Ik heb mijn vluchtkoffer al vanaf week 34 klaar staan. Maar ik ben dan ook een control freak heb mijn koffer vandaag nog verder aangevuld aangezien ik een geplande keizersnede ga krijgen
Ik heb hem de laatste weken langzaamaan ingepakt en ben eigenlijk nog wel bezig. Heel Misschien doen we nog een klein tripje dus dan zal er ook een soort miniversie van de vluchtkoffer komen. Qua kraamcadeau wil ik alleen maar sushi en champi hahaha. Voor eenb2e inderdaad lastiger. Uitzetdingen die ik er nog bij wou met 2e kind heb ik zelf al aangeschaft. Was vaaknwat prijziger of mijn smaak is super specifiek. Enige wat ik nlg zou kunnen vragen is een draagconsult en evt bon voor nog een drager. Binnenkort ben ik ook jarig en ik moet uitkijken dat ik dan niet vanalles voor de baby vraag haha. Mocht je niet van dragen houden dan misschien nieuwe flessenspenen (moet je vaak wel vervangen)? Eeehm ... pfff ja lastig ... maandboxje luiers? Gaap ja saai i know.
Ik dacht ook aan 35 wk. Dus volgende week op m’n eerste verlof dag ga ik ‘m pakken! Ik dacht ook aan draagzak (marsupi, niet duur en voor de allerkleinsten) maar ik weet eerlijk gezegd niet of ik ‘m vaak zou gebruiken haha! Haha champagne en biefstuk ook leuk
Hier heb ik een vluchttas maar heb er gewoon dingen in gepropt hoop hem niet te hoeven gebruiken heb ook een boodschappentas met kleding voor mijn zoon als die plots uit logeren moet ofzo,Eerst wou ik hem niet eens inpakken maar iedereen had het er telkens over maar ik dacht ze hebben in het ziekenhuis alles en anders gaat er maar iemand naar mijn huis of winkel Als kadootje vraag ik vaak koop maar wat jij denkt dat is leuk voor een baby want als ik letterlijk krijg wat ik vraag koop ik het zelf wel , Ook alles wat ik echt wil dus kadoo kan vragen heb ik al gekocht @AmyW juist fijn als je niet zelf je geld heb uitgegeven aan iets wat je misschien niet vaak gebruikt , Draagzakken zijn super vind ik !Ik had geluk met een flinke cadeaubon bij mijn zoontje anders had ik misschien niet zo duren gehad (ergo baby €130 geloof)
Bedankt lieve dames, na een hele dag in bed te hebben gelegen (want nergens zin in) ben ik aardig bij getrokken. Man wilde al wel de vluchtkoffer doen, maar omdat mijn hoofd niks wilde vabdaag, heb ik nee gezegt, geen idee wanneer ik ermee wil beginnen. Wel gepuzzeld met geboortekaartjes, en we hebben er 2 die we leuk vinden waar we een proefdruk van gaan bestellen
Doen de bewegingen vd baby bij jullie ook soms zo verschrikkelijk veel pijn? Vooral onderin. Die kleine is zooo druk in mn buik vandaag. Alsof die er via alle kanten uit probeert te komen, maar t niet lukt hahah.
Fijn dat je weer een beetje beter voelt. Hopelijk morgen de hele dag beter voelen. Hier ook ondertussen 10 proefdrukjes liggen maar we zijn eruit nu. 1 voor jongen, 1 voor meisje klaarliggen die we t mooist vinden.
Nou hier ook eindelijk 2 proefdrukken besteld voor geboortekaartjes. Elke keer vergat ik het. Nu moet ik nog even een adressenbestand gaan maken ..
Echt verschrikkelijke pijn niet, maar soms doet het wel even zeer ja ... Ineens een flinke steek onderin o.i.d.
