Ik heb voor het kraamfeest/borrel/verjaardagsfeest verschillende opties als bedankjes. ~ Blauwe babyflesjes gevuld met manna's en vruchten hartjes (blauw/wit) ~ puntzak met manna's onderin, daar steek ik een prikker in met een blauwe en een witte schuimbol met nog wat zachte spekjes. ~ blokzak met blauwe/witte popcorn zoet en zout. ~ Beschuit met muisjes ~ cake met glazuur en bestrooid met blauw/witte sterren Voor de gekleurde popcorn heb ik een kleurstof poeder gekocht. Dit doe ik samen met de popcorn in een zak en schut ik even goed door elkaar. En dan heb ik nog een apart traktatie zakje voor de kinderen. (Ik ben een beetje los gegaan wat bedankjes en eten betreft, ach het zijn de hormonen hahaha)
Ik hou ervan om creatief bezig te zijn, daarbij ben ik zo iemand die met alles en iedereen rekening wilt houden. Vorige keer hadden we zoveel eten over dat mijn vriend savonds naar zijn werk is gereden om daar nog wat eten af te geven hahaha
Zo ben ik normaal ook maar deze zwangerschap is die motivatie ver te zoeken haha. Vorig jaar had ik zelfs spekkoek staan maken in bruin/blauw en bruin/roze laagjes want tja we wisten t geslacht niet. Cakepops, cupcakes enz. Lagen allemaal al in de vriezer in beide kleuren haha.
Spekkoek ben je wel even mee bezig zeg!! Heb het in het verleden wel gemaakt maar moet er nu niet meer aan denken, zoveel werk
Ik heb gelukkig een grote oven dus maak altijd drie tegelijk. Eentje voor ons zelf. Eentje voor mn ouders en eentje voor mn zus der gezin hahha. Die doen t dan in stukken in de vriezer. Hier niet. Hier gaat t gelijk op haha.
Je zou denken dat het steeds makkelijker wordt om te zien omdat hij nu al wat gewend is. Mijn man is nu veel meer betrokken en voelt ook uit zichzelf soms aan mijn buik, deed hij bij de vorige niet (alleen als ik hem aanspoorde ). Hij besefte ook pas dat ons leven ging veranderen in de laatste week van mijn zwangerschap mja het schijnt dat heel veel mannen daar erg laat mee zijn omdat het voor ze nogal abstract is. Ik moest hem ook echt meeslepen naar de winkels om benodigdheden te kopen want dat “kon later toch ook nog wel?” Ik was toen al 30 weken zwanger haha en we hadden nog niets in huis. Uiteindelijk allemaal goed gekomen hoor, heb hem gewoon gezegd dat we die en die zondag naar de winkels gingen ipv vragen . Nu is hij helemaal bij en heeft mijn bed een paar weken gekeden helemaal uit zichzelf hoog gezet. Hij vraagt ook regelmatig of we echt alles hebben.
Dat hoor ik inderdaad vaker. Hij is ook wel zo hoor met t voorbereiden voor de komst vd baby. Uit zichzelf de box neerzetten enzo. Ook uit zichzelf aan mij een lijst vragen wat we moesten kopen al bij 20 wekem zwangerschap. En dat hebben we dan ook samen afgevinkt. Tis alleen t lichamelijke gedeelte zeg maar hahah.
Leuke zakjes! Ik moet ook nog even kijken wat ik mijn zoon ga meegeven voor de opvang. Etenswaren mogen we niet meegeven, maar als we aangeven dat mijn zoon een grote broer geworden is dan regelen zij de cake.
Misschien zo een zakje met een leuk stuiterballetje erin en fluitje enzo. Kun je kaarrje eraan hangen: mn zusje/broertje is nu nog te klein, maar nog even wachten, dan kunnen we samen spelen, en dat vindt ik heel erg fijn.
