Uitgerekend 1 t/m 15 januari 2020

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Druffia, Apr 28, 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,672
    27,312
    113
    Female
    Poep luiers gaan hier ook niet goed. Dan maak ik gekke geluiden volgens mijn zoon. Vaak met inhoud haha maar dat spuug ik ff uit in een zakje. En mijn medicatie nemen gaat ook snel, heb oa inhalatie poeder en dan ga ik extreem kokhalzen. Ook pillen slikken is vreselijk, komt vaak terug.

    Ik heb zin in raketijsjes maar die hebben we niet in de vriezen 'snif'
     
  2. LaQueen

    LaQueen Fanatiek lid

    May 4, 2014
    4,329
    5,185
    113
    Female
    D
    M
    Haha ik zou aan een zakje niet genoeg hebben. Ik ben zo’n overdreven kotser waarbij het tot gal aan toe eruit komt als ik eenmaal begin. :(

    Op naar de winkel voor raketjes vandaag!
     
  3. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,672
    27,312
    113
    Female
    Pfff ik slaap echt zo slecht weer. Restless legs spelen gigantisch op. Gisteravond zelfs nog een stuk gewandeld, warm gedoucht voor bed en sliep alweer om 3:30 nadat mijn man weer mijn benen moest masseren.

    Heb hier al last van sinds mijn 10e ,maar met mijn bekkenproblemen is het enorm verergerd dus had er medicatie voor..maar die mag ik nu niet gebruiken. Echt gekmakend en zo vermoeiend
     
  4. LaQueen

    LaQueen Fanatiek lid

    May 4, 2014
    4,329
    5,185
    113
    Female
    D
    M
    Pfoeh, houden jullie nu met het warme weer ook opeens vocht vast? Bij dochter nooit last van gehad, terwijl ik toen in augustus ben bevallen. Nu al wel blijkbaar.
     
  5. Buko

    Buko Fanatiek lid

    Dec 19, 2016
    2,222
    2,003
    113
    Nee, dat heb ik eigenlijk niet. Ik heb er stiekem nog wel een beetje moeite mee dat mn buik nu al zo hard groeit? Bij mijn dochter duurde het 6 maanden voor je het wat duidelijker begon te zien.
    En nu ben ik soms zo opgeblazen, voel me dan echt dik o_O Terwijl het logisch is dat je het wat sneller ziet, maar had niet verwacht zó snel. En zelfs dat is niet eerlijk want in de ochtend zie je volgens mij amper wat, maar toch voel ik me papzakkerig :o:
     
  6. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,672
    27,312
    113
    Female
    Check. Krijg mijn trouwring niet meer om. Maar heb dat altijd zodra het zo warm is, ik kan niet tegen warmte.
     
    LaQueen likes this.
  7. Lightblue

    Lightblue Bekend lid

    May 5, 2017
    894
    669
    93
    Female
    Hier groeit m’n buik ook ineens hard terwijl ik vorige zwangerschappen een redelijk kleine buik had
     
    LaQueen and Buko like this.
  8. Druffia

    Druffia Fanatiek lid

    Nov 5, 2016
    1,298
    1,322
    113
    Hier ook geen last van vocht...
    Wel van de dikke buik en s nachts wakker liggen, net een rijstewafel op want ben anders zo misselijk...
    Vandaag weer start van een week met echo's! Veel plezier dames die aan de beurt zijn!
     
    LaQueen and Mokki like this.
  9. Minttu

    Minttu Actief lid

    May 8, 2019
    281
    451
    63
    Female
    Leuven, België
    Ik heb nergens hard last van, behalve misselijkheid (zonder overgeven) met veel boertjes :|
    Ik heb nog niets gevonden wat helpt. Ik heb Navalit voorgeschreven gekregen, dat helpt tegen de misselijkheid maar niet tegen het boeren... tips zijn welkom :thumup:
     
  10. Jetje1991

    Jetje1991 Actief lid

    May 16, 2016
    370
    519
    93
    Female
    Pfff ik groei ook hard. Vooral savonds lijk ik wel 20 weken zwanger. Ben ook al 3 kilo aangekomen. En m'n borsten zijn ook al megaaa haha.
    Alleen deze week nog werken en dan lekker 3 weken vakantie. Kan ik m'n buik lekker uithouden! :roflmao:
     
