@Orchid24 dankjewel voor het vragen!! Het waren de afgelopen weken zulke hectische weken dat ik totaal geen tijd heb gehad om te lezen. Wat spannend @Sel078 @schorpioen1981!! Ik hoop op mooie oplopende testen! We zijn ondertussen weer een paar dagen in Nederland en de eerste dag dat we aankwamen hebben we het meteen mijn ouders en zus verteld. Ze reageerden zo leuk! Allemaal emotioneel en heel gelukkig. Dat maakt het toch allemaal net wat echter. Gelijk ook met mijn moeder haar ervaringen besproken. Gisteren de termijn echo gehad. Zoooo leuk!! Alles was goed en de baby was heel erg aan het bewegen. Je zag het gewoon heen en weer bouncen hahah. Ook strekte hij zijn benen helemaal uit kun je ook op de echo zien. Je kon de navelstreng ook al zo goed zien. Heel bijzonder. Verder is alles helemaal perfect. Nu 11+5. Ik voel me ook al een stuk beter. Ik moet wel iets vaker overgeven dan eerst maar ik ben niet hele dagen misselijk en duizelig meer. Het is nu dat er opeens een vlaag van misselijkheid komt en dan komt het er uit, maar daarna heb ik de hele dag er geen last meer van. Dus al met al wel beter vind ik hahah. Dat was even een ego update ik ga heel erg mijn best doen om alles een beetje bij te lezen!
Wat fijn dat je je iets beter begint te voelen, hopelijk zet dat door! Leuk hè die blije reacties. Geniet ervan! Hebben jullie alweer een volgende echo gepland?
@Momma2b ik ben de hele dag misselijk, maar kan niet overgeven (ik kan nooit normaal overgeven, en als ik wel moet overgeven wil je niet in de buurt zijn ) Ik ben zo ontzettend moe. Ik slaap heel slecht en heb ontzettende last van de warmte. (en zo warm is het niet eens) Ik heb geen moment op de dag dat ik even tot rust kom of op adem kom, en dat nekt me. Mijn darmen zijn op de hobbel, ik heb diarree of verstopping. Ik heb een vrij lage bloeddruk, maar ben regelmatig niet lekker /zweverig /duizelig dus vrees dat mijn ijzer waarde ook niet al te best is. Ik kan slecht drinken, (misselijkheid ) maar moet mezelf natuurlijk dwingen om vocht binnen te krijgen.. Ik probeer de hele dag kleine beetjes te eten, maar zowel het eten als de onrustige maag maakt me misselijk.. Ik voel me ontzettend opgeblazen en loop het liefst de hele dag met open broek hihi (zodra dat kan doe ik dat dus) Bij wat grotere afstanden krijg ik bekkenklachten, dus even shoppen oid zit er nog niet in.. Dat was het geloof ik wel zo ongeveer. Voel me een ontzettende klager, maar het is niet anders.. (ml heeft ook weinig begrip, denkt vast dat ik me aanstel) ik had bij de andere 2 zwschappen ook wel wat last, maar niet half zo extreem als nu Maar verder gaat alles goed hoor, en draait alles gewoon door kids hebben vakantie dus lekker aanwezig Komt allemaal wel weer goed, maar dat is de reden waarom ik nauwelijks reageer hier.. Heb al moeite genoeg met mezelf
Ja leuk he je ziet al echt een mensje en die navelstreng ook wat grappig. Ik hoop dat je je snel beter voelt
Vandaag een beetje buikkrampen maar niet heel vervelend. Borsten zijn nog steeds een ramp, een knuffel geven aan manlief, liever niet. Gelukkig ga ik deze maand weer naar de huisarts. Slecht slapen nog steeds dus ben kapot eigenlijk voel ik me oud en knapperig gaat wel weer over.
@EveH ; klinkt super goed zeg! Lekker genieten dus van de zwangerschap. Leuk hè dat iedereen dan zo blij is voor jullie. @Langmuts ; ahhh jeetje dat klinkt wel erg naar. En lastig als er geen begrip voor is! Geeft helemaal niks dat je minder reageert. Ik was ook wel even benieuwd hoe jij je zwangerschap ervaart. Is zo anders bij iedereen weer. De een is echt beroerd en ziek en de ander gaat er fluitend doorheen en alles ertussen. Hoop dat jij je snel beter voelt! @Zonnetje19 ; oud en knapperig haha je bewoording is leuk, maar zo voel je je waarschijnlijk niet. Wanneer ga je weer naar de ha?
Haha jawel, als ik beweeg dan kraak ik en ben zooo moe Ik mag volgende week vrijdag weer naar de HA en dan even vragen of dit normaal is. Want wordt er gek van
Pfff @Langmuts dat klinkt heftig zeg. Vervelend dat je er zo ontzettend veel last van hebt. Hoop voor je dat het gauw beter wordt, want ik kan me indenken dat je dit niet lang trekt. En inderdaad praat mee wanneer je je daar goed genoeg voor voelt...
Ja dat ben je op een gegeven moment wel zat. Goed aangeven hoor!!! Desnoods iets eerder proberen te gaan?
Jah joh en het is verbazend hoe vaak je ze stoot ook nog Nee kan niet hij is er maar een paar dagen per week en die zullen vast al vergeven zijn. Voor die twee weken houd ik het nog wel uit. Denk dat het ontpillen wel klaar is na 6 maanden. Denk dat het een overgangs dingetje is.
Hou vol! Je bent nog steeds heel vroeg. Het heeft even de tijd nodig om op te lopen. Moet elke 2 a 3 dagen verdubbelen. Dus als het je lukt probeer dan even een dag over te slaan. Maar heb ook zelf ervaren dat het voor mijn NOD langzaam ging en op NOD was er ineens een duidelijke streep. We moeten geduld hebben.