Ja en zo gaan we door en door totdat we zwanger zijn het leven van een vrouw met kinderwens gaat niet over rozen
Helemaal steriel hoeft niet hoor.. Ik doe wel als t kan nieuw spuitje, maar t potje spoel ik gewoon af met heel heet water. Een piemel is ook niet steriel
nee doe ik ook niet, maar inderdaad wel even goed afspoelen met heet water enzo dat vind ik al steriel genoeg haha! Doe je opzetstukje ook elke keer nieuwe? Heb er 4 maar weet niet of ik elke keer wil bij bestellen..
Heb vandaag er 1 weggegooid die ik zo'n 3x gebruikt heb. Dus nu weer een nieuwe. Ik denk dat ik 3x wel de max vind. Duur grapje idd om elke keer nieuwe te kopen. Had m laatst wel uitgekookt enzo. Maar t voelt frisser om m na een paar keer weg te gooien.
Ben allang blij voor je dat m niet gemist heb. Nu kan je rustig afwachten straks en hoef je nergens over te twijfelen. Die rust voel ik nu zelf al.. want we beginnen lekker vroeg.
Geen bloed is goed! Aan het begin had ik ook nauwelijks symptomen, en hield ik me vast aan; geen bloed is goed! Ga lekker genieten van jullie vakantie, ontspanning is juist goed voor jou en de kleine!
Dag na de piek is perfect! Zeker omdat jullie ervoor ook al seks hebben gehad. Gewoon nog even lekker van elkaar genieten!