Vrijgezellenfeest verloofde

Discussie in 'De lounge' gestart door Sabje1991, 3 mei 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sabje1991

    Sabje1991 Lid

    15 mrt 2019
    9
    0
    1
    Vrouw
    Hallo!

    Wij trouwen 25-06-2019.
    Nu wordt er voor ons allebei een (apart) vrijgezellenfeest georganiseerd.
    Mijn verloofde wist 3 weken geleden al dat er in het weekend van 25/26 mei 'iets gaat gebeuren' aan zijn kant.
    Vond ik al een flinke tegenvaller dat dit aan hem werd verteld ipv mij.

    Nou heb ik gister mijn zwager geappt met de vraag wanneer verloofde zn feestje is en wat ze ongeveer van plan zijn.
    Antwoord was:
    25 mei, met een bootje door de Amsterdamse grachten met stripper.

    Toen zei ik gelijk al Succes want hij stapt niet in een bootje. Ook niet in de grachten van A'dam.
    En ik kreeg de kriebels over een stripper.. Vind ik niet zo tof. Waarom? Ja geen idee. Vertrouw mn vent wel maar in die zin zijn vrienden niet omdat zij hem wel opjutten om 'iets' te doen (aanraken enzo).
    Nou heb ik gegoogeld wat het precies inhoudt en het kan dus zijn dat er ook een bus slagroom bij komt kijken. Wat er dan met die slagroom wordt gedaan wil ik niet weten....
    Ik merk gewoon dat ik er echt mee zit en weet niet zo goed wat ik ermee moet. Als ik me uitspreek naar de vrienden heb ik het sowieso gedaan. Zijn een beetje de eeuwige vrijgezellen zeg maar (op een paar na) dus voor hun is een vrijgezellenfeestje sowieso pas geslaagd met een stripper..

    Heb dus ook tegen mn zwager gezegd dat vl niet op een boot stapt en hij zou het in de groep gooien maar ik verwacht niet dat er iets anders wordt geregeld.
    Dus ik kan ook hopen dat ie gewoon echt niet opstapt..

    Help..
     
  2. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    31 dec 2015
    17.953
    33.624
    113
    Als ik je verloofde was zou ik juist opstappen en de dag van m’n leven hebben voor de laatste keer :p
    Ik bedoel het niet naar hoor, maar je komt behoorlijk zeurderig over. Waarom ook van tevoren alles willen weten en de controle willen houden en touwtjes in handen hebben? Jij bepaalt toch niet wat hij wel of niet mag doen?
    Een stripper vind ik persoonlijk behoorlijk cliché en een tikje kinderachtig maar hee, laat ze lekker.
    Dat wordt nog een lange maand zo, als je je nu al zo drukmaakt. :thumup:
     
    Maahn, Spiritus, Beebi1987 en 50 anderen vinden dit leuk.
  3. Flamingo1990

    Flamingo1990 Niet meer actief

    #3 Flamingo1990, 3 mei 2019
    Laatst bewerkt door een moderator: 3 mei 2019
    Niet om heel naar te klinken, maar je klinkt op deze manier echt als een bruidzilla. Laat je vent lekker op die boot stappen. Het leuke aan een vrijgezelle feest is dat mannen moeten doen wat ze niet leuk vinden. Zo ken ik mannen die de gracht in zijn gesprongen, uit een vliegtuig ed. Je man kan die boot wel aan hoor. En heb je überhaupt een idee hoe zon stripper echt te werk gaat? Het is alles behalve erotisch, eerder hilarisch en ongemakkelijk. Mijn vriend heeft meerdere vrijgezellen feesten georganiseerd met strippers en het meest fantastische is hoe ongemakkelijk de vrijgezel in kwestie reageert in zon situatie. Want echt, slagroom likken van een wildvreemde afgelikte boterham staat niet hoog op het lijstje van de gemiddelde man. De meeste kijken vol walging en durven niks.

    Ik begrijp dat je je wat onprettig voelt bij het idee van een stripper; dit is exact de reden waarom je noooooooit moet vragen aan een man wat ze gaan doen. Je neiging is jaloers te worden en dan maak je je onnodig druk. Algoed, die boot is al gepasseerd... stel hij raakt haar een keer aan? Wat is daar precies erg aan? De wereld vergaat niet. Relax. Chill. Die penis floept er niet per ongeluk in hoor, doet die penis dat wel dan kun je dat beter nu weten dan nadat je getrouwd bent. Scheelt een hoop scheidingskosten.

    Even serieus. Er gebeurt echt niet zomaar iets. Je wil hopelijk wel dat zijn vrienden jou nog gaan zien als een fijn leuk iemand en niet als “zij die alle plezier uit het leven zuigt en verpest”. Daar heb je een heel leven last van want dat gaat je echt achtervolgen in zijn vriendenkring. Oprecht advies; Dit is het begin van je huwelijk; verpest het nou niet! Ga lekker genieten naar je huwelijk toe en wees nu al de meest awesome bruid die je kan zijn.
     
    Maahn, Yankee, Nina Sanders en 26 anderen vinden dit leuk.
  4. Salentein

    Salentein Niet meer actief

    Hier kan ik kort over zijn: je maakt het jezelf veel te moeilijk. Ik denk dat je met een volwassen man trouwt waar je vertrouwen in hebt en die ook graag met jou wil trouwen. Het zal dus wel loslopen wat daar gaat gebeuren.

    Overigens snap ik ook niet dat je er überhaupt naar gevraagd hebt wat ze gingen doen. Let it go, laat het niet je voorpret bederven van alles want waarschijnlijk maak je je druk om niets!
     
    brocante, Iertje81, Mississippi en 4 anderen vinden dit leuk.
  5. smax

    smax Fanatiek lid

    15 feb 2018
    1.955
    1.042
    113
    Vrouw
    Mijn man zou zeker niet meegaan als hij hoort wat ze gaan doen. Al weet ik ook zeker dat zijn vrienden nooit een vrijgezellenfeest met stripper zouden regelen.

    Ik snap je dus wel...
     
    HappyRabbits en Evanesco vinden dit leuk.
  6. Salentein

    Salentein Niet meer actief

    Maar zou je je er dan nu meegaan bemoeien en het je aanstaande gaan vertellen of gaan vissen en zeuren bij zijn vrienden etc? Ik zou mij daarbuiten houden en zeker als je daar zo zeker van bent niet bang zijn dat hij dan iets doet wat hij niet wil (dus waarschijnlijk stapt hij niet op de boot of laat hij de slagroom voor wat het is)
     
    Zusterke vindt dit leuk.
  7. Oona

    Oona Actief lid

    2 jul 2018
    436
    518
    93
    Laat ze het lekker zelf uitzoeken. Ik neem aan dat je man een mond heeft en het zelf aan kan geven als hij iets echt niet wilt. En je vertrouwt zn vrienden niet... als hij zo zwak is om zich over te laten halen dingen te doen die over de grens gaan, dan weet je ook meteen wat voor een vlees je in de kuip hebt.
     
    juffie81 vindt dit leuk.
  8. nizzie86

    nizzie86 Fanatiek lid

    25 jan 2017
    4.172
    5.147
    113
    Ik heb in juli het vrijgezellenfeest van mijn schoonzus en ik hóóp dat er een stripper is geregeld :roflmao: Het lijkt me namelijk hilarisch.

    Joh, laat je aanstaande echtgenoot lekker zijn feestje vieren, en vooral: probeer je er niet meer mee te bemoeien. Daar word je alleen maar jaloerser en bezorgder van, terwijl die mannen zich echt wel redden, hoor! Sterker nog, die gaan de dag van hun leven hebben :D
     
    spruitje80, Iertje81, JosjeM en 3 anderen vinden dit leuk.
  9. IkbenTess

    IkbenTess Fanatiek lid

    14 dec 2016
    2.115
    1.090
    113
    Vrouw
    Nederland
    Gewoon lekker laten gaan. Even heel lomp gezegd: je kunt dat soort dingen echt niet onder controle houden. Als je verloofde een trouw iemand is, vindt hij die stripper hooguit vermakelijk voor een keer, sexy of niet. Is hij iemand die erdoor grenzen kan overschrijden dan heeft ie daar uiteindelijk geen vrijgezellenfeest voor nodig en je kunt hem niet levenslang vastleggen.
    Even heel zwart-wit he! Dus lekker loslaten, niet mee bemoeien en genieten van wat er komt.
     
  10. Chrissie1990

    Chrissie1990 Fanatiek lid

    26 aug 2016
    1.195
    1.084
    113
    Hulpverlener
    Gewoon lekker laten gaan. Vertrouw je vent, er zal heus niks gebeuren.
     
  11. Meiske2015

    Meiske2015 VIP lid

    4 sep 2016
    7.734
    3.516
    113
    Ik denk dat ts er op doelt dat haar verloofde niet van boten houdt en daarom niet op de boot zou stappen.

    En wat betreft de stripper...tja. Lekker laten gaan. Ergste wat er kan gebeuren is dat hij een lapdance krijgt en wat bil en borst aanraakt waar al honderd andere mannen aan hebben gezeten :roflmao:
    Ze doet dat om geld te verdienen he niet om je vent weg te kapen.
     
    Athina en Emma86 vinden dit leuk.
  12. Piep2016

    Piep2016 Fanatiek lid

    30 apr 2016
    1.408
    952
    113
    Wij hadden beide voordat ze begonnen met organiseren duidelijk doorgegeven wat we echt niet zouden willen en daar hebben ze zich netjes aan gehouden. (De s*xclub stond op het lijstje als nee) Ondanks dat werd er tegen mij ook bijna elke dag geroepen dat ze strippers hadden uitgenodigd enz uiteindelijk is er geen stripper aan te pas gekomen (of het is niet verteld :roflmao:) maar goed uiteindelijk hoort het opjutten van de aanstaande er ook een beetje bij, misschien maak je jezelf dus druk om niks.
     
    Athina, Zusterke en Salentein vinden dit leuk.
  13. Salentein

    Salentein Niet meer actief

    Ja maar dan merken ze dat daar wel en gaan ze ergens bier drinken toch :roflmao: Of hij stapt toch op een boot..je weet het niet

    (Overigens wel slecht als je je vriend zo slecht kent dat je iets gaat organiseren wat hij niet wil maar goed, mannen he:thumup:)
     
  14. Feye

    Feye VIP lid

    26 nov 2013
    6.467
    3.913
    113
    Vrouw
    Serieus... Het is zijn feestje, wens hem veel plezier. Hoe zou jij het vinden als hij zich met jouw feestje zou bemoeien...
     
    maartje84 vindt dit leuk.
  15. snoes79

    snoes79 Fanatiek lid

    9 jun 2014
    1.312
    1.192
    113
    Omg,

    Als de vrouw van de vrijgezel zou bellen om te vragen wat we gaan doen, is er sowieso een stripper.
    Gewoon om iemand op te naaien:roflmao:
    Wie weet gaan ze gewoon naar preston palace om lauw evenementen bier te drinken.

    Maak je niet druk, je man is niet ineens een ander na een vrijgezellenavond.
     
    MaMa, Jessie80, jade2011 en 14 anderen vinden dit leuk.
  16. Robijn89

    Robijn89 VIP lid

    1 feb 2015
    8.121
    5.040
    113
    Vrouw
    Ik snap het probleem niet zo. Hij gaat met jou trouwen he, niet met die stripper. Dus laat hem lekker een fijne dag hebben met zijn vrienden. En wat als hij haar aanraakt? Is toch heel anders dan hij bij jou doet.

    Dat hij niet van boten houd zou ik loslaten. Dat hadden ze zelf maar moeten bedenken of vragen.
    Overigs was mijn zwager destijds ook erg beledigd dat ik hem niet betrokken had bij het vrijgezellenfeest van mijn zus, terwijl ik nog steeds niet snap waarom hij daar ook maar iets over zou moeten weten :p. (Datum wist hij wel)
     
    amdaa vindt dit leuk.
  17. itakepictures

    itakepictures Niet meer actief

    Echt, laat het los. Gun hem en z'n vrienden gewoon die lol. Ik neem aan dat als je gaat trouwen er ook wel wat VERtrouwen is.

    Ik werd op een vrijdagmiddag door mijn man opgebeld met de mededeling 'ik sta nu in een struisvogelpak op een boot, en ben dus niet thuis met het eten' :roflmao: de volgende ochtend kwam hij stinkend en nog een beetje dronken thuis en moesten we naar de eerste hulp voor een paar hechtingen in zn vinger, maar ze hadden het superleuk gehad dus echt helemaal prima.
     
    Bootcamp babe, bozoe, s82 en 14 anderen vinden dit leuk.
  18. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Ik zou een stripper ook niet zo tof vinden(voor mijzelf ook niet) mijn man zou het fantastisch vinden als er een stripper zou worden geregeld.
    Maar probeer je er niet teveel van aan te trekken, Misschien is het opnaaien en komt er helemaal geen stripper en anders kan jouw man vast zijn grenzen aangeven.
    Probeer het een beetje los te laten en te genieten van je eigen feestje!

    Ik was pas op een verjaardag en daar had de vrouw zelf een stripper voor haar man geboekt:roflmao:
     
    Sabje1991, MaMa en Salentein vinden dit leuk.
  19. Emma86

    Emma86 VIP lid

    25 jun 2012
    5.281
    2.232
    113
    Vrouw
    Nederland
    Dat klinkt als the best party ever! Geweldig!

    Ts, maak je niet te druk. Ik snap dat je het niet leuk vindt dat er een stripper voor hem is maar wat zal er nou gebeuren? Denk precies wat @Flamingo1990 zegt. Die stripper is er meer voor zijn vrienden denk ik dan voor jouw aanstaande. Voor de stripper is het vrijgezellenfeestje nr. Zoveel en ze is echt niet geïnteresseerd in je vent.
     
    Sabje1991 vindt dit leuk.
  20. Viviennee

    Viviennee VIP lid

    31 mrt 2016
    5.581
    3.734
    113
    Amsterdam
    Hue, je vertrouwt je vriend wel, maar hij gaat zich wel zo laten opjutten door zijn vrienden om grenzen over te gaan?

    Dan vertrouw je hem blijkbaar niet, maar wil je het afschuiven op zijn vrienden. Ze houden vast geen pistool op zijn slaap, immers. Als ik mijn vriend niet zou vertrouwen zou ik ook niet blij worden van een stripper, maar ja, ik zou ook niet met iemand trouwen die ik niet vertrouw :)
     
    Roos12, nizzie86 en harlene2014 vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina