Laatste 10 weken afteltopic! Deel 4

Discussion in 'Zwangerschap' started by xxmamaxx2016, Mar 21, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Xivanka

    Xivanka Actief lid

    Mar 21, 2017
    233
    287
    63
    39+2.
    Baby is flink aan het bewegen tussen harde buiken en voorweeën door. Het voelt, nouja, pijnlijk haha. Toch denk ik dat het wel weer loos alarm zal zijn. Ik denk dat deze smurf mij zo lang als het kan van binnenuit martelt.
     
  2. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    Oct 23, 2018
    1,503
    1,333
    113
    Female
    Hoop t echt voor je dat t nou eens doorzet.
     
  3. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    Oct 23, 2018
    1,503
    1,333
    113
    Female
    Ohh mn heupen. Wordt gewoon wakker vd pijn en dan moet ik even gaan lopen (en plassen). Maar natuurlijk drama daarna om weer de juiste houding te vinden om in slaap te vallen :(
     
  4. Siem98

    Siem98 Actief lid

    Aug 27, 2018
    120
    136
    43
    Female

    Ik voel dus precies het zelfde.. vandaar dat ik vroeg, wat jij voelde.
    Hij beweegt behoorlijk, voel steekjes onder en ook in mn rechter schaambeen. Heel vervelend! Ik denk dat het nog te vroeg is.
    Het is mijn 1e, waardoor ik heel erg twijfel of het gewoon steekjes zijn of voorweeen.
    Vind het allemaal te spannend dit.
     
    Babyvijf and peque like this.
  5. Mom86

    Mom86 Niet meer actief

    Zo herkenbaar...al weken.
    Alleen hier om mag ze van mij over 2 weken al komen :rolleyes:
     
    Babyvijf likes this.
  6. Gwenvd

    Gwenvd Bekend lid

    Dec 3, 2017
    703
    554
    93
    Female
    @BabyFG van harte gefeliciteerd met jullie zoontje! Hopelijk snel thuis!

    @Babyvijf ik heb onwijs verl bewondering voor jullie hoe jullie dit doen. Ik snap dat het fijn is dat het nu weer voorbij is. Kost een hoop energie.

    @Xivanka dat voorwerk heb ik ook, ik twijfel steeds of ik die voorweeen krijg van de baby en zijn gedraai of dat de baby draait door de voorweeen. Ben er ook paar keer wakker van geworden vannacht.
    Bij mij voelt zon voorwee niet als menstruatie kramp maar vanaf boven in mijn buik spant het helemaal aan tot beneden. Maar moet zeggen dat ik de weeen ook nooit als menstruatie kramp heb ervaren vorige keer.
     
    Babyvijf likes this.
  7. Jolicoeur

    Jolicoeur Fanatiek lid

    Nov 5, 2017
    2,844
    2,524
    113
    Female
    Siem98 and Babyvijf like this.
  8. Xivanka

    Xivanka Actief lid

    Mar 21, 2017
    233
    287
    63
    @Babyvijf heup en bekkenpijn maakt mij snachts al heel de zwangerschap wakker :( super vervelend, helaas niks aan te doen (behalve bevallen)

    @Siem98 voorweeën zijn bij mij geen steekjes of menstruatiekrampen meer, die voel ik ook wel tussendoor, maar dit voelt meer alsof er een hele grote spanning op mijn buik wordt gezet van binnenuit, en zo hard word en verkrampt dat het is alsof de baby er gewoon aan alle kanten tegelijk uit geduwd wordt.

    @Gwenvd mijn baby draait niet meer, die ligt al 2 weken met haar voeten onder mijn rechter ribben, blijkt voor haar heel lekker te liggen, voor mama wat minder o_O

    Nou smurf lijkt eindelijk in te dalen!!!! Kan ik eindelijk ook wat hoopvol worden dat ze eindelijk toch eens besluit te komen :) eindelijk zou het gerommel iets van nut kunnen hebben. Nou hopen dat ik voor de bevalling nog een nacht krijg dat ik meer dan 3 uur slaap, zodat ik wat energie heb om de bevalling te overleven haha.

