Zwanger worden voorjaar 2019 deel 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Loveischocola, 10 mrt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Momma2b

    Momma2b Fanatiek lid

    29 nov 2018
    2.506
    3.485
    113
    Vrouw
    Ik ben ook erg veel thuis of op mezelf en heb veel tijd om na te denken. En dat is juist een valkuil voor mij ben ik laatste maanden achter gekomen. Dus als ik merk dat ik die kant op ga van piekeren, onzeker worden e.d. komt er nu een reactie van "ja afleiding zoeken!!" En soms lukt het ook niet hoor en dan laat ik dat ook maar even. Ga ik alsnog wel lekker tv kijken of tekenen ofzo, maar zit ik even wat minder lekker in mijn vel.

    Als ik goede energie heb ga ik naar de stad of schoonmaken in huis, of gewoon even naar buiten. En heb natuurlijk mijn werk. Probeer ook regelmatig iets te plannen met iemand. Even wat leuks doen of lekker eruit. Al is t maar en koppie thee ergens drinken ofzo. Gewoon van die dingen plannen waar je naar uitkijkt. :)

    Thuis ben ik dus vaak aan het tekenen of ik kijk serie/film met mijn vriend. Uitgebreid douchen met lekkere muziek aan... Het zit m in de kleine dingen voor mij. Soms ben ik even heel moe en heb ik zin om in de hangmat te liggen. Dan doe ik dat ook.

    Het zit hem denk ik bij mij vooral in doen wat ik nodig heb. Luisteren naar mijn lichaam.
    En wat ook echt helpt als me hoofd overloopt is het even delen met mijn vriend. Gewoon even eruit gooien wat er in mijn hoofd spookt. ;)

    Ben wel meer in het doen gaan zitten ipv afwachten tot ik weer beter in mijn vel zit.
     
    Orchid24 vindt dit leuk.
  2. Zonnetje19

    Zonnetje19 VIP lid

    26 jan 2019
    10.611
    8.825
    113
    Vrouw
    Ja maar dat is het ook he, die kleine dingen maken op zo’n moment heel veel uit. Gewwon lekker doen waar je zin in heb en de rest even de boel laten is soms ook wel prettig. Wat teken je?
    Het even loslaten is soms echt even nodig
     
  3. Zonnetje19

    Zonnetje19 VIP lid

    26 jan 2019
    10.611
    8.825
    113
    Vrouw
    Soms is tijd je ergste vijand hoor:(
     
    Orchid24 vindt dit leuk.
  4. Sel078

    Sel078 Bekend lid

    28 dec 2018
    764
    695
    93
    Vrouw
    Wooow, weekendje weg geweest en meer dan 500 berichten gemist! Morgen alles ff bij lezen
     
  5. Zonnetje19

    Zonnetje19 VIP lid

    26 jan 2019
    10.611
    8.825
    113
    Vrouw
    :D:roflmao:Das best veel.
    Hoe was je weekendje:) leuk gehad?
     
  6. littletash

    10 mrt 2017
    55
    96
    18
    NULL
    NULL
    Het gaat hier inderdaad erg hard. Sinds mijn post van vanochtend alweer 165 extra berichten erbij :roflmao: ik ga weer een bijleespost maken.

    @schorpioen1981 snap precies wat je bedoelt. Realistisch gezien is t eerder langer maar je hoopt toch altijd op in 1 keer raak. Vind t zelf ook lastig dat je er geen controle over hebt en echt moet afwachten. Ik hou er van om alles te plannen haha.

    @MDvD96 fijn dat alles voorspoedig gaat :) een zorgeloze kwaalloze zwangerschap gun ik iedereen!

    @Momma2b ik duim ook voor een positieve test begin mei! Zou een prachtcadeau zijn.

    @duitshollandsmeisje hopelijk slaat de medicatie snel aan en heb je binnen no-time een minder lange cyclus. Iig een opluchting dat je wel een antwoord hebt lijkt mij. En het is nog te verhelpen ook!

    @San0804 lekker Tony’s! Ik vind een week uithouden al knap haha. Je kan altijd nog zeggen dat de baby er om vroeg :p

    @Kaylee1994 Welkom!

    Verder veel gezoek naar streepjes op ovulatietesten. Ik begrijp dat zelf ook nooit wat nou positief is en wanneer het ei er wel is/bijna is. Nu ben ik nog niet begonnen met ovulatietesten maar dat komt omdat ik hem zo overduidelijk voel. Bij onze eerste heb ik t wel gebruikt maar dat was vooral omdat ik geen idee had over hoe en wat na 11 jaar pil. Toen heb ik die van clearblue gebruikt met een smiley. Die kon ik niet verkeerd begrijpen zeg maar haha.

    Verder heb ik de hele dag al tekens dat t misschien wel raak is. Zelfs mijn man is overtuigd haha. Zat te huilen bij een serie en een van de katten komt sinds een paar dagen steeds bij me zitten terwijl die niks van mij moet altijd.. en ik moet veel plassen... maar ben bang dat ik mezelf gek maak met tekens die er niet zijn. Er zit iig niks anders op dan afwachten :p
     
  7. EveH

    EveH Actief lid

    10 mrt 2019
    246
    249
    43
    Vrouw
    @duitshollandsmeisje Laat die ongesteldheid nu maar doorkomen dan met je nieuwe medicijnen! Toch wel fijn wat duidelijkheid. En al helemaal als het kan helpen met je cyclus

    @Kaylee123 Welkom!! Leuk om een wat jongere aanstaande moeder tegen te komen :) Veel succes en ik hoop op snel raak!
     