Dat is een leuk idee! Het broertje van mijn zoon gaat ook naar dezelfde opvang zodra hij 3 maanden is
Ik heb gewoon 120 van die geboortekoekjes besteld online. Die hadden ze ook op de 9 maandenbeurs. Ik vond ze vet lekker en 120 koekjes voor 20,95 nou daar kan niks tegenop haha stond gisteren in Babypark te kijken naar traktaties en ze hadden echt wel leuke dingen maar ik weiger er zoveel geld aan uit te geven. Wat interesseren het die kinderen op school en opvang nou dat ik een baby heb gekregen? Mijn dochter wil iets uitdelen, nou dat is dan geregeld. Huppa klaar Ik ben moooeee. Was gisteravond zo moe maar kon niet slapen. Elke keer als ik mijn ogen dicht deed voelde ik me alsof ik weer op die boot zat. Toen kreeg ik het opeens heel heet en brandende wangen. M’n man geappt (die was nog wakker) of hij de thermometer kon brengen. Maar ik had geen koorts. Toen was hij zo lief om me echt een mega massage te geven. Ik was echt in een andere dimensie geloof ik haha en die baby schopte zo wat mijn buik uit! Hopelijk kan het geen kwaad. Denk dat het eerder positief dan negatief is? Net mijn b12 spuit weer gehaald. Wel lekker nog net voor de bevalling. Hopelijk scheelt het een beetje qua energie. Nu energie zoeken om de muur te gaan schilderen. Mijn man is vandaag en morgen nog vrij. Dit zijn de dagen dat het echt af moet komen. Nog een paar muren, de box moet nog wieltjes en daarna laatste keer verf bijwerken en waxen en dan zijn we klaar. Daarna moet ik dan alleen nog dat matras kopen en een isofix base. En m’n koffer inpakken... oeps. Ik heb trouwens wel kleding voor in het ziekenhuis bij me maar dat is niet voor bij de bevalling dan moet ik toch zo’n hemd aan (kzs). Maar wel voor de dagen erna. Ik moet daar ook al wat kraambezoek ontvangen natuurlijk.
Hier kan ‘t bezoek een beschuit met muisjes krijgen. Ga geen dingen bakken of iets dergelijks. Net nog een hele bende voor in de vluchtkoffer gekocht. Denk je met een 2e toch een heleboel wel te hebben maar gaat er toch nog best wat geld door heen om alles in orde te hebben..
Haha ja als zkh geen issue was, had ik denk ik wel gezegr dat we gaan, maar kies nu voor de veilige weg zeg maar ze weet dat ik dan tegen t einde loop, want dat had ik dr al vertelt, dus ze zal t vast niet erg vinden
@Nuage welke geboorte koekjes? Deze? https://www.geboortekoekjes.nl/product/grootblauw/ @Luipaard88 wanneer doen jullie je babyborrel/kraamfeest? Want al die dingen kosten wel tijd lijkt me, moet je je wel goed voelen...!!
Die geboorte koekjes zijn best handig! Ik denk dat ik die bestel om te trakteren in de klas, ben ik gelijk klaar haha. Bedankt voor de tip
He bah. Ondanks de goede nacht zit ik er nu toch weer helemaal doorheen. Ik voel der niks meer van. Geleof dat deze vijfde zwangerschap gewoon eigenlijk echt teveel voor me is. Mn middagdutje lukt nu niet, terwijl ik toch wel bekaf ben. Heb een ontzettend eng moe gevoel in mn buik. Hoe ik ook zit of lig, t gaat niet weg. Moeilijk te omschrijven. Wordt misselijk vd bewegingen vd baby. Maar heb wel constant honger. Voelt gewoon echt niet fijn meer. Mn man zit dan ook maar steeds te zeggen: ik denk dat deze kleine lekker eigenwijs tot 40 weken blijf zitten. Vind hij grappig. Nou ik dus niet. Dus net flink chago tegen m gedaan. Helaas had de vk al aangegeven dat ik de medicatie niet mag om me plat te spuiten in t ziekenhuis. Maar eigenlijk verlang ik daar wel heel erg naar.