IUI maart/april 2019

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Kleinepuk, 21 mrt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Barbara1

    Barbara1 Fanatiek lid

    1 okt 2014
    1.164
    442
    83
    Balen van de afloop. Wel fijn dat jullie even lekker genieten met t gezin. Veel plezier nog.
     
  2. Barbara1

    Barbara1 Fanatiek lid

    1 okt 2014
    1.164
    442
    83
    UI start maart/april 2019

    Leden:

    ❤ Kleinepuk: 29 jaar, 1e kindje, OFO gb, IUI ronde 1
    ❤ Barbara1: 34 jaar, 2e kindje, PCOS, IUI ronde 2 met Ovaleap en Ovitrelle
    ❤ Nooompje: 31 jaar, 1e kindje, OFO gb, april IUI ronde 1 met Gonal-F en Ovitrelle
    ❤ Tanja78: 40 jaar, 2e kindje, OFO gb, maart IUI ronde 2 met Letrozol en Ovitrelle
    ❤ Sara190: 29 jaar, 1e kindje, OFO gb, april IUI ronde 1 met Clomid
    ❤ Dadelll: 25 jaar, 1e kindje, IUI ronde 2 met Menopur en ovitrelle
    ❤ Shar91: 27 jaar, 1e kindje, linker eileider niet doorgankelijk, april IUI ronde 3 met Letrozol, Ovitrelle en Utrogestan
    ❤ Ella01: 33 jaar, 1e kindje, april IUI ronde 4
    ❤ Annie82: 36 jaar, 2e kindje, OFO loopt; LF iets kort, mogelijk starten met IUI?
    ❤ Catlady: 31 jaar, 1e kindje, 17, april IUI ronde 1
    Jolo: 28 jaar, 1e kindje, IUI 3 met clomid, pregnyl en utro

    ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

    Afspraken en echo's
    ● 17 april IUI 1, Catlady
    ● 18 april IUI 1, Sara190
    ● 20 april IUI 1, Nooompje
    ● 23 april IUI 3, Shar91
    ● 28 april IUI 2, Dadelll
    ● 2 mei CD 10 FM, Kleinepuk
    ● 4 mei CD 9 FM, Barbara1
    ● 6 mei, uitslag OFO en plan, Annie82
    ● 21 mei startecho en laatste pil, Jolo

    Testdagen en NOD
    ● 1 mei NOD, Catlady
    ● 2 mei NOD, Sara190
    ● 4 mei NOD, Nooompje
    ● 7 mei NOD, Shar91
    ● 14 mei NOD, dadelll
    ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

    Zwanger!
    ♡ .. :
    uitgerekend: ..-..-2020

    Sterretjes
    Barbara1 14-02-18, mk ☆



    Als je de lijst aan wil passen, druk dan op "reageer" bij het meest recent geplaatste lijstje. Haal de [QUOTE = ...] [/QUOTE ] aan het begin & einde van het bericht weg en voer je wijzigingen door.

    Lijstje, want ik hou van lijstjes :cool: en kleurtjes :D
     
  3. Barbara1

    Barbara1 Fanatiek lid

    1 okt 2014
    1.164
    442
    83
    Heb het ovz proberen te updaten. Sorry als er iets niet klopt.
     
  4. Barbara1

    Barbara1 Fanatiek lid

    1 okt 2014
    1.164
    442
    83
  5. catlady

    catlady Bekend lid

    26 jun 2013
    939
    397
    63
    Vrouw
    Nederland
    Vandaag een positieve test een knaller..
    En vanavond begonnen met bloeden.. Cyclus van 25 dagen...
    Lijkt op een mislukte innesteling..

    Zit er doorheen, I'm absolutely gutted...

    Donderdag afspraak in het ziekenhuis.

    Van euforisch blij tot een emotioneel wrak...
     
  6. nooompje

    nooompje Actief lid

    20 dec 2016
    298
    192
    43
    Vrouw
    NULL
    NULL
    :( jeetje....wat heftig! kan me megagoed voorstellen dat je eerst superblij bent en vervolgens heel erg van slag raakt, wat enorm balen meis!!! sterkte...
     
