Haha ja nog genoeg tijd inderdaad. Heb nu onwijze darmkrampen. Altijd weer zo spannend als je dat voelt.
Ja dat geloof ik! Klein beetje angst in het eerste trimester is toch altijd wel aanwezig.. gelukkig zijn het je darmen maar, die raken lekker van slag door de hormonen
Nee ik heb nog nooit een slijmprop verloren. Ik heb wel vaak veel afscheiding, maar nu ook niet echt inderdaad...
Oh haha dacht dat jij dat was die ook dat verloor, ben ik dus weer in de war met iemand anders... ben benieuwd of het een goed teken is dat we nu weinig afscheiding hebben! Hier echt weinig tot niets en het is wat wateriger dan normaal... nog ongeveer 5 daagjes dan zullen we wel een beetje kunnen merken of het raak is of niet....
Duurt te lang, we wachten al een tijdje maar we willen 't weten dus voor de de laatste keer schiet op nu, duurt te laaaaanggg....wooooohoooo
Die heb je goed bedacht Duurt idd te lang haha. Hier net even flinke felle buikpijn gehad. Begon te steken en te krampen, moest echt even tegen mijn buik drukken! Ook nu het gevoel dat ik ongesteld moet worden en een soort spierpijn gevoel in mijn buik. Durf nog niet aan eventuele innesteling te denken dat is nog te vroeg naar mijn idee. Maar gemeen voelde het wel!
Kan wel hoor op 5dpo, maar kan ook van alles zijn. Ik herken dat wel, dat spierpijn achtige gevoel, dat heb ik ook een paar x gehad, ook in de cyclus waarin het wel raak was. We hopen!
Ik ga er niet vanuit hoor, maar hoe dit ging vandaag heb ik nog niet eerder ervaren... Vind het wel super spannend!!
Ik ook ja, voor jou ook een beetje erop of eronder natuurlijk.....keihard aan het duimen hoor! Ik gooi er van de week nog een wensritueeltje tegenaan voor ons hoor!
Ja, idd erop of eronder voor mij... als het eronder wordt ben ik benieuwd of ik die letrozol krijg of dat de gyn toch op spuiten aandringt.... Vind het echt superlief van je dat je nog een ritueeltje gaat doen voor ons!! Means the world to me! ❤️ Ik duim uiteraard ook voor ons beiden!! Jij en ik moeten het gewoon samen gaan beleven
Had dus ook twee stipjes bruin in m’n inlegkruisje zag ik voordat ik naar de wc noest, maar dat was van het scheren Haha. Gisteren een vet leuke dag gehad, lag al vroeg knock out op bed. En nu nog 3 weken tot de eerste echo.
Hier ook behoorlijk last van mijn darmen. Maar das bij mij natuurlijk altijd al een zwakke plek. Gisteravond uiteten geweest. Dat was wel even omschakelen. Mocht gewoon bijna niks. Er was zelf gemaakt aioli (van rauwe eieren) alle kazen waren van rauwe melk en verder was er alleen biefstuk Is gelukkig wel goed gekomen, maar achteraf hadden we beter ergens anders kunnen gaan eten. Hoe gaat het met de progesteron meiden? Heb de blaren op mijn duimen staan van het duimen
Oh wat jammer dat ze zo weinig keus voor je hadden gelukkig is het goedgekomen, maar je weet nu in elk geval dat je daar niet meer naartoe hoeft.... Hier met maagzuur naar bed gegaan en met maagzuur opgestaan Temp 0,1 gezakt maar is nog steeds 37. Kleine schommeling betekent niks. Verder voel ik me vandaag lichtelijk misselijk en heb wat last van mijn onderrug. Tepels zijn zeer gevoelig maar die zijn al gevoeliger dan normaal door de borstvergroting. Verder nergens last van. Het spookt steeds door mijn hoofd dat het niet raak is deze ronde.
Vergelijk je je symptomen ook met andere rondes? Dat maagzuur heb je niet eerder gehad toch? Dat dat steeds door je hoofd gaat is ook een manier van zelfbescherming. Weet je al wanneer je wilt gaan testen en met welke testen?
Maagzuur had ik vorige ronde ook wel last van gehad, ik sla alles op in FF. Ik wilde eigenlijk dit keer wachten wat mijn temp is op NOD maar nu staat de afspraak in het ziekenhuis gepland precies 1 dag voor NOD dus moet ik sowieso zondag wel zeker weten of ik zwanger ben of niet. Heb dus gisteren maar weer even een paar dipsticks van 2BE sure besteld zodat ik dan of zaterdag of zondag voor het eerst ga testen. (Maar zou maar zo kunnen dat ik me niet kan beheersen, dat is het nadeel van testen in huis hebben)
Ja dat had ik ook! Ik heb de eerste test gedaan op 8dpo in de avond. Daar zag ik toen niks op, maar later met terug kijken bleek daar al een lichte schaduw op te staan. 9dpo had ik de test hier gedeeld. Toen zag ik echt wat. Hoop het zo voor je meid!! Knap als je tot zaterdag kan wachten! Das mij nooit gelukt
Ik kan niet garanderen dat ik het volhoud, maar het was deze ronde wel echt mijn doel om tot NOD te wachten. Baalde eerlijk gezegd dat de afspraak alleen op 3 juni kon, werd ingepland op spoed, anders had ik sowieso 1 ronde over moeten slaan. Net mijn 1e bakje koffie op maar begin er aardig misselijk van te worden Ik ga er maar gewoon vanuit dat het niet raak is dan valt het ook niet tegen.
Hoe voel jij je vandaag @Zuster9203 ?? En je temp? Wij hebben straks communie viering, even gezellig bij mijn vriendin feestje vieren Haar zoontje zit bij mijn zoontje op school en spelen vaak samen dus wordt vast een geslaagde middag!! Heb er zin in