Ja dat is echt perfect, maar ook gek als je dat niet gewend bent.. nu derde maand... Dus we zien t wel of t zo blijft (-: Fijn dat je er ok onder bent @Pioenne!
Pff we gaan spannende tijd tegemoet. Gisteren scheurde het condoom . Ik gebruik op dit moment geen ovulatie testen maar weet uit voorgaande periodes dat ik zo rond mn eisprong zit. We wachten af..
Ooh @Leesteken inderdaad wel spannend! Zou het wel uitkomen mocht je toch zwanger blijken te zijn? Met de verbouwingen enzo?
Ik wil eigenlijk ook wel graag meeschrijven. Ik ben 35 en vorig jaar hebben we ons eerste kindje gekregen. We zijn nog aan het nadenken over wel of geen tweede maar ik merk dat bij mij de wens er toch wel echt is. In gesprekken merk ik dat m'n man steeds meer met mij mee gaat praten richting een tweede kindje. Vanwege m'n leeftijd wil ik er ook niet te lang mee wachten en zou ik van de zomer willen gaan proberen zwanger te worden (als m'n man het er ook echt mee eens is natuurlijk)
Spannend!! Ben benieuwd over twee weken ! Ik merk zelf dat, nu we toch besloten hebben er van de zomer voor te gaan, het meteen begint te kriebelen. Ik voel me ook steeds zwanger, al is dat praktisch onmogelijk.... Gek hoe je lijf werkt of in de geval de mijne
Het is hier wel stil... Zijn jullie er nog niet zo heel erg mee bezig in het hoofd? Hier gaat eerdaags wel de knoop doorgehakt worden en als we dan voor een tweede gaan zullen we er waarschijnlijk niet meer mee gaan wachten... Mijn hoofd slaat op hol de afgelopen dagen!
Hou @Sammetje83, welkom bij de club . In mijn hoofd ben er al heel erg mee bezig, maar omwille van praktische redenen (verbouwen en samenwonen) hebben we besloten nog te wachten tot vanaf/na de zomer. Daarom wel fijn om hier af en toe wat te kunnen neerpennen, aangezien de wens er al echt wel is . Wel superspannend voor jou, er hopelijk echt voor kunnen gaan! Waar hangt de beslissing van af? En zou je dan onmiddellijk starten?
Hahaha er niet mee bezig? Ik droom er zelfs over, misschien iets te veel mee bezig haha. Vriend wil echt pas kijken vanaf oktober/november (en ik heb nog 13 kilo te gaan..) dus blijft het nog over dromen
Hihi @djoyz idem, volgens mijn dromen heb ik ondertussen al een meisjestweeling en een zoontje met de naam Jules (zo heet mijn konijn ook)
Tweelingen zitten zowel in mijn (oma langs moeders kant) als mijn vriend (vader) zijn familie, en stiekem heb ik hier altijd wel van gedroomd... Ik besef echter ook dat er best wel wat risico’s verbonden zijn aan een meerlingzwangerschap... Dus afwachten maar
Wij zijn alweer begonnen. Ik wilde 10 kilo af vallen en zit op ruim 7,5 dus aardig bij mijn doel. Ik ga op een langzamer tempo door met afvallen maar vind dat dat zonder pil kan. Ik zit nu na ei, volgende week mag ik testen maar ik verwacht er niks van hoor hebben 1 keer gevreeën voor ei.
Ohhhh kijk ik ben niet de enige..! Ik zag in de folder van de Hema rompertjes staan met papa is de beste enzo (voor vaderdag) maar ik dacht dat het ook wel leuk was om die te kopen dat als het zover is en ik wel alleen ga testen... dat ik dat dan in een cadeau pakketje kan geven aan mijn vriend. Hoe zien jullie het voor je? Samen testen (en dan na uitblijvende menstruatie of al eerder), of alleen testen en je vriend verassen, offf.. En hoe willen jullie het je ouders / schoonouders vertellen? En als we toch bezig zijn, gender reveal feestje (met ballon of taart oid) of gewoon zeggen, of willen jullie het niet weten?
Hoe ik het nu zie (kan uiteraard nog altijd veranderen), zou ik alleen willen testen, eventueel dat vriend wel ongeveer weet wanneer, maar dat ik hem dan toch verras met iets, rompertjes klinken leuk! Vermoedelijk testen dag dat mijn menstruatie zou moeten beginnen, misschien 1 dag eerder ofzo, maar niet vroeger, beetje testen sparen, en heb blijkbaar toch meer geduld dan ik dacht. Vorige keer hebben we samen getest omdat we nog niet echt aan het proberen zijn, en voelt voor mij dan toch anders aan om een of andere reden ... Ouders zou ik best snel willen inlichten, willen alle 4 graag oma en opa worden, zou iets met een echo ofzo doen. Eventueel rond een verjaardagsfeestje ofzo? Geslacht wil ik zelf niet weten, denk ik. Zeker bij een eerste kindje niet. Vriend wel denk ik, gaat nog even bekijken worden. Indien hij het toch echt wil weten, en het niet kan/wil verzwijgen, lijkt een gender reveal wel leuk, via een taart ofzo, enkel met onze naaste familie.