Hele nette prijs. We hebben laatst met shiply.com verhuisd dan krijg je prijsopgaaf van diverse partijen ... we hadden uiteindelijk een pools bedrijf maar die maakte echt waar voor zijn geld wat kunnen die werken!
View attachment 614613 Zoektocht Vouwgordijnen/jaloezieën We hebben straks ramen die naar binnen open gaan. Ik zal even een voorbeeldfoto plaatsen van internet af. Alleen kunnen onze ramen allebei open. Er hangen nu rolgordijnen en gordijnen maar dat willen we sowieso niet. Mijn voorkeur gaat naar houten jaloezieën of vouwgordijnen. Dat gaat lastig worden denk ik hè? Iemand die mee wilt denken?
Lijkt mij idd ook lastig zeker omdat ze open kunnen dan hangen ze toch in se weg. Plisse gordijnen zal denk ik ook lastig worden
Mijn man is begonnen met het laminaat onder ziet meteen anders uit zeker nu de keuken geplaatst is en de muur geverfd. Ben verliefd op ons huis
Wij hebben straks een schuifpui achter - maar net als hier hangen we daar inbetweens op... licht doorlatend, maar niet doorzichtig.. Soms zijn ze open, soms dicht. Wij hebben ze met grijze circels erop en die gaan gewoon mee. Ik ben wel blij dat we straks de schuifpui met een aansluitende hor hebben...
Plissé nog een optie? Wij hebben goede ervaring met klikgordijn.nl. Die hebben een systeem op het raam zodat je het nog steeds kan openen. (Wij hebben hier dus veel van die kiepramen) Wel aan de prijs . Verder ook goede ervaringen met veneta.com. Komen ook gratis bij je thuis voor advies en inmeten en hebben goede adviseurs die echt veel weten van het product waar ze mee werken. Mogelijk hebben zij systemen met jaloezieën of vouwgordijnen waarmee je de ramen normaal open kan doen. Ik weet ook wel dat ze systemen hebben met een beugel, maar dat paste net niet op ons kozijn, vandaar dat we zijn uitgeweken naar klikgordijn voor de kiepramen. De overige ramen hebben we wel jaloezieën van veneta.
Al op raamdecoratie.nl gekeken? Daar hebben ze van alles wat ook op dit soort ramen geklikt kan worden. Goede service en niet echt duur
In mn nieuwe huis zit een grijze keuken. Lukt me even niet om een foto te plaatsen. Nu wil ik eigenlijk wel een kleurtje op ee muur. Maar wat zal erbij passen? Zou early dew erbij passen? En als je de keukenmuren een kleur geeft, wat is dan normaal om te doen? Alle muren? Keuken is trouwens niet helemaal grijs. Ik kwam nog 2 kasten tekort om kookplaat en de oven in te plaatsen en die zijn (helaas) wit. Even niet het geld om originele kasten in dezelfde kleur te bestellen...
View attachment 614630 Ik heb nu early dew met een grijze bank gecombineerd. Wij gaan straks voor een grijs/groene tint bij een grijze keuken. Wij pakken de hele muur mee.
Thnx, ik ga bovengenoemde opties even bekijken. Ik ben bang dat we niet voordelig uit gaan komen dus dan kunnen we maar beter echt iets moois uitzoeken. Advies van een professional is dan wel handig veneta klinkt dan goed. Bij de openslaande deuren komen wel gordijnen. Ik wil eigenlijk ook iets van een hor maar dat wordt ook een uitdaging zag ik al
Onze openslaande deuren zitten er nu ook net een paar weekjes in. Bij de ramen aan de voorkant hangt bij ons al vitrage. Dit is achtergebleven van de verkopers, maar slechts een jaartje oud, echt als nieuw. Ik denk dus dat wij voor de openslaande deur ook maar vitrage gaan zoeken om het één geheel te houden. Wel met een extra gewichtje aan de zoom onderaan zodat hij ook redelijk blijft hangen als het een beetje waait. Hopelijk houd het dan ook nog een beetje de vliegen buiten, want wij hebben geen hor.
Vandaag goed geslaagd voor onze nieuwe toilet! Bij de bouwmarkt een Villeroy en Boch toiletset met 25% keuze korting. Ideaal die bonnen van de bouwmarkt nu En we hebben de vloer tegels opgehaald en daar meteen de wandtegels bij uitgezocht. We gaan voor olijfgroene glans tegels en dan met een Portugese vloertegel. Nu alleen nog zwarte accessoires halen en dan kunnen we weer een deel weg strepen. Hoe gaat het bij jullie?
Ik word even helemaal gek van alle beslissingen die we moeten nemen ivm ons nieuwbouw huis ... en dan die twijfel erachteraan ... porselein wit wat meer geel lijkt nu ik langer naar kijk het monster lapje kijk ZUCHT ... Zo klaagmodus uit
Herkenbaar! Ergens maak je een keuze en de rest gaat er vanzelf op aansluiten. Maar, we staan bij alles te dimdammen om vervolgens te zeggen; ah als het over een x aantal jaar niet mooi meer is dan rammen we het er wel weer uit en vervangen het Zo hakken we net even wat sneller knopen door. Maar er is zoveel keus.. niet normaal! Mocht je ergens over willen sparren dan drop je hem hier maar neer hè?!