Zijn er hier ouders waarvan de kinderen de week na Pinksteren vakantie hebben? Wij zijn de dinsdag na Pinksteren vrij en we hebben nog Juliana toren kaarten. Misschien dat we op die dag wel kunnen gaan. Zodat we niet te lang in de rij hoeven te staan. Ik hoor het graag
Geen ouders, wel juf. Wij zijn die hele week vrij. Lang niet iedere school heeft deze week vrij! Maar de meivakantie viel vroeg en wij hebben relatief weinig administratie- en studiedagen. Dus konden we nog een extra week vakantie inlassen.
Nee hier niet. Wij hebben nu twee weken vrij en de woensdag voor hemelvaart (en de dinsdag schoolreis) Hou er maar rekening mee dat er die week heel wat schoolreisjes zullen zijn.
Ja de leerkrachten hebben die week van dinsdag t/m vrijdag studiedagen. Ze hebben expres die dagen gekozen en ze niet aan de meivakantie geplakt omdat onze regio (midden) pas 20 juli zomervakantie heeft.
Hmmmmmmm niet de antwoorden waar ik op gehoopt had.... En inderdaad het is ook nog het seizoen van de schoolreisjes. Nog maar even nadenken dan....
Hier heeft dochter belachelijk veel vrij. Nu 2 weken. Dan met de week van Hemelvaart vanaf dinsdag vrij en dan ook nog de week na Pinksteren.
Mijn dochters zijn de dinsdag na Pinksteren ook vrij (twee verschillende scholen). En hoorde vandaag een ouder dat hun school die week een week extra vakantie heeft.