    ML is een uurtje thuis, hij heeft straks een afspraak, dus ik neem even de tijd om mijn dekbed nog even te knuffelen. Als mijn dochter dat nog even toelaat haha
     
    Babyvijf and Jolicoeur like this.
  9. Gwenvd

    Gwenvd Bekend lid

    Dec 3, 2017
    703
    554
    93
    Female
    @Xivanka lekker onder je ribben, wat een rotplek is dat! Hier draait hij nog geregeld om zijn as maar ligt het liefst met ruggetje rechts.
    Hoe je die voorwee omschrijft is precies wat ik ook voel, is ook wat ze met de ctg zagen op t scherm als “wee”. Fijn dat ze nu indaalt! Is he in ieder geval al niet voor niks! Slaap lekker!

    Ik slaap nog best goed, zolang ik overdag maar niet slaap. Vandaag een rustig dagje, ook lekker!
     
    Babyvijf likes this.
  10. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    Oct 23, 2018
    1,503
    1,333
    113
    Female
    .
     
  11. Jolicoeur

    Jolicoeur Fanatiek lid

    Nov 5, 2017
    2,844
    2,524
    113
    Female
    Spannend bericht :roflmao::roflmao::roflmao:
     
    Babyvijf likes this.
  12. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    Oct 23, 2018
    1,503
    1,333
    113
    Female
    Hier vandaag nog 1 moeilijke herrinnering te verwerken. De dag dat we t onze dochtertjes moesten vertellen en definitief afscheid namen van ons zoontje. En dan heb ik t gelukkig weer gehad dit jaar.

    @jadie is er al iets gebeurt?

    @Gwenvd dankjewel Lief van je.

    Ps ik werd vandaag wakker en kreeg dit gedichtje opgestuurd door mn vriendin. Vind mn prachtig en o zo waar!

    IMG_20190424_091518_285.jpg
     
  13. Siem98

    Siem98 Actief lid

    Aug 27, 2018
    120
    136
    43
    Female
    Neehoor! Haha.. nog even volhouden.
    Wel vermoeiend, maar hij mag van mij wel tot eind van de week blijven zitten. Ben er langzamerhand wel even klaar mee hahah
     
  14. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    Oct 23, 2018
    1,503
    1,333
    113
    Female
    Whaha ja der ging wat mis :roflmao::roflmao:
    Ben nog niet helemaal wakker hihi
     
    Jolicoeur likes this.
  15. Siem98

    Siem98 Actief lid

    Aug 27, 2018
    120
    136
    43
    Female

    Jaaa! Maar zo ervaar ik het ook met mijn buik. Maar ik dacht dat het de baby was die geen ruimte meer heeft en tegen alles loopt te duwen. Het trekt wel na een tijdje weer weg. Heel vervelend!
    Hoop dat we snel babynieuws hebben hihih.
     
  16. Jolicoeur

    Jolicoeur Fanatiek lid

    Nov 5, 2017
    2,844
    2,524
    113
    Female
    Heel mooi en toepasselijk.
     
    Babyvijf likes this.
  17. Mila27

    Mila27 Fanatiek lid

    Jul 20, 2017
    3,153
    2,346
    113
    Female
    Mooi @Babyvijf ! Ook altijd fijn als je merkt dat mensen aan je denken, vooral rond deze tijd! Knuffel, ook nog voor vandaag!
     
    Babyvijf likes this.
  18. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    Oct 23, 2018
    1,503
    1,333
    113
    Female
    Ja zeker fijn. Heb veel lieve mensen om me heen. Dankjewel
     
  19. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon! Wat fijn dat het toch vrij vlot gegaan is! Wel spannende momenten gehad maar lekker genieten van jullie mannetje!!!


    Sorry heb verder niet mee gelezen waren zoveel pagina's weer geschreven hahah
     
    BabyFG likes this.
  20. Phoebe

    Phoebe Fanatiek lid

    Dec 15, 2016
    3,423
    1,209
    113
    Hier ben ik vrijdag overgenomen door t zh ivm steeds minder leven voelen. Zou om de dag een ctg moeten maandag 1 gehad maar kon gister al weer terug omdat ik niks voelde. Nu moet ik elke dag terug voor een ctg en gaan ze me uiteindelijk inleiden. Hoop dat ik al 2 cm heb dan hoeven ze alleen me vliezen te breken en anders krijg ik eerst een ballonnetje maar dat duurt nog even hoop eigenlijk dat de kleine zichzelf daarvoor nog meld..
     

Share This Page