  7. nooompje

    nooompje Actief lid

    20 dec 2016
    298
    192
    43
    Vrouw
    NULL
    NULL
    #307 nooompje, 1 mei 2019
    Laatst bewerkt: 1 mei 2019
    Balen hoor, hoop dat je toch een beetje fijne vakantie kan hebben. Maandje 'rust' dan maar, kan ook fijn zijn?:$
     
  8. nooompje

    nooompje Actief lid

    20 dec 2016
    298
    192
    43
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Momo, hoe wist je dat er niets uitkwam? Gewoon omdat het getalletje niet omlaag ging? Dan lijkt me dat de spuit op is of vanwege een andere reden niet doorloopt, zeker goed om een andere te pakken dan maar. (overigens, ik gooi de spuiten niet zelf weg maar lever ze weer bij de apotheek in, je zou het daar ook nog eens aan kunnen geven?)

    Druppeltje zit bij mij vaak ook aan de naald na gebruik; dat minibeetje maakt inderdaad niet uit hoor. Klinkt alsof je prima de prikinstructie opvolgt!

    Enne wat het aantal uur tot IUI na spuiten betreft, mijn ziekenhuis houdt 36 uur stipt aan, ze verwacht dan ook dat je als je om 10u aan de beurt bent voor de IUI je 2 dagen ervoor om 22u spuit. (kan zijn dat als het druk is met IUIs en eicelpuncties dat je pas begin van de middag aan de beurt bent en dus midden in de nacht je wekker moet zetten om de spuit te zetten...)
     
    Momo2010 vindt dit leuk.
  9. nooompje

    nooompje Actief lid

    20 dec 2016
    298
    192
    43
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Sterkte! Zo balen als het weer niet gelukt is, ik merk zelf dat ik er elke keer weer wat meer last van heb; tot nu toe gelukkig elke keer na een paar dagen wel weer beter maar ik snap je behoefte om je terug te trekken hoor! Voel je vrij om hier je hart te luchten, ook als je je nog niet beter voelt!
     
  10. nooompje

    nooompje Actief lid

    20 dec 2016
    298
    192
    43
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Dag 1, 5dpo: hCG tuurstreepje, LH tuurstreepje.
    Dag 2, 6dpo: hCG ubertuurstreepje, LH tuurstreepje.
    Dag 4, 8dpo: hCG omo-wit. LH-blijft een tuurstreepje.
    Dag 6, 10dpo: hCG omo-wit. LH tuurstreepje.

    Bijkomstigheid waardoor ik de handdoek al (half) in de ring heb gegooid: m'n bbt (=basal body temperature, ochtendtemperatuur) is vandaag een halve graad gezakt. Uit eerdere cycli weet ik dat ik dan diezelfde dag of de dag erna ongesteld word. Dus ik heb vandaag al met preventief materiaal rondgelopen; maar ongesteldheid is nog niet doorgekomen. Nu verwacht ik dus morgen mijn ongesteldheid. De progesterontabletjes zijn in ieder geval niet sterk genoeg om mijn bbt hoog te houden, en daarom verwacht ik eigenlijk ook dat ze dus niet genoeg zijn om het gele lichaam (langer) in leven te houden.
    Wordt vervolgd.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  11. Barbara1

    Barbara1 Fanatiek lid

    1 okt 2014
    1.164
    442
    83
    Oh bah wat erg. Verschrikkelijk zo blij zijn en dat dan zo abrupt weer wordt afgebroken. Neem even je tijd. Sterkte.
     
  12. Barbara1

    Barbara1 Fanatiek lid

    1 okt 2014
    1.164
    442
    83
    @nooompje ik hoop dat je het fout hebt. Wel raar als je toch zo snel ongesteld wordt. Welke dosering gebruik je ?
     
  13. Sara190

    Sara190 Fanatiek lid

    29 nov 2018
    4.970
    2.529
    113
    Vrouw

    Heey nee niet meer.. laatste keer was op zondag..en was negatief ik heb daarna niet meer getest omdat ik het ook niet verwacht. Morgen mijn NOD, dus laat de duivels maar komen
     
  14. Momo2010

    Momo2010 Niet meer actief

    Zucht, wat een moeilijk traject is het toch! Lees merendeels vervelende en verdrietige berichten, sterkte @catlady @nooompje @tanja78

    Ik had zojuist de tweede follikelmeting en deze ronde is verpest. Twee dagen geleden nog meerdere kleintjes en twee dominante. Nu had ik meer dan vijf grote (meer dan 18mm) en nog vier tussen 11-14 mm. Dikke tranen en ook wel boos op de arts (twee dagen had ze me niet door moeten laten gaan met 75IE.) Ze zei ook nog: dit was prachtig geweest voor IVF :|.
    Maar goed, dat is lekker makkelijk van mij en misschien ook wel onterecht (was bang voor overstimulatie en zie hier...)

