Vervelend lijkt me dat. Hier vooral veel mensen die zeggen dat ze mij niet willen wtoren/lastigvallen maar dat ze aan me denken. Dat vind ik wel heel erg lief. Wel stond mijn schoonvader vorige week opeens voor ons hek, zonder afspraak. Heb mijn man hem weg laten sturen omdat ik geen zin had in bezoek van hem. Even wat achtergrondinfo ter verduidelijking: het is een man die niet langskomt om ons te helpen, maar om geëntertaind te worden; lees: hij houdt altijd monologen en zou nooit vragen hoe het met ons gaat. Hij zuigt dus behoorlijk wat energie, iets wat al schaars is in ons huis. Buiten dat vind ik het echt not done om zomaar zonder af te spreken op bezoek te gaan bij iemand die elk moment kan gaan bevallen. Maar hij vindt dat hij ten alle tijden welkom moet zijn bij mijn kinderen. Dat is hij ook, maar dan wel met afspraak want soms komt het gewoon niet uit.
Oeh dat is inderdaad ook zwaar irritant. Dan heb ik toch liever dat ze appen hoe het is Je word zo voor het blok gezet als er ineens mensen onaangekondigd voor je deur staan.
@lautjuh85 Ja precies, want ik moet of iemand wegsturen (en me daar schuldig over voelen want dat doe ik ook liever niet), of ik moet iemand zwaar over mijn grenzen laten gaan, en dat is ook geen optie meer voor mij. Dat deed ik vroeger, maar nu echt niet meer
Zoals beloofd, mijn bevallings verslag 30.05.19 Onze hond was erg onrustig in de avond en de kleine meid was super druk. Om half 11 naar bed en om half 1 was ze nog aan het draaien en doen. Uiteindelijk in slaap gevallen. 31.05.19 Rond 04:15 wakker met buikkramp. Naar de wc en ik was ineens van mn verstopping af. Rond 05:00 kwamen de voorweeen weer. Half uurtje later onder de douche, kijken of het door zou zetten en jawel. Rond half 7 de verloskundige, mn moeder (was bij de bevalling) en vriendin gebeld die op de kids zou passen gebeld. Op de praktijk was het erg druk dus er kwam een plaatsvervangende verloskundige van een andere praktijk langs. Zij is uiteindelijk mijn begleiding geweest bij de bevalling. We hadden gelijk een super klik en vonden het fijn dat zij er was. 07:00 was ze er. Ik had 3cm ontsluiting. Gezien mijn geschiedenis raadde zij mij een thuisbevalling af, dus belde we het cwz. Geen plek. Toen het Radboud. Daar was plek. Anders waren we thuis gebleven... We kwamen op de kamer waar onze tweede ook geboren is. Om 09:20 werd weer gekeken hoe ver ik was, 7cm ontsluiting. De verloskundige had een 4 jaars student meegenomen (uiteraard onze goedkeuring gevraagd) en die heeft de vliezen gebroken, dachten we (geen vruchtwater gevoeld/gezien, het hoofdje zou de vliezen afsluiten zei ze). Toen weer van het bed en de volgende weeën doorstaan. Ik merkte aan alles dat de vliezen nog intact waren, maar ook dat de weeën anders begonnen te voelen, terwijl ze al heftig zat waren. om 10:20 ging de verloskundige zelf even controleren hoe het ervoor stond... 7 a 8 cm en inderdaad de vliezen waren nog intact. Uiteindelijk doorgeprikt en de weeën werden een heel stuk sterker. Niet veel later 10cm en mocht ik gaan persen. Toch had ik nog niet de persdrang die ik kende. Toen zei de verloskundige dat ik maar de houding aan moest gaan nemen die ik eigenlijk wilde, maar toen ze dat eenmaal zei, zei ik dat gaat niet meer, ze komt eraan!!! En ja daar kwam het hoofdje te voorschijn. Wat blijft dat een vervelend, pijnlijk en brandend gevoel als het hoofdje staat (zeker in de ruglig houding. Dit is beter te doorstaan op handen en knieën, geloof mij!) Toen bleek dat ze haar navelstreng om der nekje had. Losjes gelukkig, maar wel 3x! Nadat dat eraf gehaald was, kon ik haar zelf aanpakken!! Wowww daar was ze dan eindelijk, om 10:49 uur. 7min geperst. Ze is 48cm lang met een geboortegewicht van 2995gram. ❤❤❤ Waren de vliezen gelijk goed doorgeprikt, dan was ze er zeker een uurtje eerder geweest.
Dankjewel! ❤ Ik ga heel hard voor je duimen dat jouw kleintje nu ook heel snel gaat komen!! Denk aan je!