  8. Zonnetje19

    Zonnetje19 VIP lid

    26 jan 2019
    10.611
    8.825
    113
    Vrouw
    Spannend! Wanneer mag je testen?
     
    littletash vindt dit leuk.
  9. Langmuts

    Langmuts Fanatiek lid

    1 okt 2018
    2.928
    2.250
    113
    Oeh spannend hoor! Wanneer denk je te gaan testen?
     
    littletash vindt dit leuk.
  10. Dame09

    Dame09 Fanatiek lid

    6 mrt 2019
    3.571
    5.519
    113
    Vrouw
    Hier is het bijna ovulatietest tijd. Zou eigenlijk morgen beginnen, maar ik denk dat ik vanavond al start. Gewoon omdat het kan :roflmao:
     
    Visje79, Zonnetje19, Langmuts en 2 anderen vinden dit leuk.
  11. littletash

    10 mrt 2017
    55
    96
    18
    NULL
    NULL
    Mijn NOD is 22 april. Alleen dat is met een cyclus van 26 dagen en soms is mijn cyclus korter. Zit te twijfelen om een Early Test te halen maar durf ergens ook niet zo goed haha.
     
  12. San0804

    San0804 Fanatiek lid

    17 nov 2018
    1.776
    2.173
    113
    Vrouw
    De karamel zeezout, och zo lekker!! Nou dat valt best mee geloof ik.. heb ook nog wat minder eetlust dan normaal, ik weet dat ik moet eten, soms wordt ik ineens niet lekker en dan denk ik ohja.. heb nog bijna niks gegeten, maar ook geen honger. Dus ik probeer er wel heel goed op te letten dat ik eet, ook als ik daar geen zin in heb. En ik heb veel meer zin in fruit dan normaal, druiven,frambozen,mango,sinaasappel HEERLIJK haha, meer niet specifiek een bepaald iets. Verder nog geen gekke dingen ontdekt.
     
    Orchid24 vindt dit leuk.
  13. Momma2b

    Momma2b Fanatiek lid

    29 nov 2018
    2.506
    3.485
    113
    Vrouw
    Karamel zeezout blijft toch ook wel mijn favoriet. =P
    Fruit is alleen maar heel erg goed! Ben benieuwd wat je craving gaat worden hihi.
    Goed dat je wel eet, ook al heb je geen zin! Hopelijk word dat snel weer minder.
     
  14. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    ja precies, daarom vroeg ik het ook ik wist dat jij ook net als ik niet veel werkt en ook niet zoveel kan doen (reuma toch?)

    Wel fijn dat het nu vaker lukt dan niet om afleiding te zoeken! Je kan het ook niet helemaal tegenhouden denk ik, maar wel fijn dat het minder is geworden in ieder geval!

    Ik hoop dat ik over paar weken ook weer de energie heb om wat te gaan doen inderdaad, in huis lukt het huishouden ook nog niet echt.. en wandelen gaat ook niet echt.. werken ga ik dan binnenkort weer opbouwen, maar weet niet of dat wel gaat helpen. Hoop echt dat het huishouden en wandelen etc straks beter gaan. Ik ben op het moment weinig aan het piekeren en alles, maar denk als ik op het wachtbankje zit dan word het een hele uitdaging om daar niet continu mee bezig te zijn :$
    Fijn dat je het bij je vriend kwijt kan! Dat helpt mij inderdaad ook altijd! Luisteren naar je lichaam heel belangrijk inderdaad, ben ik nu in therapie mee bezig maar ben ik nog niet goed in merk ik:roflmao:

    Wel fijn joh! Klinkt wel echt alsof je een rust gevonden hebt ofzo
     
  15. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    Spannend!! Hopelijk zijn het goede tekens en hebben jullie straks een mooie positieve test in handen!
     
  16. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    Misschien nog even wachten inderdaad, je kan beter later testen dan eerder maar je moet vooral doen wat goed voelt!
     
  17. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    Lekker! Ohh alleen maar goed dat je veel zin in fruit hebt! Wel belangrijk om erop te letten inderdaad, heb je het daar ook over met VK?
     
  18. San0804

    San0804 Fanatiek lid

    17 nov 2018
    1.776
    2.173
    113
    Vrouw
    Nee ik heb de verloskundige nog niet gezien, die zie ik 24/04 voor het eerst.
    En ik denk dat zolang ik bewust blijf eten er in principe niks aan de hand is. Het is even vervelend maar dat is het ook, zal vast niet de hele zwangerschap zo blijven.
     
  19. Orchid24

    Orchid24 VIP lid

    19 nov 2018
    16.402
    13.232
    113
    Vrouw
    Ja dat is waar, zal wel goed komen!
     
  20. duitshollandsmeisje

    18 sep 2018
    5.597
    7.396
    113
    Vrouw
    Kokkin
    Duitsland
    Meld zich:D:| zit nu inmiddels bijna op dag 80:cry::)

    En welkom! Wel fijn dat het bij jou gelijk regelmatig was :)
     

Deel Deze Pagina