    LaQueen and Buko like this.
  11. Wizzy5

    Wizzy5 Bekend lid

    Mar 27, 2019
    803
    957
    93
    Female
    Haha ja hier ook al buikje hoor. Helaas zijn dat de darmen:p. Maar moet het wel verstoppen. Aankomend weekend gaan we het vertellen
    Dus nog 1 weekje verstoppen. :D
     
    LaQueen likes this.
  12. Wizzy5

    Wizzy5 Bekend lid

    Mar 27, 2019
    803
    957
    93
    Female
    Ik voel me nu trouwens al 3 dagen niet zo heel erg misselijk meer. Dat lucht wel op hoor. Moet geen hele vette hap eten, maar de rest gaat wel prima eigenlijk. Ik geniet momenteel zooo van aardbeien :D:D

    Wel heb ik flink last van hooikoorts. Iemand nog een idee wat ik kan gebruiken? :(
     
    LaQueen likes this.
  13. Mokki

    Mokki Bekend lid

    Feb 27, 2019
    517
    448
    63
    Female
    Nieuwe week nieuwe echo’s, hopelijk allemaal heel erg genieten!

    Succes vandaag @nadine001 en @Cherryblush !
     
    LaQueen, Cherryblush and nadine001 like this.
  14. nadine001

    nadine001 Fanatiek lid

    Apr 10, 2014
    1,797
    2,226
    113
    Female
    noord holland
    Ik lag echt precies om dezelfde tijd wakker! En was ook aan het twijfelen of ik wat zou gaan eten. Had ineens super honger, maar ging ineens over in misselijkheid. Had beter ook een rijstwafel kunnen eten denk ik:p
     
    LaQueen likes this.
  15. Cherryblush

    Cherryblush Actief lid

    Mar 10, 2015
    118
    93
    28
    NULL
    NULL
    Hier gaan we de nipt test doen om de volgende redenen:

    - wij willen ons kind op een gegeven moment en met een vertrouwd gevoel los kunnen laten. We kunnen niet rustig oud worden en sterven terwijl we weten dat ons kind zichzelf niet redden/onderhouden kan. En ja, er is zorg morgelijk maar niemand weet hoe ons zorgstelsel er over 20, 30, 40 jaar uit zal zien

    - we hebben al een temperamentvolle peuter die veel aandacht nodig heeft. Als we bewust een gehandicapt kind krijgen zal mijn peuter hier slachtoffer van zijn en zich op de langere termijn verwaarloosd voelen. Dat wil ik niet op mijn geweten hebben.

    Heel benieuwd hoe jullie hierin staan. Iedereen heeft natuurlijk z’n eigen redenen om er wel of juist niet voor te kiezen.
     
    Buko likes this.
  16. Cherryblush

    Cherryblush Actief lid

    Mar 10, 2015
    118
    93
    28
    NULL
    NULL
    Echt verschrikkelijk dit. Maar dit is ook wat ik mijn omgeving vertelde tijdens de zwangerschap van mijn eerste. Down is niet altijd ‘leuk’ en gezellig. Er zijn schrijnende gevallen die je niet op straat ziet. Heftig, dit gun je niemand.
     
  17. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,672
    27,312
    113
    Female
    Gewoon hooikoorts medicatie :) die je in de winkel koopt of via je huisarts krijgt.
    Is veilig. Ik slik er 4 per dag haha
     
    LaQueen likes this.
  18. nadine001

    nadine001 Fanatiek lid

    Apr 10, 2014
    1,797
    2,226
    113
    Female
    noord holland
    Alles is goed! Hartje klopt:D precies 8 weken vandaag!
     
    Haver11, Jetje1991, Ansj84 and 9 others like this.
  19. Wizzy5

    Wizzy5 Bekend lid

    Mar 27, 2019
    803
    957
    93
    Female
    Hmm verloskundige was bij mij heel stellig, geen hooikoortsmedicatie tijdens de zwangerschap. Heb nu toch iets gevonden wat mag tijdens de zwangerschap. Ik hoop dat dit helpt.
     
    LaQueen likes this.
  20. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,672
    27,312
    113
    Female
    Verloskundige is geen arts :) mijn gyneacoloog, longarts en allergoloog hebben een andere mening over de gangbare hooikoorts pillen. Emefasene is overigens ook een antihistaminica.

    Als je toch wil en op safe wil spelen:
    Loratadine is the most studied 2nd generation antihistamine and there is no reported increased risk of major malformations when used in earlypregnancy.
     
    Wizzy5 likes this.

Share This Page