advies om de rest vd strip met condoom te vrijen en pas weer na je stopweek zonder condoom sex te hebben ;)
     

Deel Deze Pagina