Als ik nu die ticker neem die jij hebt @Langmuts dan zegt hij 4+1 en dat kan gewoon nooit, want positieve ovulatietest was 26 en 27 april..
Ik hoop ergens nog zo dat ik beval voor maart, maar dat word echt mega krap zeker als ik na deze ronde weer een lange cyclus heb In maart word ik 26, dus vind ik toch iets minder leuk maar dat is okee. Maar bijna iedereen in mijn omgeving is jarig in maart/april dus januari/februari zou perfect zijn (en anders heeft iedereen pech, mijn kinds verjaardag gaat voor )
@Dame09 als je nou je nod dag neemt, en daar 28 dagen vanaf haalt, en díe datum dan neemt als startdatum voor een banner.. Dan moet je banner in elk geval goed staan Edit : als je 14 april als start datum neemt moet het volgens mij aardig goed komen.. (dan pakt hij een cyclus van 28 dagen, met je ei op 28 april) (en dan zou je rond 19 januari uitgerekend zijn)
@Dame09 Wauw!!! Gefeliciteerd!!! @Langmuts Zo, duidelijker kan die niet zijn denk ik! Wauw, jij ook gefeliciteerd!!!! Weer 2 zwangeren, wat leuk zeg! Gaat hard hier. Blijf het grappig vinden hoe duidelijk men blijkbaar kan voelen dat men zwanger is dus dan verandert er hoe dan ook IETS in je lichaam waarvan je denkt 'zou het???'
Gelukkig duurt het jaar nog 8 maanden (incl. deze maand meegeteld) dus nog genoeg tijd en rondes! Zelfs met pcos probeer ik het nog positief te bekijken dat ik dit jaar ergens wel zwanger raak, misschien als ik het JUIST niet verwacht
Het is ook een superleuke periode. M'n zus is vorige maand bevallen, m'n schoonzus is zwanger en uitgerekend in de zomer, andere schoonzus is zwanger en uitgerekend in oktober en dan nu ik ook zwanger..
Zo ging het bij mij wel, toen ik het op zijn beloop wilde laten en het nu dus totaal niet verwacht had
Echt he, ik ben heel benieuwd. Vanaf juni gewoon lekker gaan genieten van mijn nieuwe leven, nieuwe baan, meer tijd voor sociale contacten, feestjes, etentjes, dingetjes.. meer tijd met mijn vriend en gewoon maar het onderzoek afwachten, tot die tijd doe ik geen testjes en dergelijke meer want dat heeft toch geen zin. Kost alleen maar geld, stress en tijd. Daarna zien we wel verder hoe het gaat lopen en wie weet is het dan straks ineens raak.