Ik werk als zorgondersteuner op een zmlk school. Erg leuk! Mijn man is technician bij een groot telecom bedrijf.
Medewerker assurantien (verzekeringen en schades)bij een woningcorporatie. Doe daarnaast ook nog wat boekhoudkundige werkzaamheden. Vriend is assistent bedrijfsleider bij een stichting. Hij neemt de zaak over als zijn baas met pensioen gaat. Dan ga ik hopelijk een stuk minder werken en zijn boekhouding doen.
Ik ben officemanager bij een chiropractisch centrum en mijn man is technisch beheerder bij een woningbouwvereniging
Mijn man is projectleider bij een engineeringbedrijf. Ik ben eigen ondernemer; ik heb een schoonmaakbedrijf (samen met een compagnon).
Man en ik hebben jaren samen bij Jeugdzorg gewerkt. Voorheen Bureau Jeugdzorg. Man werkt nu bij de reclassering en ik zit nog steeds bij een instantie voor Jeugdzorg. Ik werk in het gedwongen kader van de hulpverlening met maatregelen die zijn uitgesproken door de kinderrechter, waardoor je oa helaas ook kinderen uit huis moet plaatsen als het daar niet goed gaat. De beslissing dat een kind uit huis moet maakt de rechter gelukkig, maar het fysiek ‘doen’, zoals ergens heen en de kinderen meenemen doe ik wel zelf. Ondanks wat er over Jeugdzorg geroepen wordt vaak, is het voor de medewerkers een heel zwaar, maar vaak ook mooi beroep. En het zware werk maakt vaak wel dat je heel hecht bent met je collega’s. Een beetje te hecht was ik met een collega die nu mijn man is en die me 2 kinderen heeft gegeven
Ik ben nu thuis maar werkte in de hotellerie. Vriend is animatie tekenaar. Interessante beroepen zie ik voorbij komen!
Ik werk zo’n acht uur per week in het bedrijf van mijn man (doe dingen als analyse van technische data, wat licht programmeerwerk en redigeren van technische rapporten) en ik schrijf boeken (romans/thrillers) Jongste gaat nog niet naar de opvang dus het is allemaal nog erg onregelmatig en niet zoveel uren
Ik werk in het wetenschappelijk onderzoek en heb ook een kleine onderwijstaak daarbij. Mijn man is computerbob bij defensie.
Ik doe vooral op vrijwillerger werk. Maak schoon doe administratie en doe boodschappen voor een ouder echtpaar. En verspreid in de ochtenden. Dit omdat dochter halve dagen naar school gaat en 2 dagdelen ergens anders heen gaat. Dus ik rij overal heen. Waneer we weer in een rustig vaarwater gaan hoop ik iets te vinden in de richting van Admin erg leuk om te doen...
Leuke jobs komen er voorbij! Ik ben eigenlijk leerkracht maar vervang nu tijdelijk een ambulant begeleider. Als ze hersteld is van haar burn-out ga ik weer voor de klas. Over ruim een jaar hoop ik af te studeren als orthopedagoog. Mijn man is financieel adviseur bij een heel groot landelijk bedrijf.
Ik ben Kokkin en mijn vriend is Ingenieur . Wil ooit nog wel eens iets anders leren maar voor nu bevalt het koken prima. Helaas wel veel laat en weekenden maar goed. Als ik echt vrij nodig heb krijg ik dat gelukkig ook wel
Ik doe vanalles op mijn werk; planning, boekhouding (hoofdzakelijk), klantenservice, bij het allerleukste en tofste speelgoedmerk dat er is
Ben zelf medewerker salaris bij een detacheringsbureau. Mijn man heeft een ambachtelijk beroep hij is rietdekker. Daarnaast snijd hij in de winter maanden ook riet.