Gefeliciteerd met jullie dochter! Ik vond het echt heerlijk vandaag, kan echt genieten van dit weer. Zo warm was het toch ook nog niet? Of was het zuidelijker zoveel warmer? Hier maximaal 22 graden en de wind was einde van de middag best fris.
Hier een tuin op t zuidwesten met weinig wind vandaag en dat liep vanmiddag ook aardig op onder de parasols Nou ben ik sowieso al niet zo goed met warmte hoor haha. Maar ik ben eind van de middag wel naar binnen gevlucht omdat t voor mij te warm werd
Wij hebben onze tuin op het westen en in de tuin inderdaad geen wind, maar vond het nu nog wel lekker. Maar heel veel warmer hoeft voor mij ook niet per se tijdens de zwangerschap hoor.
Ook buiten de zwangerschap hoeft t voor mij niet veel warmer Zo’n zomer als afgelopen jaar is echt niet aan mij besteed, veel te heet voor mij Af en toe een hete dag geeft niet, dan vluchten we wel naar t strand. Maar zo’n zomer lang die hitte pffff haha
Het was mij wel erg warm vandaag hoor. Zal vast de zwangerschap zijn die het pittiger maakt, maar ik zit met zo'n dag echt niet veel buiten. Hoe was jullie eerste paasdag?
Hier zit ik toch vooral binnen. Het feit dat we geen tuin hebben, helpt daar sowieso aan mee! Maar verder hoeft het van mij echt niet warmer dan dit. Sterker nog, 's nachts vooral mag het wel weer een stuk kouder. Slaap ik toch beter. Maar dat komt geloof ik door de zwangerschap.
Ik ben echt een buiten en zon mens dus voor mij is dit heerlijk ben al weer lekker naar een waterspeeltuin gegaan etc.
Goedemorgen allemaal! Fijne 2e paasdag! @BabyFG succes straks met t ballonnetje plaatsen mocht je daarna niet meer online zijn ofzo tot naar de bevalling alvast heel veel succes gewenst! En geniet van het moment dat je eindelijk de kleine lekker mag knuffelen! Hoe is t met de rest?
AAAAAAARGHHHHH  (maar heel lief dat je het vraagt! X) 39 weken vandaag, en ik ben er bijzonder klaar mee. Maar hey, nog maar eventjes!! Mijn buik voelt een beetje raar vandaag, alsof ik ineens een stuk minder vruchtwater heb, eens kijken of dat deze ochtend nog bij trekt. Mijn, al niet bestaande roze wolk, heeft plaats gemaakt voor een zwart gat en ik probeer vanalles om deze laatste loodjes een beetje positief te overleven. De warmte is wel oké, alleen zijn mijn voeten inmiddels zelfs de dik voor mijn teenslippers, en die waterdichte bedzeiltjes zijn extreem warm, iedere ochtend staat er een plas zweet in mijn bed. Eigenlijk wel vreemd dat ik ook nog vocht over hou om vast te houden Vandaag weer een dag niks gepland, dus denk dat ik maar eens in de tuin ga zitten met mijn voeten in een bak water. Maar eerst even paaseieren verstoppen voor mijn dochter. Nog een heel fijn Pasen iedereen!!
Ahh dikke knuffel voor jou!!! Hopen dat de kleine zich snel gaat melden hoor! Met t bed ik heb van Ikea een matrasbeschermer deze zijn echt ideaal kraken niet zweten niet zijn echt enorm fijn! Ik had bij dochter ook meer een plastic ding werd er gek van was veel te warm en kraken enzo haha maar die van Ikea zijn echt een uitkomst wie weet is dat nog wat voor je ze zijn ook best goedkoop vergeleken met andere matten enzo