Ik krijg volgende week ook alles binnen. Nog een tip voor de gene die een ks krijgen: bestel een papegaai erbij. Als je uit het ziekenhuis komt, en je moet vanuit plat liggen naar omhoog kost dat veel pijn en moeite. Ik ben ook begonnen met wassen. Nog niks gestreken, alleen de lakentjes omdat ik dat er mooier uit vind zien. Ik krijg ook steeds meer last van alles. Heb echt het idee dat ik veel meer harde buiken/voorweeen heb de afgelopen dagen. Hoop niet dat dat nog 5 weken duurt
Vandaag ook weer de VK gezien. Wat bijzonder dat de ene VK iets anders dan een andere zegt in de dezelfde praktijk. Ik heb eigenlijk geen echte klik met 1 van de 3 Ik ben afgevallen, was op de vorige controle ook niet echt aangekomen (400 gram) maar buik groeit prima en volgens VK gelukkig geen probleem. Kleine ligt wel met zijn hoofd naar beneden heel diep maar nog niet ingedaald zegt ze... Volgende week weer groei echo, ik ben benieuwd. De hele ZW wordt er gezegd dat hij flink op gewicht is. Daarom houden ze het ook zo in de gaten en zij zegt dat het wel meevalt. Nou schiet mij maar lek! Ik ben Flink aan het aftellen, wil graag mijn lijf terug
@Lvdv89 een papegaai bij een ks is heel erg slecht voor de buikspieren en wond! je kan beter op je zij draaien en zo uit bed, is veel beter voor je buikspieren en wond die zijn gehecht. Is maar een tip hoor, bedoel het goed
Hier is alles gewassen. Zonder wasverzachter en niet in de droger geweest. Heb alleen de lakentjes gestreken. Klossen, po en zo'n rugdingsteun worden woensdag geleverd. Papagaai zou ik eerlijk gezegd niet aan moeten denken na een ks, vond druk op de wond echt zo pijnlijk!
Oh haha nooit geweten. Ik heb hem in het ziekenhuis volop gebruikt en miste hem thuis echt. Nooit ergens last van gehad. Was ook al super snel weer op de been, beneden en naar buiten. Maar misschien per persoon verschillend
Ik bestel helemaal niks? Ik gebruik geen klossen en wat zou ik verder nodig hebben... nog nooit iets besteld voor in huis. Als ik dag 3 naar huis ga kan ik op zich alles weer als het goed is. Zegt de hoeveelheid harde buiken eigenlijk iets over of je eerder zou kunnen bevallen of indaling ofzo? Ik heb ze de hele tijd als ik ga lopen, word er gek van. Vorige keren had ik ze vrijwel niet.
Ik heb ook niks in huis gehaald bed is net iets te laag 8cm. Als kraamhulp moeilijk doet kan er een matras op of ze doet alleen zittend controleren doet ml verschonen. Hebben zelf een krukje voor in de douche. Dus niks nodig. Moet in ziekenhuis bevallen.
Fijne Koningsdags allemaal!!! Wat een verschil in weer met vorige week. Echt jammer. Wij gaan zo eerst boodschappen doen en vanmiddag misschien ff stad in.
Inderdaad jammer van het weer, al vind ik het heerlijk dat ik dat excuus nu kan gebruiken om gewoon lekker thuis te blijven. Fijne dag iedereen!!
Ik ben 2 weken terug naar Assen gereden. Was een ritje van 2,5 uur heen en toen moesten we ook nog terug. Dat was echt verschrikkelijk.. Ik doe dus alleen nog ritjes van 1 uur max..
Wij hebben maar besloten om te gaan zwemmen ipv de stad in te gaan. Is dochter straks lekker moe en kan mama ook een middag dutje doen. Ik moet het wel in huis hebben. Wil thuis bevallen in bad, maar als dat niet wilt of zo, moet het bed wel goed staan.
Ik dacht in de vrije week met vriend, alles te regelen voor de baby. Maar puntje bij paaltje is het ook echt even vakantie voor hem geweest als in zo weinig mogelijk doen. Hij zat er helemaal doorheen. We zijn naar de Ikea geweest en hebben wel verf en behang gekocht voor de babykamer. Gordijnen moeten we nog even voor terug. Verven doen we morgen en het behangen wordt door mijn oma gedaan. De wasjes worden van de week door mijn moeder gedaan, want ik vertrouw mijn wasmachine niet.. Verder moeten we nog steeds kleertjes kopen, het bed op klossen en de vluchtte neerzetten. Ik heb de afgelopen dagen meer energie dan mijn hele zwangerschap, dus knal wel even door! Komende 5 weken op de bank zitten zie ik niet zo zitten. Dus ik doe gewoon alles echt last minute
Fijne koningsdag! Wij zijn vanmorgen even naar de stad geweest. Dochter heeft een mooie slinger uitgezocht voor haar fiets en is daar nu trots mee rond aan het fietsen op het pleintje achter. Vanmorgen wel even flink geschrokken. Zo'n erge afscheiding dat het gewoon door mijn broek heen lekte, was even bang voor vruchtwater maar gelukkig vals alarm. En gelukkig waren we nog thuis, anders was het helemaal charmant geweest met zo'n flinke vlek in mijn broek haha.
Ik word gek van mijn buik. Wil het huis schoon hebben voor morgen maar ik krijg al harde buiken als ik opsta.
@Robijn89 dat had ik bij mijn eerste ook eens, maar dan met 17 weken. Ik was helemaal in paniek maar was schijnbaar ook afscheiding want het rook toen niet naar urine. Maar vond het echt bizar veel Toch raar hoe je lijf doet tijdens een zwangerschap! @Nuage vervelend zeg! Hier ooo veel harde buiken helaas... Wij zijn vanmorgen over 2 rommelmarkten gelopen. Was eigenlijk veel te gek. Mijn buik was gewoon constant loeihard + zere onderbuik, was blij toen ik weer in de auto zat. Maargoed, mijn zoontje weer happy met allemaal zooi haha. Nu lig ik heerlijk op de bank bij te komen, manlief doet de boodschappen en zoontje speelt buiten met zijn nieuwe aanwinsten...
Dan is het helemaal schrikken! Als nu mijn vliezen zouden breken zou dat wat te vroeg zijn maar wel te overzien.
Wij zijn het geboortekaartje aan het ontwerpen online, maar wat een ***** werk De letters staan steeds op de verkeerde plek en doen niet wat wij willen Dit is slecht voor mijn geduld
Ik heb het nog best lang volgehouden in de stad, we waren er om half 3 en zijn net pas thuis. Ik had van tevoren niet heel veel zin om te gaan maar het was toch best gezellig