Laatste 10 weken afteltopic! Deel 4

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door xxmamaxx2016, 21 mrt 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lily94

    Lily94 Fanatiek lid

    8 okt 2018
    1.122
    2.222
    113
    Vrouw
    @joepy ohh heel herkenbaar! Ik houd mezelf continu voor dat ik nu écht genoeg voor de baby heb gekocht, en alsnog krijg ik het voor elkaar om dan weer van alles te bestellen. Toch nog een vestje in maat 56, of een afgeprijsd boxpakje in maat 50. Ja, vertel mij wat, ik sla ook helemaal door :roflmao: kom maar snel baby!!
     
    miniVosje, joepy, Babyvijf en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  2. Babynummer2

    Babynummer2 Actief lid

    10 sep 2018
    468
    511
    93
    Vrouw
    Aantal berichtjes gemist haha!

    Gisteren kreeg ik als verassing nog een babyshower! Hartstikke leuk :D
     
    AmyW, Kimmetjuh90, Mimus en 7 anderen vinden dit leuk.
  3. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    23 okt 2018
    1.503
    1.333
    113
    Vrouw

    Ja hier ook steeds opmerkingen naar mn hoofd: ze gaan je toch niet lang meer late lopen he met die buik want dt hou je echt niet vol. Idd en bedankt denk.ik dan.
     
    miniVosje vindt dit leuk.
  4. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    23 okt 2018
    1.503
    1.333
    113
    Vrouw
    Ah wat leuk zeg
     
    Babynummer2 vindt dit leuk.
  5. Luipaard88

    Luipaard88 Bekend lid

    3 nov 2016
    664
    467
    63
    Vrouw
    werkloos
    Den Haag
    Ik ben dan nog niet "zo ver" als jullie zijn maar eigenlijk wil ik voorlopig nog wel even zwanger zijn.
    Vorige keer vond ik het verschikkelijk dit keer vind ik het wel wat leuker.
    Dat 4 tot 6 keer per nacht plassen neem ik voor lief ;) alleen die pijn in me liezen en de harde buiken zijn wat minder leuk. Maar als het moet houdt ik het nog wel 6 weken vol:oops:
     
    AmyW, miniVosje, Noxe en 1 andere persoon vinden dit leuk.
  6. Nochti

    Nochti Actief lid

    24 sep 2018
    202
    412
    63
    Vrouw
    Hier vandaag een "hulp troepen" dag. Keuken is af! Mijn vriend heeft gister de laatste laagjes verf op de muren en deur gedaan en nu komen zo 2 vrienden, mijn schoonouders en mijn zwager. Om het hele huis schoon te maken en de laatste klusjes te doen als plinten leggen, lampen ophangen enz. Jullie willen niet weten hoe een laag stof er door mijn hele huis ligt na 5 maanden muren breken, schuren en zagen. Maar als het goed is zit ik vanavond voor het eerst sinds december is een schoon huis zonder troep en dozen overal.

    Ik heb net gewoon zitten huilen, zo blij ben ik dat het op de valreep allemaal toch klaar is zometeen. Nog 4 dagen en dan inleiden! Ik kan niet meer wachten :D
     
    Luipaard88, AmyW, joepy en 10 anderen vinden dit leuk.
  7. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    23 okt 2018
    1.503
    1.333
    113
    Vrouw
    Heerlijk zeg als je er zo van kan genieten. Superfijn.
     
  8. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    23 okt 2018
    1.503
    1.333
    113
    Vrouw
    Superfijn joh. Ben erg blij voor je. Na al die stress en angst dat t niet op tijd af zou zijn is t logisch dat je ff potje met janken, nu je alle spanning kan loslaten.
     
  9. Suthern

    Suthern Actief lid

    21 dec 2018
    368
    221
    43
    Vrouw
    Wat fijn Nochti!

    Ik mocht vandaag uitslapen tot kwart over 9, echt zó fijn! Normaal is het rond 6.15/6.30 dat onze dag begint.
     
    Mamamijn, miniVosje, Mimus en 2 anderen vinden dit leuk.
  10. San195

    San195 Fanatiek lid

    28 mei 2018
    2.268
    1.159
    113
    Vrouw
    Hier de hele bovenverdieping opgeruimd en schoongemaakt met manlief. Heeerlijk gevoel geeft dat!
    De eerste witte babywasje hangt ook op de lijn! :D Vanmiddag de vluchtkoffer een beetje inpakken.
     
    miniVosje, Mimus, Mom86 en 2 anderen vinden dit leuk.
  11. Mimus

    Mimus Fanatiek lid

    26 okt 2015
    2.267
    2.464
    113
    We hebben gisteren een nieuw bed gekocht!
    Boxspring met elektrische bodem, aankomende woensdag word hij geleverd, ben zo benieuwd en lijkt me super handig tijdens het voeden straks!
    Verder best wel een goede nacht gemaakt, ons zoontje heeft voor het eerst tot 5.00 uur in zijn eigen bed geslapen, en daarna kwam hij zelf naar ons toelopen met zijn knuffels in zijn hand, super schattig!!
    Nog lekker tussen ons ingekropen en hebben we tot 7.45 uitgeslapen.
    Ontbijten en nu weer lekker lui op bed liggen, ondanks de goede nacht toch nog enorm moe en ben ook verkouden aan het worden dus maar lekker rustig aan.
    Mijn man is nu lekker met ons zoontje blokje om te fietsen.
     
    miniVosje en Babyvijf vinden dit leuk.
  12. Mimus

    Mimus Fanatiek lid

    26 okt 2015
    2.267
    2.464
    113
    Wat heerlijk!
     
  13. Mimus

    Mimus Fanatiek lid

    26 okt 2015
    2.267
    2.464
    113

    Ooh wat ongelooflijk fijn!! Dan valt er een hele last van je schouders!
     
  14. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    14 dec 2017
    17.008
    9.931
    113
    Vrouw
    Postbezorgster
    Aah wat leuk! Heb je nog bruikbare dingen gekregen?:D
     
  15. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    We lagen er pas heel laat in vanwege songfestival ik sliep net 5 min en toen begon mijn zoontje. Ik heb daar een uur gezeten maar hij nept je gewoon. Hij blijft gewoon wakker en zodra je wegloopt gaat hij huilen. Hard. Ik werd zo boos, echt hij moet daar mee ophouden gewoon hij is 3 ik word er gestoord van. Nou lukte dus niet, man erbij gezeten en daarbij flikte hij hetzelfde. Toen ging die ook uit zn dak want die moest vandaag een 12-uursdienst draaien van 7 tot 7 en het was ondertussen al ruim 4 uur. Uiteindelijk sliep hij dus toch hier in bed. Ik in tranen want hoe moet dit met een baby over 2,5 week. Zie het dan echt niet zitten.

    Ben nu enorm moe ook al heb ik wel uitgeslapen. Ben ook nog steeds boos op ‘m en weet niet meer wat te doen. Ik hoef gelukkig bijna nooit te plassen en slaap prima, maar hij is gewoon verschrikkelijk...

    Ik ga douchen en toch proberen wat nuttigs te doen. Hopelijk nu wel de box schilderen, de auto stofzuigen en de isobase halen want dat moet echt gebeuren en die winkel is vandaag open. Moet wel zonder m’n man helaas dus.
     
    miniVosje vindt dit leuk.
  16. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    23 okt 2018
    1.503
    1.333
    113
    Vrouw
    Mijn tip: laat het los! Lekker bij jullie in bed laten slapen. Jullie hebben je rust hard nodig. Waarschijnlijk slaapt hij dan wel beter. Hier slaapt dochter van twee ook vaak tussen ons in. En ik vind t prima. Was bij mn oudste twee kids ook zo. En eenmaal dat ik t accepteerde was ik zoveel minder gestresst. Dus nu boeit t me ook niet zo als die kleine van twee nog bij ons lig als de baby er dalijk is. Als wij een film boven op tv kijken terwijl ze slaapt in ons bed wordt ze ook niet wakker dus ze zal ook wel snel gewend zijn aan t feit dat mama snachts dr baby moet voeden.
     
    Mimus vindt dit leuk.
  17. lautjuh85

    lautjuh85 Fanatiek lid

    19 apr 2008
    3.996
    1.582
    113
    Volgende keer als hij wakker is niet naar hem toe gaan? Of gaat hij dan ook zo hard huilen. Ze voelen het gewoon feilloos aan dat er iets staat te gebeuren.
     
  18. Nuage

    Nuage VIP lid

    12 mrt 2008
    9.020
    659
    113
    Probleem is dat ik dus niet kan slapen met hem erbij. Mijn dochter sliep ook tot haar 3,5 bij ons, geen probleem. Maar hij loopt te duwen en te porren en ik slaap gewoon vreselijk slecht door hem en mijn man ook. Toen ben ik een tijd in zijn bed gaan liggen maar nu ik zwanger ben lig ik dan niet goed. Mijn man kan daar al helemaal niet slapen.

    Ja als we er niet heen gaan of laten huilen dan gaat hij gillen. En ik bedoel gillen op zijn allerhardst. Zo hard dat niet alleen mijn dochter wakker is maar ik denk ook de buren. Zo hard dat ik hem serieus wil wurgen.
     
  19. Babyvijf

    Babyvijf Fanatiek lid

    23 okt 2018
    1.503
    1.333
    113
    Vrouw
    Jeetje wat vervelend zeg. Ik draai mn rug naar haar toe en negeer haar gepoor. En dan stopt zij gelukkig vanzelf al snel. Dus ik heb dan niets te klagen. Begrijp dat als je er niet van kan slapen je helemaal gesloopt bent. Sterkte ermee
     
  20. Kimmetjuh90

    Kimmetjuh90 VIP lid

    14 dec 2017
    17.008
    9.931
    113
    Vrouw
    Postbezorgster
    Sterkte ermee.. heb hier (gelukkig) geen ervaring mee ook niet gehad..
    Snap dat t je sloopt!
     

Deel Deze Pagina