Uitgerekend 16 t/m 31 december 2019

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Mell0408, 8 apr 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mell0408

    Mell0408 Fanatiek lid

    14 apr 2016
    2.191
    2.397
    113
    Vrouw
    Lekker bestellen! Je mag 30 dagen retourneren... ik heb ook al besteld, omdat ik echt al een darmenbuikje heb. PS, ik heb daar ook leuke niet zwangere kleren gekocht, waar wel een buikje in past!

    Wat gaaf een paar weken Amerika, wij zijn afgelopen oktober 4 weken met ons zoontje geweest. Dit jaar 3 weken Canada!
    Wat ga je allemaal doen?
     
    Nora92 vindt dit leuk.
  2. Mell0408

    Mell0408 Fanatiek lid

    14 apr 2016
    2.191
    2.397
    113
    Vrouw
    Dit is geloof ik niet van de mama mode!
     

    Bijgevoegde bestanden:

  3. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Wanneer bevallen: ik ben vorige keren met 39+0 en 39+3 bevallen, dus verwacht nu eigenlijk ook wel voor de uitgerekende datum te bevallen. Zul je zien dat ik nu dik overtijd loop :roflmao:
     
    Nora92 vindt dit leuk.
  4. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Wanneer heb je echo?
    Ik heb tegenwoordig mijn bestellingen van H&M al binnen 3 dagen binnen.
     
    Nora92 vindt dit leuk.
  5. Nora92

    Nora92 Fanatiek lid

    17 dec 2018
    3.890
    4.900
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    @Lovely83
    Ja bizar! Al mijn vriendinnen ook maar ik heb tot nu toe altijd minimaal drie weken moeten wachten en soms langer... Of dan krijg ik een melding dat het niet meer op voorraad is. :(

    @Mell0408
    Oké oke! Ik waag het er op. Super leuk die rok. Je hond is er wat minder van overtuigd hahaha! :roflmao:
    Ja super leuk Amerika! We gaan road trippen door Californië. Dus veel mooie steden, kust en nationale parken. Op de terugweg nog een pit stop in New York. Verder staat rockwerchter festival nog op de planning dit jaar. :D Dat kan nu nog lekker even makkelijk zonder baby. :)
     
  6. Mell0408

    Mell0408 Fanatiek lid

    14 apr 2016
    2.191
    2.397
    113
    Vrouw
    Wat super tof zeg!! Krijg ook alweer helemaal zin om te gaan zo haha. Heb je je termijnecho dan net van te voren of hoe ga je dat doen?
     
    Nora92 vindt dit leuk.
  7. Nora92

    Nora92 Fanatiek lid

    17 dec 2018
    3.890
    4.900
    113
    Vrouw
    Verpleegkundige
    Jaaa heb er ook super veel zin in. En zal ook extra speciaal zijn om dit te doen tijdens zwangerschap. Toch wel een speciaal jaar en zo'n laatste vakantie met zijn tweeën. :) ja de termijn echo heb ik een paar dagen voor vertrek. Dus dat zou precies moeten lukken. :) intake is daarna. Dat pastte niet meer hihi.
     
    Mell0408 vindt dit leuk.
  8. Marisje89

    Marisje89 Fanatiek lid

    10 jun 2015
    1.668
    206
    63
    Parttime logistiek
    Gefeliciteerd nieuwe dames.

    @Loeki82 jeetje Meis. Wat naar. Hopelijk gaat het nu weer een beetje.

    Hier is ondertussen het nieuws een beetje geland. Heb echt even nodig gehad.
    Gisteren op het werk verteld. Aangezien ik lichamelijk heel zwaar werk heb en dit echt aangepast moet worden.
     
    Loeki82, girlmom1989 en Nora92 vinden dit leuk.
  9. clarajilla

    clarajilla Fanatiek lid

    23 feb 2015
    3.654
    918
    113
    Dag dames,

    Mag ik met jullie mee schrijven?
    Volgens mijn berekeningen zou ik 16 december zijn uitgerekend.

    Ik ben zwanger van ons 2de kindje.
    Voor onze dochter hebben we in de mmm gezeten. Na 3 jaar en uiteindelijk via icsi zwanger geworden! We waren onverklaarbaar verminderd vruchtbaar.
    Na de bevalling niet meer aan de pil begonnen. En sinds november gezegt dat we weer gaan proberen en het max een half jaar zelf proberen
    4 april weer afspraak gemaakt bij de fertiliteits poli, inwendige echo gehad. Alles zag er goed uit en info over een terugplaatsing. Ik zou gelijk mogen beginnen als mijn menstruatie begon.
    Maar 2 dagen later had ik ineens een positieve test in handen! Kan het nog steeds niet geloven.
    3 mei de eerste echo bij de fertiliteits poli
     
    Maja88, boerderijmama, Vlindertje95 en 3 anderen vinden dit leuk.
  10. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Welkom en gefeliciteerd!! Wat een mooi cadeautje voor jullie
     
    clarajilla vindt dit leuk.
  11. girlmom1989

    girlmom1989 Bekend lid

    21 mrt 2019
    567
    668
    93
    Vrouw
    Zuid Holland
    Welkom en hier ga ik de feestdagen niet redden wordt altijd de 38ste week medisch ingeleid bij deze dus ook .
     
