Bovenste was idd de nieuwste! Denk dat een tweede testje pas vanavond ofzo zal zijn, ga straks een dagje shoppen met een vriendin. Haha, kan me wel iets voorstellen bij die jeukende handen en het afkicken. Ik zorg graag voor wat afleiding voor je
Berichtje van @SchoneNarcis uit deel 1 gekopieerd: ↑ Dag dames. Het ziekenhuis heeft me een bericht gestuurd gisteren. Hierin stond dat als ik na een week niet ongesteld wordt het ziekenhuis moet bellen. Verder kreeg ik ook de optie om de volgende keer i.p.v. een kunstmatige cyclus, in een natuurlijke cyclus te gaan werken. Dit omdat mijn baarmoederslijmvlies ondanks de verdubbelde dosis progynova best wel aan de dunne kant was op het begin. Nu weet ik niet wat ik moet doen? Ik weet niet wat beter is; kunstmatig of natuurlijk? Kunnen jullie me daarbij helpen? Ik moet de dag van me menstruatie weer aanmelden. Ps. Ben nog steeds niet ongesteld geworden. Pps. Gestopt met de utro en progynova @SchoneNarcis Je hebt in deel 1 je bericht geplaatst. Ik kopieer je berichtje even naar deel 2 zodat je het kunt vinden Ik hoop niet dat je het erg vindt.
Dames die recent positief hebben getest, wanneer begonnde extreme vermoidheid bij jullie? Ik val bijna om De lijn is duidelijk donkerder Hoe voel je je? Ik ben super moe en misselijk. Mijn testje van vanochtend is heel licht. Als vergelijking heb ik de oude tests van mijn zwangerschap van 9-12DPO bijgevoegd. Zij waren toen ook heel licht.
Omg dankjewelll. Ik begrijp niet waarom ik in deel 1 nog zit. Ik krijg meldingen en daar klik ik dan op en reageeer erop. Begrijp niet wrm het dan in 1 komt
Ik heb eigenlijk nergens last van, behalve misschien een weeïig gevoel in mijn maag. Één van de redenen waarom ik nog steeds niet overtuigd ben dat cryootje echt blijven plakken is...
Heb dat ook wel een beetje. Ik vind het wachten nog erger dan het eerste slechte resultaat. De dagen gaan zo traag. Wil gelijk altijd doorgaan, dan heb ik geen tijd om na te denken. Althans zo voelt het voor mij aan.
@SD90 Dat ziet er goed uit! Ooh, ik hoop zo voor je dat dit door zet! Ga weer heel hard duimen! De vraag over vermoeidheid.. ik had dat echt vanaf het begin tot en met vorige week. Dus vanaf weer 4 tot en met week 8 a 9. Zo erg dat ik de dag niet door kon komen zonder te slapen. Nu (week 9) gaat het iets beter.. als ik een drukke dag gehad heb ben ik nog steeds gesloopt de volgende dag, maar het is wel beter vol te houden.
Hoi @SchoneNarcis wij hebben het er samen al over gehad, maar als de artsen je natuurlijke cyclus aanbevelen dan is dat echt fijn. Gewoon lekker zonder extra hormonen, met hooguit eventueel pregnyl. Gelukkig zijn de resultaten in kunstmatig en natuurlijk vrijwel hetzelfde. Succes met het komen tot een keuze.
Lief van je. Had ff tijd nodig om dit ff te werken. Had niet verwacht dat ik kapot zou zijn. Echt super verdrietig. Maar goed, nu ff rust, vakantie en dan gaan we weer verder tot dat het raakt ik heb fftjes alles bijgellezen. Fijn dat het van zich zelf op gang komt. Maar is ook heel dubbel. Ik vind het echt super verdrietig voor jullie. Had het jullie zo gegund❤️ Neem ook wat rust voor je zelf en je man. Dat is heel belangrijk xx
Ik was er heel erg verdrietig van. Maar helaas is deze traject geen zekerheid en geeft zo veel impact. Wij nemen nu pauze en slaan een cyclus over, eerst bijkomen zowel van drukte periode op me werk en dit traject. Eerst op vakantie en dan gaan we weer verder. Hoe gaat het met je?
Zeker jammer, maar we gaan gewoon door tot het lukt vakantie gaat zeker lukken, ben er aan toe ook hoe gaat het met jou?
Sorry voor mijn late reactie dames Hier een paar leuke weken achter de rug met buikgriep, verkouden, ooronstekingen. Gelukkig is alles nu weer rustig. Nog steeds wachtende op mn menstruatie, vraag me echt af wanneer die komt. 30-4 was de laatste keer. @Mauzy82 las dat het bij jou niet gelukt was, dikke knuffel voor jou. Rest nog even goed bijlezen En op reageren
Ik lees goeie maar ook helaas veel slechte berichtjes, een hele dikke knuffel voor iedereen! Dat we allemaal maar snel een dikke vette roze test mogen gaan krijgen ❤
Van de overgebleven 7 embryo’s zijn er 3 ingevroren op dag 5 als blasto alle 3 , 2 in een vergevorderd stadium zei de embryoloog en die ander kwam in de buurt, ze vriezen alleen blasto in en allemaal apart. Erg blij mee gezien alle vorige pogingen.
Hier gaat het redelijk k! En wij mogen volgend week ook op vakantie, dus nog weekje werken en dan 3 weken niks! Dat is een mooie instelling!