Hier ook een drukke buik baby die voornamelijk dwars en met het hoofd boven ligt en ook heel sterk reageert op mijn handen en deze kleine reageert ook sterk op mijn man . De vorige twee werden juist stil als man een hand op mijn buik legde.
@Rozemarijn33 ik stem Benjamin ❤ maar goed ik ben bevooroordeeld zo heet mijn nu nog jongste @ namen. Hier staat G.ideon voor een jongen. Man twijfeld nog een beetje maar voor mij is dit de naam. Vind ook nog steeds niets anders leuk. Meisje zijn nog wat meer ideeën.
Mijn kleine man reageert ook heel sterk op mijn handen. Ook als manlief zijn handen op mijn buik legt, doet hij ongegeneerd verder . Ik merk ook wel dat er hoe langer hoe vaker schuivende bewegingen zijn. Ik beeld me dan altijd in dat meneertje zich goed legt
Yeah, ik ben weer thuis! Al merk ik wel dat ik het heel spannend vind. De uroloog is in het ziekenhuis bij mij langs geweest en zij wil een MRI scan maken, zodat ze beter in beeld kan brengen hoe het er net mijn blaas voor staat. Ze vertelde gelukkig dat zij het zeer onwaarschijnlijk vind dat mijn hele blaas verwijderd moet worden. Maar als de placenta bij de urineleiders zit, ze wel een reconstructie van de blaas moet maken. Nu maar wachten op de MRI scan. Mijn gevoel zegt dat ik heel blij moet zijn als ik de 32 weken ga halen. @Gruffalo123 Wat fijn dat je de cursus hebt behaald! Voor de dames die op vakantie zijn, veel plezier en geniet van elkaar!
@Visje1984 jeetje wat spannend allemaal! Hopelijk heb je snel duidelijkheid, van wat je allemaal te wachten staat. Ik duim dat het allemaal al bij al meevalt.
Wat fijn dat je weer thuis bent! Hopelijk pakt het allemaal goed uit voor je blaas. Lijkt me vreselijk spannend
Alweer de 29 weken gepasseerd gisteren! Gisteren met mijn zusje en m'n zoontjes even de rommelmarkt overgeweest maar man wat een spijt. Kan amper nog lopen van de bekkenpijn en heb straks ook nog een late dienst. @Naam; daar zijn we al over uit gelukkig, meisje mag komen als de tijd rijp is haha. @Visje1984 wat fijn dat je weer thuis bent, hopelijk blijft het rustig en ik duim met je mee dat je gewoon de 32 weken haalt. ❤️
@Visje1984 Gelukkig mocht je weer snel naar huis. Ik hoop ook dat je snel duidelijkheid krijgt en dat het allemaal zal meevallen. Lijkt mij wel echt ff spannend voor jullie nu! Heb je last van je blaas of voel je er niks van? @Johanna01 Vervelend dat je zoveel last van je bekken kreeg! @Lolo79 Hoe is het met jou meid? Heeft de placenta zich al een beetje verplaatst? @Citygirl1985 Is je dochter inmiddels al opgeknapt of heeft ze nog steeds een beetje last?
@Visje1984 wat spannend allemaal! Heb je de scan al gehad en wacht je op uitslag of word de scan nog geplant? En wat als je blaas wel verwijderd moet hoe moet het dan? Heftige dingen hoor! Fijn dat je toch weer even naar huis kan, hopelijk mag je nu wat langer thuis blijven zonder bloed verlies en ga je alsnog de 34 weken halen! Sterkte meis! @Johanna01 wat vervelend dat je zoveel last van je bekken hebt! Loop je ervoor bij een fysio?
Zo net een nieuwe set wasbare luiers besteld. Straks met 2 in de wasbare luiers heb ik er wel een stuk of 15 extra nodig. Heb nu een pocket in maat 2 besteld waar ze vanaf een maand of 9 tot aan eind luiertijd in kunnen. Dan kan ik die voor dreumes gaan gebruiken (makkelijk te herkennen aan de kleur). En kan ik de verstelbare (vanaf net na geboorte tot eind luiertijd) straks allemaal in de kleinste maat zetten. Wel weer een hele uitgaaf , maar je moet wat als er straks 2 in de luiers zitten .
De onze zijn een tijdje geleden al toegekomen. Ik heb een deel onesize pocket luiers en een deel bamboe luiers van little lamb gekocht. Ik ben heel benieuwd naar het gebruik van beide soorten, want ik heb hier maar weinig ervaring mee.
Ik heb de one size pocket luiers van little lamb en het bamboe tweedelig nu al meer dan 3 jaar naar volle tevredenheid in gebruik . Luiers gaan (ja ik weet heel slecht) ook altijd mee in de droger en zien er nog als nieuw uit. Voor de dame die er nu in zit wel extra boosters nodig, die plast ontzettend veel. Zonder de boosters lekt ze continu door, met de boosters houdt de luier het 3-4 uur. Soms langer als ze minder drinkt . Nu dus voor de kleine meid de sized pocket van little lamb erbij aangeschaft, 15 stuks, met extra boosters. Ik heb ook wel andere merken en type luiers geprobeerd met huurpakketten, naar over deze het meest tevreden (ook qua prijs ).
Ik heb bij de pockets telkens 2 boosters bijgekregen en bij de bamboe luiers telkens 1 booster en een fleece liner. Ik heb er ook nog 10 extra bamboe boosters bij besteld uit veiligheid.
Ik heb nu in de pocket luiers 2 bamboe boosters (die noemen ze dubbeldik) en een driedubbel dikke booster erbij (eerste kind waren de twee boosters voldoende). Of twee driedubbel dikke boosters. Dan red de luier het prima. In principe moet het dus wel willen met twee van de normale boosters, behalve als je een kind hebt wat heel veel plast. Het tweedelig systeem ligt voor nu ongebruikt in de kast. Bij de eerste altijd zonder problemen in de nacht gebruikt, die verschoonden we dan tegen half elf nog een keer en kreeg een fles tot hij 1,5 was (anders werd hij geheid nog twee keer per nacht wakker en dan maar 1 keer). Daarmee hield de luier het altijd. Deze dame sliep met 5 maanden het klokje rond en hoefden we dus niet om half elf nog te verschonen en omdat ze zoveel plast redt de luier het dan niet. Dus die zit in de nacht helaas voor nu nog in wegwerp luiers. Als we merken dat ze minder gaat plassen in de nacht krijgt ze ook dan de tweedelig bamboe weer aan. Trouwens ook in de wegwerp lekt ze 's nachts geregeld tot aan haar oren door
28 weken dansje! @Visje1984 Super fijn dat je weer thuis bent. Wat een spanning zeg! Hopelijk krijg je snel duidelijkheid en blijft de kleine nog een tijdje binnen zitten. @Vogeltje90 Ja, voel de kleine ook regelmatig tegen mijn hand aan schoppen of draaien. Zo’n bijzonder gevoel hé! ❤️ @Rozemarijn33 Tobias! Echt super leuk! Naam: Wij zijn er ook al uit. Ja, ik echt heerlijk hier. Niet te warm, niet te koud. Wij blijven tot zaterdag