  12. girlmom1989

    girlmom1989 Bekend lid

    21 mrt 2019
    567
    668
    93
    Vrouw
    Zuid Holland
    Welkom en gefeliciteerd !! prachtig om te lezen hoe de wonderen de wereld niet uit zijn geniet ervan :D
     
    clarajilla vindt dit leuk.
  13. Meerkoet

    Meerkoet Actief lid

    13 jul 2018
    131
    67
    28
    Vrouw
    In de sloot
    gefeliciteerd clarajilla!

    Hier: blegh stomme misselijkheid :(
     
    clarajilla vindt dit leuk.
  14. Vlindertje95

    Vlindertje95 Bekend lid

    13 jul 2018
    635
    938
    93
    Vrouw
    Hoi dames, ik heb al sinds maandag(nod) last van een trillend ooglid rechts. Dit vond ik zo raar dat ik maar een testje waagde en tadaa positief! Nu vroeg ik mij af of er meer dames zijn die hier last van hebben?
     
  15. Irene2

    Irene2 Actief lid

    21 mrt 2019
    375
    610
    93
    Vrouw
    Hier nog helemaal geen kwaaltjes. Vandaag wel m'n NOD, oftewel 4 weken zwanger. Ik heb maar eens een leuke banner in elkaar geknutseld.

    Alhoewel, geen kwaaltjes, ik slaap wel echt minder lang de laatste dagen. Vroeg wakker en ook echt niet meer in slaap vallen. Was 6.00 wakker vanochtend! Nou ja, vanochtend maar wel even uitgezocht wat er nou wel en niet vergoed wordt door m'n verzekering. Dat was een redelijk nuttige besteding. Ook even gekeken welke keuze ik heb in verloskundigenpraktijken en dat zijn er twee. Ik heb een duidelijke voorkeur en die zit ook nog eens op loopafstand van m'n huis! Nog even met m'n vriend overleggen maar ik vermoed dat hij er ook wel in mee gaat. Volgende week ergens me maar gaan aanmelden.

    Gisteravond kwamen vrienden eten, ik dronk Jillz 0.0. Toen vroeg een vriendin daar toch even naar, gezegd dat ik een drukke week had gehad en van alcohol altijd heel snel moe wordt(op zich ook wel waar...). Ik denk alleen dat ze het niet geloofde. Lastige is dat ik weet dat ze al 1,5 jaar voor een tweede bezig zijn, ik wilde dus niet gisteravond ineens vertellen dat het ons na 1 keer gelukt was(we hebben niet verteld dat we bezig zijn, nu een beetje spijt van...). Nu maar even een rustig moment uitzoeken en het haar vertellen. Anders hadden we het geen probleem gevonden als deze vrienden het gister al wisten, hebben beide ook al een kindje dus ook fijn om af en toe even je verhaal bij kwijt te kunnen.

    Hebben jullie nog tips hoe ik het haar het beste kan vertellen?
     
  16. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Dat trillende ooglid heb ik ook, bij mijn vorige zwangerschappen ook
     
    Vlindertje95 vindt dit leuk.
  17. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Ik denk dat ze het vooral op prijs stelt dat je het haar 1 op 1 vertelt, dus ik zou vooral een rustig moment uitkiezen, met een pot thee en chocola erbij
     
    Vlindertje95 vindt dit leuk.
  18. boerderijmama

    boerderijmama Bekend lid

    6 jun 2011
    926
    46
    28
    NULL
    België
    Wat geweldig zeg!! Zo'n leuke verrassing!!

    Hoe komt het dat je vorige keren werd ingeleid? Hoeveel kinderen heb je al?

    Mbt trillend ooglid; ik heb dit altijd als ik moe ben, heel opvallend dan!

    Ik deed vandaag, een week na de Clearblue 2-3w nog een digitale test en dit was het resultaat :D:D:p:p !! Weer helemaal blij!!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    girlmom1989, Nora92 en Vlindertje95 vinden dit leuk.
  19. boerderijmama

    boerderijmama Bekend lid

    6 jun 2011
    926
    46
    28
    NULL
    België
    @Irene2 : inderdaad, 1 op 1 vertellen op een rustig moment, lijkt mij ook het beste scenario. Succes!


    Wij vertellen het pas na de 12w echo, tot dan blijft het het geheimpje van mij en mijn man (en de huisarts, de gyn, de kine :roflmao:;), ...):p.
     
  20. kwebbelsnoes

    kwebbelsnoes VIP lid

    29 okt 2009
    5.925
    2.093
    113
    Vrouw
    Kraamverzorgende
    Tiel
    Ik heb echt met vlagen een zeurend menstruatiegevoel in mijn buik, vind dat zo eng :( nu moet ik wel zeggen dat ik sinds gisteren ook enorm harde stoelgang heb, dus weet niet of ik nu last van mijn darmen of mijn baarmoeder heb. Ik hoop maar dat het mijn darmen zijn
     

Deel Deze Pagina