Vrijgezellenfeest verloofde

Discussie in 'De lounge' gestart door Sabje1991, 3 mei 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Daar heeft hij toch geen fysiek contact mee?
     
  2. Lovely83

    Lovely83 VIP lid

    29 mei 2008
    20.418
    3.298
    113
    Een stripper op je vrijgezellenfeest betekend niet dat er standaard slagroom word afgelikt :rolleyes:.
     
    Oona, Paardenbloem, Syane en 2 anderen vinden dit leuk.
  3. Vlinderbloem

    Vlinderbloem VIP lid

    27 mrt 2008
    8.128
    1.682
    113
    Je hebt niet met alle strippers fysiek contact hoor..
     
  4. LMSB

    LMSB Fanatiek lid

    24 feb 2017
    3.994
    3.321
    113
    Ik ben blij dat je zo vol van jezelf bent. :thumup:
     
  5. Maslov

    Maslov Fanatiek lid

    11 apr 2019
    1.226
    3.471
    113
    Ik vind een lactoseintolerantie de enige goede reden om géén slagroom van een stripper af te likken.
     
    Maahn, amdaa, Oona en 22 anderen vinden dit leuk.
  6. Flamingo1990

    Flamingo1990 Niet meer actief

    Misschien heb ik daarom geen moeite met strippers. ;)

    Maar even serieus, voelt het leven niet heel zwaar als je niet gewoon tegen een grapje kunt? Ik wens je een fijn leven toe. Hopelijk kun je ervan genieten zonder het te zwaar te maken. Anders worden het lange jaren.
     
    Maahn, Kaatje92, Liselou en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  7. Waterlelies

    Waterlelies Niet meer actief

    Ik denk niet dat dat de meeste mannen zou tegenhouden als ik dat hier zo lees..

    Mijn man en ik hebben er beide geen behoefte aan.
    Niet voor 1 keer, niet voor de lol, niet omdat het eventueel zou mogen, niet omdat er groepsdruk is. Wij staan er anders in en hebben dat niet nodig om lol te hebben. Ik vind een etentje of een dagtripje ook erg leuk. Wij zouden ons er allebei alleen maar ongemakkelijk bij voelen naar onszelf toe en naar de partner. Gelukkig zijn wij niet bekrompen of saai. We houden er andere normen en waarden op na op relationeel gebied. Dat is alles. Als je niet kan inzien dat je dan ook een fijne relatie kan hebben vol vertrouwen, dan weet ik niet wie er hier bekrompen is.
    Elke relatie is weer anders. Maar als de ene aangeeft het niet prettig te vinden, kan je het ook laten voor je partner.
     
  8. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Dan hebben wij niet dezelfde strippers meegemaakt.
    Ik heb in de 3 vrouwelijke strip acts die ik heb gezien altijd fysiek contact gezien, dit bestond oa uit; shotjes uit navel likken, slagroom van buik en billen likken, lapdance, aan borsten zitten, tegen de man aanrijden.
    Dat vind ik toch heel wat anders dan dat er iemand topless over het strand wandelt waar mijn man naar kijkt.
     
  9. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    27 jan 2017
    9.042
    16.548
    113
    Dus zonder fysiek contact gaat je partner niet “vreemd” ?
     
  10. kimmaikel24

    kimmaikel24 Fanatiek lid

    22 nov 2012
    1.013
    638
    113
    :roflmao::roflmao: Wat een reacties..

    Ts ik zou ook not amused zijn..
    Gelukkig weten zijn vrienden dat , dan ben ik maar een zeikvriendin..
    Hier een leuk vrijgezellenfeestje gehad ZONDER stripper ;)
     
    Sabje1991, RachelleNM, LMSB en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  11. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Dat ligt eraan, in principe is mijn definitie van vreemdgaan: zoenen, seksuele handelingen en de daad zelf.
    Maar als mijn man gevoelens zou hebben voor een ander en daar ook iets mee doet door contact te zoeken en seksueel getinte berichten te sturen vind ik dat ook een vorm van vreemdgaan.
     
    RachelleNM en Rozemarijn33 vinden dit leuk.
  12. Emma86

    Emma86 VIP lid

    25 jun 2012
    5.281
    2.232
    113
    Vrouw
    Nederland
    Als het op een feestje zo ontzettend uit de hand loopt dan kan je zo'n man (en vrouwen net zo goed natuurlijk) toch geen enkele keer vertrouwen bij het op stap gaan/feestjes?
    Flink zuipen, zien een leuke vrouw in de kroeg die je vent wel ziet zitten, vrienden die wat opjutten... wat houdt ze tegen om samen het toilet in te duiken?
     
  13. Salentein

    Salentein Niet meer actief

    Heb je het wel eens gezien, een stripper? Ik heb namelijk heel veel vrijgezellenfeesten gehad zowel met als zonder stripper en degene met strippers waren eigenlijk alleen maar hilarisch (en er was uiteindelijk niet zoveel te zien, bij de Chippendales heb ik meer gezien) Werd ook niet aangeraakt ofzo. Overigens regelen wij het alleen als de vrijgezellen het zelf willen. Ik wilde het persoonlijk niet want ik houd niet van in de belangstelling staan maar een vriendin van mij wilde het wel een keer. Prima hoor, zegt verder niets over haar als persoon. Ze is in elk geval niet ordinair ofzo.

    Dus nee, ik hoef zelf absoluut geen stripper maar ik vind een stripper nou ook niet zo boeiend dat ik er bang voor zou zijn als mijn man die krijgt. Ik zou me er, als je je man vertrouwt in elk geval niet druk over maken. Wat voor last heb je ervan dan? Je hoeft er zelf niet bij aanwezig te zijn.
     
    Sabje1991 vindt dit leuk.
  14. Maartt

    Maartt Fanatiek lid

    30 mrt 2011
    4.843
    725
    113
    Verwacht jij een cursus macramé met je vrijgezellenfeest?
    wat happens op de boot stays op het bootje. En je vent is volwassen en houdt als het goed is genoeg van jou om je te respecteren, ook waar zijn vrienden bij zijn.

    Niet te druk om maken, echt niet goed voor je bloeddruk. Kijk nog een keer naar je jurk of een plaatje ervan en wens je man veel plezier.

    Jij ook trouwens!
     
    nizzie86, Flamingo1990 en Salentein vinden dit leuk.
  15. Salentein

    Salentein Niet meer actief

    Ik heb wel meerdere strippers gezien (man en vrouw) en geen een keer was er slagroom in het spel. Ook geen shotjes. Ook niet aan borsten zitten. Wel lapdance en “grappige” dingen zoals handboeien om doen of “nat sproeien” met waterflesje.
     
  16. LMSB

    LMSB Fanatiek lid

    24 feb 2017
    3.994
    3.321
    113
    Hahaha hou toch eens op. Je doet net alsof je zelf alles al een keer meegemaakt hebt en onze relaties zo goed kent. Je weet precies niks. Dat jouw relatie - blijkbaar - anders in elkaar steekt betekent niet meteen dat jouw relatie beter, leuker of fijner is dan de mijne. Dat je van je partner moet horen dat hij zo boft met jou door dit topic te laten zien zegt meer over jou dan over ons.

    Bah bah.
     
  17. Flamingo1990

    Flamingo1990 Niet meer actief

    Ik vind de situatie die je schetst; er beide geen behoefte aan hebben, echt anders dan je partner verbieden een vrijgezellenfeest te hebben terwijl hij er misschien wel op die manier behoefte aan heeft. En wat je zegt; rekening houden met elkaar is belangrijk, dus ook de andere kant op. Als een stripper op een vrijgezellenfeest de ultieme party voor je man is, waarom het je man niet gunnen alleen omdat je het zelf niet fijn of leuk vindt. Dat is wat ik de meeste afkeurende dames hier hoor zeggen. Ze bepalen voor hun man en stellen eigen behoefte voor. Dat vind ik niet oké.

    Ach joh, het gaat mij er vooral om dat je als partner niet mag beslissen wat de ultieme vrijgezellenfeest is. Dat je het zelf ordinair vindt, betekent niet dat het voor je partner ordinair hoeft te zijn. Ik vind je behoorlijk bekrompen als je niet kan inzien als je partner misschien een andere behoefte heeft. Daar gaat het mij om: omdat je het zelf niet leuk vindt, mag je dat gevoel niet opdringen aan je partner. Die vindt het misschien wel leuk. Dan moet je je eigen onzekerheid maar even inslikken. Of niet zon zeur zijn. Dat maakt een fijne relatie. Je moet je als vrouw gewoon niet bemoeien met het vrijgezellenfeest van je partner. Vertrouw erop dat hij de juiste keuzes maakt.
     
    Paardenbloem vindt dit leuk.
  18. Flamingo1990

    Flamingo1990 Niet meer actief

    Ik snap je reactie niet zo goed, want ik doe helemaal geen aannames. Ik hoop vooral dat je van het leven kan genieten en wens je het aller beste. Ik ga verder niet meer reageren, ik ben blijkbaar niet zo goed voor je bloeddruk. Zou zonde zijn als je leuke leven vroegtijdig eindigt achter ZP.
     
  19. kimmaikel24

    kimmaikel24 Fanatiek lid

    22 nov 2012
    1.013
    638
    113
    Als jouw man zo graag een stripper wilt hebben klopt er toch iets niet...
    Maar fijn dat jij dan wel vind dat je in een fijne relatie zit.
     
    Sabje1991, RachelleNM en LMSB vinden dit leuk.
  20. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    27 jan 2017
    9.042
    16.548
    113
    Dit soort berichten passen meer bij het Viva forum. o_O
     
    RachelleNM en Druffia vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina