Maar dat is mijn eerdere punt dus: jij hebt duidelijk erg veel geld, dus jij hebt de luxe om niet na te denken over dat geld. Voor iemand met minder geld, geldt zo'n gunst als iemand heel veel geld cadeau geven, terwijl er makkelijk een win /win situatie gecreëerd kan worden. Dat betekent niét dat diegene met de auto onterecht geld wil van de andere. Dat betekent gewoon dat het prettiger is als iedereen voordeel haalt bij zo'n situatie.
Nee! Dat is wel toevallig zeg. Misschien heeft iemand anders, die ook niet bij de kern van het clubje hoort, het ook wel opgevangen. Het waren ook niet bepaald het type mensen waar je in discussie gaat zeg maar. Zeker niet na een hele dag bier drinken. Er zaten ook allerlei lagen van vriendschap/roddels/geheimen/vreemdgaan door elkaar heen gevlochten daar. Bah!
Ik snap je en ben het ergens wel met je eens hoor. Maar ik vind dat vooraf vragen het rare in dit verhaal. Had het even een maandje aangekeken en had afgewacht of die collega zelf met iets kwam als teken van dank of zelf een voorstel had ipv dit al roepen voor ze nog maar 1x had meegereden.
Nee nooit meegemaakt In je tweede voorbeeld zou ik ook zeker geen geld vragen. Het is voor mij per situatie, privé werk mens dag, dan ook elke keer anders of ik iets of iemand gierig vind of een profiteur en ikzelf achterdochtig of zuinig. Ik zeg maar wat he
Waarom word @DQueen altijd afgestraft om het feit dat ze “veel” geld heeft? Wij hebben hier thuis niet zo veel geld als haar, maar onze denkwijze hierin is precies het zelfde, ik zou er ook niks voor vragen.
Bedoel je mij? Dan ken je me niet. En zij mij maar al te goed. Als we overschakelen naar een andere situatie met dezelfde persoon. Dan heb ik nog wel een verhaal. Gezellige samen uit met de mannen. Mijn man houdt er niet van om zonder drankje te zitten, en hij haalt vaak de drankjes. Zegt ze de eerst volgende keer na het gezellig avondje stappen, wij hebben niet veel uitgegeven, maar 1 rondje gegeven, dat was leuk uitgaan met jullie. Hebben we natuurlijk zelf in de hand, maar het is maar een situatie schets... Zij hadden die avond best ergens tussendoor nog een rondje kunnen geven. Maar bewust de knip erop gehouden
en het mooie is zoveel geld heb ik niet. Ik leef lekker, heb het goed, hoef niet na te denken over uitgaven maar ben op lange na niet loaded hoor. Het kan nog makkelijk op allemaal.
Ik straf niet af. Ik ervaar gewoon dat mensen met veel geld vaker diegenen zijn die zeggen dat geld onbelangrijk is.
Je sprak onlangs over sneakers van.... Hoeveel was het precies? Dat kunnen de meesten niet betalen hoor.
Maar dat maakt me niet rijk of millionair of loaded. Dat maakt dat we een goed leven hebben waarbij we niet op hoeven te letten op wat we uit geven. Qua gezin en geluk ben ik super rijk maar financieel hebben we het gewoon (erg) goed.
Erg goed. Ik zei toch nooit stinkend rijk ofzo? Maar de meeste mensen moeten dus wél opletten op wat ze uitgeven.
Je hebt het woord rijk vaak in de mond gehad. Maar misschien hebben we alle 2 een ander beeld van rijk.
Maar je gebruikt het wel als argument tegen haar. Terwijl je niet eens weet of dat de reden is, het is een aanname doe je doet en dat vind ik oneerlijk. Ik lees de laatste tijd heel vaak dat ze hiermee in diskrediet word gebracht en misschien is het niet eerlijk dat ik jou hier nu op aanspreek, maar ik word er wel doodmoe van.
Eens. zo had mijn man een collega die altijd mee reed, nee het kostte hem niks extra's (behalve dan een kleine omweg om hem op te halen bij hem thuis) maar ik vond het niet eerlijk dat mijn man dus altijd de benzine betaalde(en de ander de volledige reiskostenvergoeding in zijn zak houdt), een stukje moest omrijden om hem te halen en einde werktijd ook altijd op hem moest wachten omdat meneer eerst ff wilde douchen. Na 4 maanden heb ik tegen mijn man gezegd dat hij er wat van moest zeggen en toen hij dat deed wilde meneer ineens niet meer meerijden, een paar weken later had hij een ander slachtoffer gevonden.
Blijkbaar. Iemand die zelf zegt niet te moeten kijken naar wat ze uitgeeft, vind ik best rijk. Wij doen het zelf financieel niet slecht. Maar ik kan me geen sneakers van vijfhonderd euro veroorloven. Dat is niet erg. Maar het maakt dus wat ik eerder zei: jij speelt in een andere league qua inkomsten dan de meesten.
Nee, dat doe ik niet. Ik zeg dat het een reden is om anders naar financiële kwesties te kijken. Daarmee zeg ik toch niets negatiefs over haar? Dat is alleszins niet de bedoeling.