    Ik heb een verbod, moet wachten tot ik vanzelf ongesteld wordt (iemand ervaring of dat ook gebeurt???) en dan op dag 1 een uitgangsecho. Hopen dat ik ongesteld word en dan ook nog dat alles opgeruimd is.

    Hopelijk voor dames die nog in een eerdere fase zitten dat jullie IUI wel door gaat en voor iedereen voor wie de ronde voorbij is; veel sterke.

    Ik blijf meelezen, maar zal me waarschijnlijk pas weer melden als ik ongesteld ben....
     
  15. Jolo

    Jolo Fanatiek lid

    29 mrt 2017
    2.931
    2.167
    113
    Vrouw
    Wat een rotberichtjes lees ik hier allemaal :( Dit is niet hoe we het willen zien ! Sterkte aan alle dames die het nodig hebben !
    En vooral voor jou een megadikke knuffel @catlady . Wat enorm *** dat je eerst een positieve test hebt en dan diezelfde dag nog begint te bloeden... ben je echt heel zeker dat het een miskraam is doordat je veel bloed en krampen hebt, of is het maar weinig?

    Hier nog 20 nachtjes slapen en dan mogen wij weer verder na onze 6 maanden verplichte wachttijd. Ooh wat kijk ik er eindelijk weer naar uit ondanks alle miserie dat er al gebeurt is ! Het moet en zal lukken :)
     
  16. Momo2010

    Momo2010 Niet meer actief

    Aftellen; fijn en spannend!
     
  17. Momo2010

    Momo2010 Niet meer actief

    Het getal ging inderdaad niet omlaag. Goeie tip van jou over dat weggooien, zal dat in het vervolg zeker anders doen!

    Duidelijk protocol van jouw ziekenhuis. Het merendeel lijkt dus 36 - 40 uur aan te houden. Voorlopig is het game over voor mij en tegen de tijd dat ik weer mag mee doen is het nieuwe protocol (24 uur) al lang in werking, dus zie tegen de tijd wel.

    Hopelijk word jij niet ongesteld! :thumup:
     
  18. Barbara1

    Barbara1 Fanatiek lid

    1 okt 2014
    1.164
    442
    83
    @Momo2010 wat ongelofelijk balen. Ik had bij de poging van feb overstimulatie en nu pas weer met een nieuwe poging bezig. Werd wel ongesteld ondanks dat t lang duurde, maar had helaas een hoop cystes. Maar ik ben niet echt een graadmeter met mijn pcos denk ik. Als 't goed is springen ze snel en kun je hopelijk over aantal weken wel door. Vergeet niet een uitgangsecho te plannen iig.
     
  19. Annie82

    Annie82 Fanatiek lid

    27 nov 2015
    1.694
    807
    113
    NULL
    NULL
    Balen... nogal zacht uitgedrukt. Pakken ze het een volgende keer anders aan?
     
  20. nooompje

    nooompje Actief lid

    20 dec 2016
    298
    192
    43
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Duphaston 10mg tabletten, 1 per dag, gewoon oraal.
    Vandaag wel bij (hoe zullen we het eens noemen....) 'diep afvegen' eerst wat grijzigs, later wat rozigs, nu inmiddels echt al wel rood. Maar ongesteldheid zet dus nog niet door; kheb de bijbehorende krampen (en emotioneel worden) ook nog niet. Wel dus de gedaalde temp (vanochtend idem) en overigens ook mn huid die wat neigt naar puistjes her en der (niet gigapuisten hoor, maar dat je voelt dat er een kleintje zit te broeden). Dus ik denk dat mijn lijf echt de oestrogenen weer de overhand wil laten nemen, maar ik met de pilletjes nog wat dwarszit. Lijkt me dus een overleden corpus luteum, en 9 of 10 dagen was de maanden hiervoor ook m'n LF dus is wel consistent (kort).
     

Deel Deze Pagina