Moest voor 3 kids €24 entree betalen, wat een geld. Was blij dat ze zich dusdanig vermaakt hebben dat het niet na een uur “ik wil naar huis” werd. Scheelde wel dat mijn vriendin er ook bleek te zitten met haar kids dus ze hebben zich samen goed vermaakt. Ben bang dat het geen rustige avond gaat worden. De zoon van me vriendin is met ons mee naar huis gegaan. Mag hij bij ons eten mammmmm, tuurlijk. Mag hij ook blijven slapen mammmmmm, tuurlijk mag dat. Nu zitten de heren Robin Hood te kijken. Die duurt nog tot 23 uur dus we hebben nog even
Jaa schrok er ook ff van ! Geeft toch weer ff een gerust gevoel ook al zegt dit niet veel maar t helpt hihi
Jaaa het is idd vreemd, want deze cyclus kon ik me piek ineens niet vinden op de dagen dat ik het altijd vind. Dus ook ineens een vroegere piek gehad of het door de pom komt geen idee natuurlijk. Zal wel niet, maar wel toeval
Jaaa ckr een fijn gevoel! Hoop dat knallers ook positief nieuw brengt daar ga ik natuurlijk wel gwn van uit hihi. En monkey townn dat vinden me kids ook heeeerlijk. Lekkr rennen vliegen. Welke monkey town ga je ?
Hmmm het klinkt allemaal wel erg spannend nu hoor jeetje !!!!! Wanneer wilje gaan testen ??? Ik denk dat ik zelf ook iets van 8dpo positief heb getest maar zonder die piek is het zo lastig te vertellen. Maar wanneer zou jij willen testen ???
We waren in Uitgeest. Ga er eigenlijk nooit meer naartoe. Dat de jongens kleiner waren deed ik dat vaker. Nu is het meestal jump skliz maar dan ben je meer geld kwijt voor minder tijd. Ze kwamen vandaag zelf met het idee daarheen te gaan. Mijn dochter rent en klimt overal in het rond en die jongens waren voornamelijk in de voetbalkooi, hoewel dat af en toe wel een mma kooi leek. Poeh zo fanatiek en niet tegen je verlies kunnen geeft nog een behoorlijke strijd.
Gek he want ik had gelezen dat granaatappelsap juist je menstruatie kon vervroegen!! Hier dus precies tegenovergesteld met een laat ei
Haha gezellig toch Dan zullen die twee vannacht nog wel even doorketen Succes dan i.p.v. sweet dreams
Haha. Thanks! Ze zijn stil dus ik ga ook lekker slapen. En uiteraard blijf ik ook voor je duimen. 10dpo is vroeg maar niet super vroeg. Zondag weten we het
Of het nu een innestelingsdip was of "gewoon" een dipje weet ik niet, maar ik ben blij dat hij eindelijk goed omhoog is! @DCG spannend, zondag testen! Hoop echt dat het geholpen heeft, de granaatappelsap! Mijn cyclus is er ook langer van geworden, en eisprong later, maar wel regelmatig sinds ik het drink, misschien puur toeval, misschien ook wel niet. Hopelijk is het echt een wondermiddel en zie ik hier zondagochtend een mooi streepje voorbij komen. Nog maar 2 nachtjes wachten haha.
Oh dat ziet er goed uit dat je temp weer omhoog is!! Spannend hoor! Ik duim voor je. Ik vond het wel heel apart hoor dat ik sinds de granaatappelsap een langere cyclus heb en niet de typische progesteron klachten ervaar! Mijn temp is nog steeds 37, blijft heel constant, nog nooit gehad en weet dus ook niet of het een goed teken is, aangezien vorige ronde mijn temp naar 37,2 steeg. Maar goed we zijn nog vroeg er kan nog van alles veranderen
Alles rustig gebleven vannacht? LOL Hier een onrustige nacht gehad, heb me weer gek gekrabd!! Niks hielp, douchen met balneum niet, menthol niet, zonneblaasjesgel hielp niet, babypoeder niet!! Echt zo vervelend, ben wel 3x onder de douche geweest vannacht om alle troep eraf te wassen en weer iets anders op te smeren!! Uiteindelijk won de vermoeidheid van de jeuk maar ben niet echt uitgerust Ja, zondag!! Is al bijna!! Verwacht gewoon een witte test hoor aangezien het sowieso nog wat vroeg is en omdat ik geen klachten heb..
Wat vervelend. Geen huidinfectie ofzo? Zou anders even langs de dermatoloog gaan als je er zo last van blijft houden. Heb je ook andere klachten naast de jeuk? Zoalsveel dorst, vermoeidheid etc?
Grappige is, ik heb net twee doosjes gekocht en heb nog maar 2 testjes gebruikt van het 1e doosje... lol Denk dat ik vanmiddag nog even een testje er tegenaan gooi, kijken of hij nog wat donkerder wordt
Ik heb echt geen idee, maar loop al een tijdje met die jeuk. Dacht eerst dat het kwam door het eten van een kapsalon. Dag nadat ik het gegeten had begon de jeuk, geen uitslag oid. Pas een dag of 4 later begonnen er kleine onderhuidse bultjes te ontstaan die heel hard aanvoelden en nu inmiddels zijn het allemaal kapotte plekjes door het krabben! Kon het eerst nog wat onderdrukken met kalmerende badolie, maar nu lijkt niets meer te helpen. Ik heb zo gekrabd dat zelfs mijn spieren in mijn benen er zeer van doen. Straks maar even naar de drogist om te kijken of ze iets anders hebben dat mogelijk kan helpen en anders idd maar even een dokter ernaar laten kijken (ik ben altijd te lang afwachtend )