@Mom86 Ja het wordt wel een keertje tijd dat dit kindje mijn buik verlaat . Morgen strippoging nr 1 en hoop met alles wat ik in mij heb dat het een succesvolle poging gaat worden! Het kindje is gelukkig nog goed actief in mijn buik.
Nogmaals van harte gefeliciteerd met jullie mooie dochter. En wat een bevalling en wat heb je hem mooi opgeschreven. Dank je wel.voor het delen van je verhaal.
@ onverwacht op de stoep staan: dat is echt zo irritant. Hier stond een vriend van mij onaangekondigd de middag dat ik bevallen was op de stoep. (Kind was net 3 a 4 uur oud) ja hij was in de buurt voor de fysio dus hij dacht nu wel even langs te kunnen komen. Niet dus. Mijn moeder (tevens Mijn .kraamverzorgster) heeft hem gelijk weg gestuurd en gezegd dat hij maar op een kaartje moest wachten.
Ik ben bekaf. Ook van het warme weer denk ik. Morgen alweer 36 weken en maandag weer een groeiecho. Ben benieuwd of hij die p99 lijn doorzet en wat de gyn er dan over te zeggen heeft. Mijn buik staat nu wel echt op knappen en ‘t word nu wel echt zwaar ...
Dat is wel heel fijn, ik heb zo iemand wel gemist na mijn eerste bevalling. Ik was dik 28 uur wakker geweest, bevallen, veel bloed verloren en afwijkend leverwaarden (ik zag ook helemaal geel) en toen kwam jan alleman ook onaangekondigd aan de deur. Hier net 4 km met de hond gewandeld in een natuurgebied, ik probeer echt nog zo lang mogelijk veel te blijven lopen en fietsen. Wat een poppetje @Mom86 @Noxe hopelijk heeft de strippoging effect, het wordt wel tijd om te gaan bevallen.
O das dan wel heel vervelend idd. Ja was erg blij met mijn moeder toen. Ik lag nog heerlijk in de bubbel. En als ik het me goed herinner was mijn oudste zoon toen net thuis en had kennis gemaakt met zijn broertje. Zelfs mijn schoonvader had hem nog niet gezien
Gefeliciteerd @Mom86 . Wat een prachtkindje en mooi bevalverhaal Meiden, ik heb nog een tip als jullie kraamcadeautjes zoeken. Niet als reclame bedoeld maar echt omdat dit mijn 2 leukste dingen waren rondom mijn vorige bevalling (toen wel zelf besteld): -geboortetegeltje, kan op basis van je geboorte kaartje maar ook als je andere wensen hebt. Ik heb voor mijn andere dochter er een naamtegeltje van gemaakt met de geboortegegevens op de achterkant: http://www.loeffshop.nl/product/customize-geboorte-tegeltje/ En een verjaardagsslinger die ook als geboorteslinger kan. Wij gebruiken het gedeelte met de naam standaard in de kinderkamer de rest van het jaar (en eerst boven de box): https://mevrouwhendrik.nl/ En wij gaan een raamtekening doen als aankondiging https://raamtekening.nl/product/baby-raamtekeningen/raamtekening-van-je-geboortekaartje/
Die raamtekeningen vind ik leuk!et kerst ook eens gedaan. Per ongeluk met glasstift. Ik dacht glasmarker: is voor glas. Whoehaha! Net een nieuw huis! Mijn vriend is trouwens aan het vissen wat ik voor mn verjaardag wil van hem en familie. Ik heb echt geen idee behalve snealers, laarsjes of een zeangerschapsmassage. Wat vrag3n jullie als je jarig bent? Vind dat elk jaar zo moeilijk! Ik hou van interieur, kleding, planten.
De opzet van ons kaartje is klaar. Een goede vriendin van mij heeft het ontworpen na aanleiding van mijn idee. Ben er echt zo blij mee. Zo blij dat ik hem graag even show alvast. Weten jullie meteen de naam muv de achternaam Er komt nog een iets meer gedetailleerde versie maar juist dat schets-achtige vind ik heel leuk.
Haha had mij ook kunnen overkomen. Ik gebruik wel vaak een permanente raamstift, die gaat er af met terpentine.soms zie je nog wel een waasje maar ja. Die andere gewone raamstiften veeg je zo snel weg, met een peuter in huis kan ik dan steeds opnieuw beginnen Ik vraag trouwens graag envelopjes voor een groter cadeau, of dagjes uit. Of bv een raamtekening cadeaubon of iets hobby gerelateerds. Mama wilde nog een plantje geven voor in de kraamweek. Toen heb ik een Sundaville gevraagd. Zo mooi en de hele zomer plezier van.