Goed dat je hebt gebeld!!! Succes Spannend volgende week de eerste. Ik wil ook de kleine meid ontmoeten!!! Haha Ik hoor de 27ste wanneer de inleiding gepland kan worden. Hoop de di 4 juni.
Wat trouwens wel lekker is, dl gaat morgen een paar dagen op vakantie met oma en opa. Lekker beetje opruimen en schoonmaken alles. Misschien nog wat dekentjes wassen. Ligt er alweer een tijdje klaar haha Ook nog even op jacht naar een loungebank voor in de tuin. Even een paar dagen rustig dingetjes doen. Werk afronden etc
Weer naar huis. Mogelijk reageert die kleine op de hypo's die ik heb, want als mijn suikers hoog en goed zijn beweegt hij wel. Vandaag weer 2 hypos gehad en is de insuline weer verminderd. Nu dagelijks ctg tot hij er is.
Hier reageert de baby ook onwijs op hypo’s en hypers dus het zou heel goed kunnen. Argh dagelijks ctg’s is zo kut, maar aan de andere kant wel een veilig gevoel. Ik ben vorige keren 14 dagen lang voor een ctg geweest ivm diabetes (is hier standaard) en was echt niet leuk maar toch ook wel een geruststelling!
Oké, ik ken nog niet alle echte namen bij de zp namen..... Moet zeggen dat ik op fb maar flarden lees. Zo jammer dat zp niet meer de besloten groepen heeft..
Nu heel de nacht indd een goede suiker gehad en meneertje ligt weer lekker te draaien en te schoppen. Maar zodra mama in code rood gaat met der suikers gaat meneertje denk ook in code rood en zorgt dan voornamelijk dat de stoffen naar zijn belangrijke delen gaan zoals hersenen en hartje enzo. Het klinkt ook wel heel logisch allemaal. Ach ben ik toch niet gek dat hij zich dan anders voordoet. Soms ga ik dan echt twijfelen aan mezelf.
Mijn dochter is de laatste tijd echt veel met de waterpokken in aanraking geweest, maar niet gekregen. Nu zei de juf van de psz vanmorgen dat 1 van de kindjes waterpokken heeft.. Meteen allerlei doemscenario's in mijn hoofd dat mijn dochter het net krijgt als ik een ks heb gehad en ze dan niet op kraamvisite mag komen in het zkh.
Lijkt me best eng als je zo duidelijk merkt dat je kleintje erop reageert... ik vraag me af of ik uberhaupt zelf een hypo of hyper zou herkennen Ben soms namelijk echt niet lekker of heel chagrijnig maar mijn waardes zijn op de 4 prikmomenten gewoon prima dus ga er vanuit dat ze daarbuiten ook prima zijn... net nog extra teststrips moeten bestellen. Kwam er net een paar te kort om het te redden tot de bevalling.. Ik had trouwens de laatste besteld via Benudirect zodat het gedeclareerd kon worden bij de verzekering, bleek dat van mn eigen risico af te gaan... zijn ze daar gewoon €58 voor 50 teststrips terwijl ze bij Bol €18 zijn!! Ik vind het echt oplichterij, en alhoewel mijn eigen risico vast wel opgaat dit jaar, weiger ik gewoon om iets te kopen dat 3 x zo duur is... dus heb bij Bol besteld
Oh nee, dat zou echt niet fijn zijn! Was pas ook iemand in het laatste-10-weken-afteltopic die dat ook had... haar kindje mocht ook niet langskomen en de dokters wilden zelfs dat ze haar kind uit logeren zou sturen tot het over was... lijkt me echt niet leuk!!
Ik snap je volledig! Ze kan nu besmet raken en pas over 2 weken pokken hebben he. Dochter heeft de pokken sinds zondag, dus is (Als het goed is) vanaf woensdag niet meer besmettelijk. Dan mag de baby komen.
Het is dat ik de sensor nu heb en alles terug kan zien. Hij registreert namelijk continue. Ik herken de hypo's soms. Maar ik vind het ook best eng nu ik dus door heb dat meneertje er zo op reageert, ben nu dus wel blij met dagelijks ctg. Die teststrips zijn echt duur! Ik heb geen idee of ze van mijn eigen risico af gaan. Ik betaal namelijk maandelijks eigen risico dus heb het eigenlijk niet door. Heb er genoeg besteld ook voor na de bevalling incl. prik naaldjes
Volgens mij moet ik het nog 2 dagen in de gaten houden na de bevalling. Maar ik vind het wel handig die dingen in huis te hebben Hebben ze gister de insuline verlaagd... Zit ik heel de nacht eindelijk een keertje goed want ik start vandaag pas natuurlijk. Gelijk 10.4 na ontbijt. Ik ben er echt klaar mee Weet iemand misschien of de borstvoeding ook zoeter is als je met een hoge suiker kolft?
Nou wegsturen doe ik niet hoor.. kunnen ze hoog of laag springen. De baby heeft ook nog gewoon mijn antistoffen de eerste weken.
Is ook zeker niet nodig. Als jij vroeger de waterpokken hebt gehad dan heeft je kind inderdaad jouw antistoffen. Dat grote broer/zus niet in het zkh mag komen snap ik wel. Ik heb het ook gehad toen ik was bevallen van mijn dochter en er is nooit gezegd dat hij thuis niet bij haar mocht.