Vrijgezellenfeest verloofde

Discussie in 'De lounge' gestart door Sabje1991, 3 mei 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pechvogol

    Pechvogol Fanatiek lid

    19 jun 2014
    1.361
    678
    113
    Ik denk dat je deze term negatiever leest dan dat ik m bedoel. In mijn vrijgezellentijd heb ik ook vaak genoeg lopen slettenbakken, niks mis mee, als beide partijen niet iemand thuis hebben zitten. Is gewoon een andere term voor scharrelen ofzo.
     
  2. Evanesco

    Evanesco Niet meer actief

    Ik zie dit niet terug in haar profiel hoor.
     
  3. reckless

    reckless Bekend lid

    17 apr 2014
    798
    286
    63
    Ze heeft maar 5 berichten geplaatst en reageert niet of nauwelijks meer.
     
  4. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

    Mwa, ik ben zeer zeker de heilige maagd Maria niet, maar de term 'één of andere slettebak' was zelfs in mijn vrijgezellentijd 25 jaar geleden al een denigrerende opmerking waarbij een vrouw werd afgerekend op iets waar een man om werd geprezen. Ik dacht dat dat tegenwoordig toch wel gemeengoed was. Maar blijkbaar niet dus.
     
    soovi, Evanesco, chrystel73 en 4 anderen vinden dit leuk.
  5. Pechvogol

    Pechvogol Fanatiek lid

    19 jun 2014
    1.361
    678
    113
    In mijn studententijd (rond 2000) was 'sletten' een werkwoord wat door zowel mannen als vrouwen uitgevoerd werd. Alles met een knipoog, dat heb je wel eens bij studenten. Maar die knipoog ontbreekt nog wel eens op dit forum. Ik mis hem af en toe een beetje.

    En als het om de denigrerende insteek gaat, dat is/was meestal afgunstige vrouwen onder elkaar. Daar heb ik me al helemáál nog nooit druk om gemaakt.
     
    Youtan vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina