@Hakoek wat ben jij en zijn jullie samen toch een mooi sterk positief stel!! Ik hoop natuurlijk van harte dat die lieve ooievaars een teken mogen zijn voor je @Rosa5 hoe loopt het bij jullie? Nog steeds clomid?
Mooi al die positiviteit! Dat maakt je als stel ook sterker! Vakanties Hoe gaat het verder met iedereen? Zijn er nog vakanties geboekt voor deze zomer? Ik heb in juli een weekje vrij en dan gaan we naar Frankrijk met de auto (het zuiden). En half augustus al lekker vroeg met verlof. 20 weken echo Gisteren de 20 weken echo en die was perfect. Hij groeit goed, zit op schema... alles erop en eraan. En hij was heeeel druk. De echoscopiste moest vreselijk lachen, was nog moeilijk om alle beelden te krijgen. Verder deed hij geen enkele moeite om zijn edele deeltjes te verbergen, dus dat wordt nog wat
Wat fijn dat je echo goed was!! Leuk hoor zo'n spartelend mannetje Hier een weekje voor testen en vandaag wat steken in mijn onderbuik, al een paar dagen gevoelige borsten (maar dat begon al erg vroeg, dus heeft niets met evt. zwangerschap te maken) en een beurs gevoel tussen m'n benen Kan het even niet anders noemen. Zitten deed net gewoon even pijn. Wij gaan over 3 weken op zomervakantie. Even lekker helemaal niks, de zon opzoeken en nergens aan denken. Precies in mijn vruchtbare periode (of niet! dat hoop ik eigenlijk. Doet u mij maar een alcoholvrije cocktail ) En dan in het najaar nog een weekje ergens naartoe, maar geen idee waar. Heb er wel zin in! Even het verstand op 0 en alleen maar van de zon en elkaar genieten. Hier en daar een goed gesprek, een lekker boek en drankjes aan het zwembad.
@lana88 wat fijn zn goede echo. Heerlijk zn kleine druktemaker. Voel je de kleine zelf ook al? @Hakoek klinkt weer goed. Zou wel super zijn alcoholvrije cocktails @ vakantie wij zijn met pasen weggeweest en verder deze zomer niet. Sowieso gaan wij liever in het voorjaar en of najaar. Hier vandaag als het goed is de laatste echo+gynaecoloog afspraak in het Wkz Utrecht . Alles doorspreken met beleid richting streekziekenhuis.
Laatste afspraak in Utrecht was goed! Nu daar losgelaten. Moet wel onder de gynaecoloog in get streekziekenhuis bevallen. We zijn heel blij En als bonus gisteren stukje echo in 3d ❤ We zijn helemaal verliefd . Mini weegt nu zn 1700 gr.
Thx! Ik zou er zelf ook niet voor kiezen...alleen de kosten al Maar van de 12 echo's in Utrecht hebben 2 verloskundige het op eigen initiatief heel even gedaan Erg lief!
Wat fijn dat alles nu goed is! En wat een mooie foto inderdaad. Ik vind 3D echo’s altijd iets griezeligs hebben op de een of andere manier Maar deze is mooi!!! Geniet er lekker van!
@paula1984 wat een plaatje! Vraagje, ik lees dat jij ook in het WKZ gelopen hebt. Hoe heb je dat ervaren als ik vragen mag? Voornamelijk voor de echo’s? Termijnecho heb ik als positief ervaren. Die waren ook heel leuk. Echter vallen gesprekken met medische verloskundige best wel tegen. Tot nu toe gaat het alleen maar over mijn medische situatie. “Hoe gaat het hiermee en daarmee” en dan weer tot ziens. Zie veel verschillende gezichten, afspraken lopen steeds ruim een uur uit en niet in ieder systeem staat zelfde informatie over mij. Het is mijn eerste kindje en mis gewoon een beetje praktische zwangerschap praat. Ik heb hier afgelopen week iets netjes van gezegd (ik ging met een dubbel gevoel er naar toe) en toen kwamen ze tot de constatering dat ik nooit een intake gehad heb met folders, praktische zaken etc. Ben ik een zeur? Begrijp mij absoluut niet verkeerd. Super blij dat ze mijn gezondheid goed in de gaten houden maar mis een beetje het persoonlijke... Oké dat moest ik even kwijt Genieten zwangerschapshormonen
@Saskia0507 wat goed dat je er iets van hebt gezegd. Ik hoop dat ze dit meenemen en gaan veranderen. Je kiest er zelf niet voor om in een ziekenhuis te lopen ipv bij de verloskundige, laat het dan in ieder geval zo ‘normaal’ mogelijk gaan allemaal! Ik mag deze week testen. Zit nu op CD 27 en wil woensdag testen. Of misschien donderdag (woensdag ben ik vrij, donderdag zijn we allebei vrij). Nog even kijken. Ik werd vanmorgen wakker met een beetje een weeïg gevoel in mijn onderbuik, hoop niet dat dat een voorbode van mijn menstruatie is... Fingers crossed!
Waarom loop je ook alweer in t ziekenhuis? Ik merkte idd wel dat t bij de gewone vk heel relaxt was en bij vk van t ziekenhuis allemaal erg doelgericht en 0 praatje pot of hoe t gaat met zwanger zijn & werken etc. Mag je niet bij beide? Vk voor gewone controles en ziekenhiis vk af en toe? Hier voorlopig nog niet testen Vakantie: wij gaan eind augustus naar Ibiza 10 dagen! Heerlijk. En naar Disney in juni
@Saskia0507 ik had niet meegekregen dat je in het ziekenhuis loopt. Echo's altijd positief ervaren en meestal op tijd. Daarnaast 3x de gynaecoloog gesproken. Idd 2x enorme uitloop. Was ook 3x een andere maar wel heel persoonlijk. Over de thuissituatie met de 2e en de zorgen in deze zwangerschap. Absoluut geen klinisch gevoel gelukkig. Wel is het een dingetje dat ze in een ziekenhuis minder/geen koetjes en kalfjes praat doen. Daar is meestal simpelweg geen tijd voor. Als er geen mogelijkheid is voor je om ook bij een vk te lopen zou ik zeker een leuke cursus opzoeken in je buurt. Zo kom je toch in aanraking met andere zwangere en een coach/begeleidster waar je wel wat meer over je gevoel kan praten.
Thx! Hier nog steeds pijnlijke borsten en (nog) geen menstruatie. Wat ik veel lees als ik Google (niet doen, I know), dan zouden je tepels of tepelhof wat paarser moeten worden als je zwanger bent. Nu heb ik nooit goed naar die kleur gekeken... Maar ik heb nu niet het idee dat ze erg donker zijn of zo.. Is dat iets wat echt 'moet' gebeuren als je (net) zwanger bent?
Oehhh ik hoooooooop het zo voor je! Er moet niks gebeuren natuurlijk. Maar bij mij waren wel m’n borsten t eerst aan het veranderen idd
Nee hoeft dus niets te gebeuren. Dat is ook het flauwe. Je lijf kan je verschrikkelijk voor de gek houden .
Pffff laat het maar gauw woensdag/donderdag zijn.... Normaal gesproken dus ook wat bruinverlies altijd een paar dagen voor NOD, en dat tot nu toe ook nog niet. Maar ook al wel 2 cyclussen gehad waarbij ik dat niet had, dus ook daar geen peil meer op te trekken.