Mijn ziekenhuistas staat ongeveer klaar. Maar moet hem nog wel wat verder aanvullen (extra joggingbroek, slippers, geld voor rolstoel, telefoonnummers op papier etc). De vk vandaag was niet zo zeker dat ik een schimmelinfectie heb want ik heb geen witte uitslag. Mijn schaamlippen zijn wel erg gezwollen en daar kan de jeuk ook van komen. Maar ze zei dat ik die creme wel mocht gebruiken (ook inwendig met het inbrengstaafje). Verder moet ik het gaan koelen voor wat verlichting. Verder is het kindje nu volledig ingedaald en joef ik niet meer te gaan/blijven liggen als mijn vliezen breken .
Hier staat de ziekenhuistas zo goed als klaar. Nog een aantal dingen die erin moeten zoals slippers, maar ik pas bijna geen slippers meer dus die moeten we dit weekend even zoeken. @Babyvijf hier is die nu ook druk en ook vooral een naar gevoel af en toe aan de onderkant. Alsof hij met zijn nageltjes eruit wil kruipen
@Babyvijf Hier ook een drukke baby onderin, het lijkt net alsof ze met haar hoofd door mijn bekken wil gaan ofzo. Ze drukt ook steeds op mijn blaas en dat doet zeer . Vandaag ook al 3x voor Jan met de korte achternaam naar de wc geweest omdat ik dacht dat ik moest plassen maar ze ligt er gewoon steeds op te drukken en er komen dan maar een paar druppeltjes uit.. Nog even en dan zijn we er allemaal vanaf
Kan die lodger bunker ook in de maxi cosi? Of zitten er geen gaten in? @ziekhuis tas, nee nog niks gepakt. Ik ben nog aan het zoeken voor een nachthemd met spaghetti bandjes die ik tijdens de bevalling aan wil. Makkelijk omhoog te doen en als de bevalling is gebeurt schuif je zo het bandje aan de kant om de baby aan te leggen. Alleen wil ik er niet teveel geld aan uitgeven want dat ding beland toch in de container na de tijd. Ik heb alleen nog niks gevonden. Wat trekken jullie aan? Morgen m’n laatste werkdag, YEAHH
Ik laat een bevallingsjurkje met knoopjes maken door mijn schoonzus. Gewoon een luchtigstofje met drukknoopjes van boven naar beneden zodat ik die zo open kan doen als ik hem wil aanleggen.
Ik heb echt niks voor tijdens mn bevalling in de tas gedaan. Ik weet niet anders dan dat ik gewoon in de kleding waarin ik naar t ziekenhuis ben gegaan, dat ikdaarin ben bevallen. Uiteindelijk eindig ik toch altijd naakt behalve mn bh topje. Nooit tijdens mn bevalling omgekleed. Na de bevalling mag je toch al snel douchen en heb dan een pyamatopje aan en broekje. En vaak ging t broekje ook weer uit en lag ik in topje en onderbroek omdat broekje niet comfortabel lag. Lig toch heel de tijd onder de lakens en in t ziekenhuis is toilet in eigen kamer.
Haha lekker nuchter. Ik weet niet meer goed wat ik aanhad. Gewoon een zwarte top met spaghettibandjes die ik dan naar beneden of boven trok geloof ik. Die tas pak ik wel in als mijn verlof start. Over 3 weken ongeveer dus. Tot die tijd heb ik er toch geen rust voor. Of energie of puf. Hier af en toe ook venijnige steken naar onderen of dat de baby dwars door mijn buikwand naar buiten rekt ofzo. Soms best pijnlijk, maar gelukkig niet de hele dag. Vandaag had ik weer een groeiecho, omdat mijn vorige 2 kids op de p2-lijn zaten. Deze heeft een hoofd op p90 en zit gemiddeld op p60!! Voelt echt gigantisch voor mij. Weet niet zo goed wat ik hier nou mee aan moet? Ik had me helemaal ingesteld op weer een inleiding enzo, en moeilijke start met bv, maatje 44 etc. Maar straks moet ik gewoon thuis die eerste wee gaan afwachten! Doodeng haha!