Hey meiden, Even iets toetsen waar ik me van de week over verbaasde. Wie weet is de gewoon mannen gedrag. Ik zat gister bij een vriend op de bank een film te kijken. En tot mijn verbazing zat hij uitgebreid in zijn neus te peuteren . Heel ongegeneerd. Ik vond het ontzettend smerig, maar wist van verbazing niets te zeggen. Is dit iets wat jullie herkennen? Doen alle mannen dat? Ik ben even nieuwsgierig
Vies hé!! En ik ben pas een week of 8 met die man aan het daten. Hele grote afknapper. Ik vroeg me al af of hij me weg probeerde te jagen
Newsflash: ik peuter als ik alleen ben ook wel eens heerlijk in mijn neus. En iedereen die beweerd dit nooit te doen geloof ik niet.. Even ontopic: ja mijn man heeft ook die onhebbelijke gewoonte. Vraag altijd of hij al klaar is..
Wie weet. Maar hij deed het ook toen we in de bios zaten. Dus die vlieger gaat niet op (shit, ik had dit topic pas ná het eten moeten openen. Krijg nu geen hap meer door mijn keel )
Hier ook hoor! Ik vraag altijd wat doe je ? Dochter peutert ook. Als ik zeg dat mag niet in het openbaar dan verstopt ze zich en gaat dan verder. En net wat @Theezeefje zegt ik denk ook dat iedereen het wel doet. Alleen zo open in het openbaar is niet zo fijn om te zien .
Ik denk dat iedereen wel eens in zijn/haar neus peutert. Bewust.. onbewust.. De échte vraag is wat je er daarna mee doet.
Hey maar dit was toch een super leuke man? Haha vroegah zeiden mn ouders altijd tegen mn broertjes; bel je even als je boven bent. Ik zou er gewoon wat van zeggen en een beetje een geintje van maken. Je gaat daar toch niet op afknappen als het niet nodig is.