Weten jullie dit? Als een pakket een waarde heeft van 14,99 moet er dan ook voor 14,99 inzitten? Of moet het in de buurt (2,50 eronder of erboven)?
Ik zou zeggen ongeveer. Ik heb ook vaak zat dat het flink meer is. Wel heb ik begrepen dat het om de prijs zonder korting (bijv van die 35 procent stickers bij de ah)
@JasmijnM . Die laatste foto is echt geen schimmel inderdaad (zoals ik al eerder zei), in tegenstelling tot wat de rest roept. Heb jaren in de kaas gewerkt. Dit zijn kristallen. Hoeft niet perse in geitenkaas te zitten. Je ziet dit vaak bij de wat oudere kazen, bijvoorbeeld old Amsterdam.
Hierover toevallig contact opgenomen met TGTG maandag na mijn flink teleurstellende box van De Drie Graefjes. De genoemde prijs is een indicatie. TGTG gaf aan dat je van een “besparing van +/-70% uit mag gaan” Ik heb het geld van De Drie Graefjes overigens teruggekregen. Ik had er 2 puntjes taart in, die (fors!) kleiner waren dan de punten die je daar kan kopen voor €5/stuk. Leek op twee halve stukjes, ik denk zelfs nog kleiner. Jammer, die box ervoor was fantastisch (waardoor ik getwijfeld heb of ik wel contact moest opnemen met TGTG over de laatste box)
Wij hadden ook weer pakket van dezelfde bakkersketen. Steeds zeer tevreden over! Wij hadden vandaag in een 4 euro pakket: 1 luxe brood 3 ham-kaas croissants 2 kaas-uien broodjes 3 appelflappen 6 zachte puntjes
Dat is alleen bij zachte producten zoals jam waar de schimmel draden er doorheen maakt. Bij kaas is er niets aan de hand. Van het voedingscentrum: Niet-eetbare schimmels ontstaan als je voedsel te lang of op de verkeerde manier bewaart. Beschimmelde producten moeten direct weggegooid worden. Een uitzondering hierop is harde kaas. Hierbij is het voldoende om de schimmel ruim weg te snijden.
Echt een leuk topic... Wat ik wel toch even kwijt wil is dat me opvalt dat mensen steeds meer en meer eisen en willen. Hebben ze in mijn ogen een heel netjes pakketje gekregen voor 4 of 5 euro, is het zeuren dat er geen gebakjes inzitten. Dat gaat het doel toch compleet voorbij? Als je persé een gebakje wil, koop het dan lekker voor de volle prijs! So, dat moest er even uit. Verder enorm leuk topic om te volgen en heb zojuist mijn eerste box weten te kopen. Welgeteld 1 bakker hier in omstreken die meedoet. Rest niks noppes nada.
Het initiële doel is natuurlijk voedselverspilling tegen gaan, ja. Maar als je een pakket krijgt met ‘oude’ of kort-houdbare producten die in feite duurder zijn dan als je het gewoon vers zou halen, klopt er natuurlijk iets niet. In mijn geval: ik heb voor €5 ‘oud’ gebak gekregen wat mij vers in diezelfde winkel minder dan €5 zou hebben gekost. Kan ook niet de bedoeling zijn, toch?
Dat ben ik met je eens, maar teleurgesteld zijn omdat je 3 broden krijgt bij de bakker en geen taartjes, dat gaat het doel voorbij. Een en ander is ook even proberen natuurlijk. De supermarkt die bij ons in de buurt meedoet is 5 km verderop. Het pakket zelf was prima, maar ook niet per se de moeite waard om voor om te rijden. Hetzelfde geldt voor 2 verschillende lunchrooms, het is het wel waard, maar toch niet dusdanig dat ik het in de gaten houd.
Ok duidelijk. Ik was gewoon benieuwd hoe het zat. Tuurlijk heb ik voor 5 euro een mooie deal zo. Wat fijn dat je het geld terug hebt gekregen. Goede service zo
Helemaal eens Al mag je je natuurlijk best verheugen op bepaalde producten. Ook ik hoop op een gebakje voor bij de koffie. Maar als het er niet bij zit, ach, jammer dan
Geen idee of er in de bovenstaande berichten op mij gedoeld wordt, maar wil er toch op reageren. Ik had 4 bruine broden, wat natuurlijk heel fijn is! Maar als je steeds foto's ziet van allemaal lekkernijen erbij, dan is dat toch ook een beetje wat je verwacht ofzo. Het was mijn eerste bestelling en het brood was oprecht heel lekker. Maar dan mag je het toch wel jammer vinden dat er niets anders dan alleen hele broden in zit?!
Hier vandaag een bakkersbox opgehaald. 1 bruin stokbrood 1 gesneden meergranen brood 1/2 soort vloer brood 2 pecanbroodjes En denk een stuk of 10 verschillende soorten harde broodjes halve stokbroodjes driehoekbroodjes keizerbroodjes en grote pistolletjes.
Tuurlijk mag dat! Bij een bakker denk ik ook niet alleen maar aan brood. Moet wel zeggen laatst was ik in een andere plaats en daar waren de bakkersboxen echt meer gewoon met vanalles en in mn eigen woonplaats ook zo goed als alleen maar brood. Toch tof als er een taartje bij zit.