Sensitest? Ik zou zeggen van wel...maar durf ik bij jou niet meer zo goed. Ik duim nog steeds voor je knaltest!
Wij gaan voor de verandering maar weer verder klussen in de keuken heeft even stil gelegen.. verder geen plannen. @myka27 spannend, hopelijk is dit wel je ei! Beterschap met je kleine meid!
Hopelijk is hij nu eindelijk in de buurt, maar het is soms wel lastig te zeggen als je niet weet hoe lichte testen eruit zien van de nieuwe testen. De een meet meer lh dan de ander. Misschien ernaast ook de andere testen gebruiken?
Thx voor de tip Voor deze ronde vind ik het niet meer zo drama om hem te gaan vinden, wacht nu toch al zo lang Gelukkig ben ik blijven tempen, dat geeft me enige houvast
@myka27 goed dat je ook blijft temperaturen. Al zie je dan achteraf de eisprong pas. Wie weet deze testen beter.. Of je ei gewoon nu eindelijk eens, ongeacht welke test. Hoog tijd! En beterschap met je dochter! Maar even lekker rustig aan. @RM1996 Dacht dat er al genoeg geklust was bij jullie
@myka27 hij is wel erg donker Misschien vandaag de echte knaller? En anders is dat misschien toch al je piek.. Ik heb hier ook geen eisprong kunnen meten en na cd32 dag ook nog niet ongie (maar goed dat is misschien nu logisch) en dus nod verzet na 28e. @Spectre je bent nog vroeg.. en ook geen tuur? Veel plezier vandaag bij de Efteling en over 2 dagen roze .
Vandaag tot de conclusie gekomen dat ik geen 12 weken zwanger ben, maar 13 weken en 4 dagen. Ik ben dus 25 november uitgerekend. En dit konden ze nu ook echt heel goed zien Ze zei dat het kindje prachtig is en groeit als kool. Heel fijn bericht zo voor onze vakantie
Jammer, maar was te verwachten zoals je zelf al zegt. Heb je een leuke dag gehad? En wanneer ga je nu weer een testje doen?
Wauw wat een heerlijk bericht ❤️ Nu kun je lekker genieten van je vakantie, en ineens een paar dagen eerder uitgerekend haha
Kijk nou dames Ik denk dat hij er nu toch eindelijk echt is. Wel heb ik de griep van mijn dochter overgenomen en lig ik de hele dag al te spugen. Zo was mijn urine redelijk donker
Ik heb een hele mooie dag gehad in de Efteling en het was super weertje. @PixieDust mooi bericht zo ♡ altijd fijn om weer ff te spieken en te zien hoe de baby het doet.. @myka27 ik wacht m'n menstruatie nu gewoon af Fijn dat je EI-ndelijk je ei hebt gevonden..minder fijn dat je de griep over hebt genomen beterschap!!
@myka27 yes yes yes dat lijkt er op! Vervelend dat je dan ook ziek bent...bah. beterschap! Afgelopen dagen nog wel gezellig gemaakt? Want dat is nu vast ook niet fijn nu je je zo voelt.. @PixieDust maar hoe dan... anderhalve week eerder eisprong dan toch veel eerder geweest dan je dacht? Maar heerlijk voor jullie om na dit bericht op vakantie te gaan! Altijd leuk om weer te zien dat alles goed is. @Spectre Jammer hoor.. Maar hopelijk gewoon te vroeg en later wel een 2e streep.. Ik duim voor je! Hoe was het koffie drinken in de achtbaan? Panda' s kijken was leuk vandaag!
Dankje!! Gisteravond hebben we het gelukkig nog een beetje gezellig kunnen maken. Dat zal vandaag en morgen wel niks gaan worden Jij dus ook een leuke dag gehad? Enkel panda’s bekeken
Nou dan is je lang verwachte ei in ieder geval benut. Maar snap dat je het normaal gesproken nu nog even heel gezellig zou maken. Hoop dat je je gauw beter voelt. Dagje dierentuin. Maar ik heb iets met panda's haha. Dus daar moest en zou ik heen.. super leuk. Lekker rustig en een heel fijn zonnetje. Natuurlijk ook de rest van de dieren gezien haha. Knuffelende bruine beren en kleine orang oetan die verstoppertje speelde met een bloempot over zn hoofd..en nog veel meer natuurlijk, ook allemaal leuk!